Kuidas toimida köögiseintega korteris?

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
exess
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Aug 2007, 14:17

Kuidas toimida köögiseintega korteris?

Lugemata postitus Postitas exess »

Plaan siis teha tüüpilises magalakorteri köögis suurem remont.Nüüd siis tekkis paar küsimust,millele vajaks abi.
Millega saaks seinad sirgeks?Kuna tegu on suht väikese köögiga,siis karkassi ja kipsi vast võiks välistada? Maja on ehitanud kunagi vangid,seega ei saa oodata,et seinad väga sirged oleks :cry:
Kas krohvimine tuleks kõne alla?Kraanikausi ja seinakappide ümbrusesse tuleksid ka plaadid seina.
Või on olemas veelgi tõhusamaid vahendeid,mis ei võtaks väga palju ruumi ära? :)
vmb
külaline

Lugemata postitus Postitas vmb »

kips ilma karkassita, liimiga - Knauf Perlfix
exess
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Aug 2007, 14:17

Lugemata postitus Postitas exess »

Aga kui sein kõver,kuidas sellele probleemile läheneda?
Ja kuidas suhtub kipsplaat veeauru?Kas oleks vaja veel millegiga katta plaat?
Hetkel köögis gaasipliit ilma selle õhupuhastita,mis auru ära imeks (peale remonti on muidugi kavas panna)
vmb
külaline

Lugemata postitus Postitas vmb »

vaata paarkümmend teemat tagasi, seal pikalt juttu ja linke kipsi seina liimimisest
exess
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Aug 2007, 14:17

Lugemata postitus Postitas exess »

Krohvimise plaani võiks siis maha matta?
Kui kalliks võiks minna üldse krohvimine?Või on see mõtetult kallis lõbu?
Mida vähem pinda kaotsi läheks seda parem oleks,sest need magala köögid ei hiilga just oma ruumikuse poolest :roll:
njahh
külaline

Lugemata postitus Postitas njahh »

[quote="exess"]Krohvimise plaani võiks siis maha matta?
Kui kalliks võiks minna üldse krohvimine?Või on see mõtetult kallis lõbu?
Mida vähem pinda kaotsi läheks seda parem oleks,sest need magala köögid ei hiilga just oma ruumikuse poolest :roll:[/quote ka krohvides saad seinad sirgeks,soovitan MP-75 kipskrohvi.1kott 40 kg ja sellegga saab 3m2 ära katta...hind oli kusagil 130 krooni kandis,edasi arvesta juba ise :)
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas cartman »

mina isiklikult limix kipsi seina. Ennem freesix voolukaablid vajalikesse kohtadesse. Head krohvijat raske leida, kipsiliimijaga vast kergem. Plaat maxab ca 100eek(umbes 3 ruutu plaat) olenevalt plaadi pikkusest. Liimimisex vast max päev kulub.
exess
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Aug 2007, 14:17

Lugemata postitus Postitas exess »

aga kui sein ütleme siis nii,et lainetab,kas siis saab ka liimimisega hakkama? :roll:
garmont
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 170
Liitunud: 09 Mai 2007, 12:45
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas garmont »

Mul näiteks kaardub mõni sein ülaosas sissepoole. Kui loodida, siis peaks suurema osa seinast ~3 cm paksuselt ära täitma. Aga midagi märgata on tõesti alles siis, kui lood vastu panna.
vmb
külaline

Lugemata postitus Postitas vmb »

kui sind rahuldab :shock: 3cm loodist väljas sein siis ... aga liimimisega saab ka selle sirgeks, kui eelnevalt kipsiribadega suur viga leevendada
garmont
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 170
Liitunud: 09 Mai 2007, 12:45
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas garmont »

Aga miks ta rahuldama ei peaks? Peale vaadates sein nagu sein ikka, sile ja ilusat värvi, kullipilguga nurkasid uurides võiks ehk midagi kahtlustada. Ei rahuldaks aga see, kui niigi pisike köök kõigist seinadest 3 cm + kipsi paksus väiksemaks muutuks. Aga puhtalt minu enda maitse, mida teistele peale ei suru :) Ja ammugi ei taha ma öelda, et seinad peaksidki kõverad olema - loomulikult ma eelistaks, et kuuekümnendatel oleks siin paremat tööd tehtud.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas cartman »

kõverad seinad ja köögimööbel ei käi kyll eriti kokku. Kõik ju tuleb nähtavale
exess
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Aug 2007, 14:17

Lugemata postitus Postitas exess »

Njahhh,mul kavas siis soetada peale remonti selline köögimööbel,mis jätkub nurgast teises seinas, Г tähe kujuliselt(loodetavasti on arusaadav mida mõtlen)....Sellepärast mõtlengi,et kuidas oleks kõige parem seinasid katta,et mööbel kenasti paika saaks ning ka visuaalselt jääks kena...
Miks küll 60tel ei pööratud ehitusele rõhku :evil:
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas cartman »

palju nurk paigast ä on? nurka saab ka ju mingil määral liimimisega muuta või siis pane yhte seina karkass ja aja nurk õigex
maaler
külaline

KÕIGES SÜÜDI

Lugemata postitus Postitas maaler »

kas peapki kõike sirgeks ajama!Midagi kõverat teeb elamise inimlikumaks.Vanalinnas on kõik kõver ja kõik imetlevad.Vangide poolt ehitatu on varsti sama vaatamisväärsus nagu vanalinn.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas cartman »

nii kaua võib kõver ilus olla kuni mõni kapp seina tuleb. Ja köök peab ikka sirge olema
maaler
külaline

KÕIGES SÜÜDI

Lugemata postitus Postitas maaler »

Kõrini on sellest ideaalselt seinte vaadrisse ajamisest
trumm
külaline

Lugemata postitus Postitas trumm »

mul seinad väga sirgelt laotud ja ma spetsiaalselt teen nad kindakrohviga muhklikuks ja kõveraks

nii et maitse asi :)
maaler
külaline

KÕIGES SÜÜDI

Lugemata postitus Postitas maaler »

ja kui sa oskad nendel kõveratel,muhklikel seintel mitmeid värve kasutada...ooo !
Vasta