Kinnitus

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
peno
külaline

Kinnitus

Lugemata postitus Postitas peno »

Tere,
Kuidas(millega) kinnitada valgusteid, lipuvardaid ja muud vajaliku 150cm penoga soojustatud fibo seina. See peno ju ise ei hoia kruvi kinni.... :cry:
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

olen näinud, et paigaldatakse koos penoga spetsiaalsed alused lampidele jne
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
peno
külaline

Lugemata postitus Postitas peno »

:twisted: rsk,selleks on juba liiga hilja ja kuramuse fassaadi tegijad ei pakkunud ka sellist varianti ning ise tol hetkel ei osanud nõuda-tahta.See maja ehitamine sööb närvid ära! :lol:

On veel võimalusi?
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Variante:
-pikk naeltüübel (min 240mm)
-keermeslatt keemilise ankurdamisega (see kahekomponendiline eposegu)
-fibole sobiv tüübel pika kruviga
jne olenevalt kinnitatava raskusest

Ei ole lahenduseta olukordi, takistuseks võib olla vaid aeg ja raha.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tcumen
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 359
Liitunud: 16 Juun 2006, 22:12
Asukoht: Läänemaa
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tcumen »

Anonymous kirjutas:http://www.dosteba.de/_download/Technis ... %20d-e.pdf
Lugupidamisega. Alar Piirfeld
Kenad asjad küll :D
Eestis ka keegi pakub?
tarmot
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Juun 2007, 15:54

Lugemata postitus Postitas tarmot »

vigasuse tipp, ma kujutan ette, et fassaaditegijad küll nüüd süüdi ei ole, et Sina ei öelnud, et tahad valgusteid siia ja sinna. on olemas ju igasuguseid valgusteid millega saad peno sisse lõigatud augu kinni katta. usu mind kui otsid korralikud mehed tehakse see töö korrlikult ära ja kui oskad küsida siis osatakse ka aidata.
Olgem mõistlikud
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tarmot kirjutas:vigasuse tipp, ma kujutan ette, et fassaaditegijad küll nüüd süüdi ei ole, et Sina ei öelnud, et tahad valgusteid siia ja sinna. on olemas ju igasuguseid valgusteid millega saad peno sisse lõigatud augu kinni katta. usu mind kui otsid korralikud mehed tehakse see töö korrlikult ära ja kui oskad küsida siis osatakse ka aidata.
Tegelikult ju sina ei tea seda mida mina ütlesin...Nemad ütlesid, et see nii kõva, et küll kinni jääb. Olgem ausad ehitaja kes näeb kitsaskohta ja vaikib sellest ei vaja kaitset. Mina oma tööd küll ülejala ei tee.Vot.
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

üks võimalus on veel plaadi ankruga lambid paigaldada. ise panen nendega radikaid kipsseinale kus pole lauda/prussi taha jäetud
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Pilt
Ma arvan et tugeva kinnituse jaoks on selline lahendus hea. Kinnitada keermelattiga vms, kas siis tüübli või keemia abil, aga vahele sobitada mitteroostetavast metallist toru mille pikkust peab mõõtma individuaalselt iga kinnituse puhul. Toru peaks toetuma seinale ja olema fassaadi välispinnaga tasa (või siis seinast väljas kui soov on riputada miskit seinast eemale) Mõnikord on kerge kinnitada ka tavalise pikka kruviga läbi peno- alusseina sisse, nt veekraani välisots või kerge valgusti jääb kinni küll :) edu
Alati on alternatiivlahendus!
Vasta