Vannitoa põrand puittalade peale.

saunad, santehnika, boilerid jne
mrtom
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 60
Liitunud: 10 Sept 2008, 13:01

Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas mrtom »

Tere,
Murran juba mõnda aega pead, kuidas teha vannitoa põrand, ei leia ka kuskilt kinnitavat või ümberlükkavat infot.
Talade vahele soojustus. Üle talade panen 22 mm OSB-3 plaadi. Talade vahe on 60 cm. OSB peale kile.
Siis paneks vesipõrandakütte toru jaoks sellise asja nagu Uponor Siccus plaadi (soontega 2,5 cm plaat toru uputamiseks).
Selleks, et põrand jääks kergem. Selle peale siis on nüüd lahtine küsimus, kas teha 3 cm betooni valu või saab minna
lihtsama vastupanu teed ja katta näiteks põrand 22mm Knauf Aquapanel Floor plaadiga. Ma küll ei kujuta ette kuidas
ma selle kinnitan, kas lasen pikkade kruvidega lihtsalt läbi peno allpool olevasse puitu kinni.
Aquapanel peale siis hüdro ja keraamiline plaat. Mis arvate sellisest lahendusest või kuidas teeksite Teie. Iga nõuanne teretulnud.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas cartman »

Kasuta weberi toodetest põrandakytte segu . Peast numnrit ei mäleta. Webwril oma lahendus sellise põranda jaoks olemas.
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
mrtom
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 60
Liitunud: 10 Sept 2008, 13:01

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas mrtom »

Kas keegi tahaks mulle sellise musta põranda ära teha (kuni hüdroni). Vajalikud toru läbiviigud ja torud paika. Põranda pindala 2,6 x 2,4 m.
Objekt Tartus. Jäta kontakt.
sepapoiss
külaline

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas sepapoiss »

Tere. Ei pea nii keeruliseks asja ajamagi. On olemas selline toode nagu Tyco ehitusplaat http://www.tyco.fi Sa võid 30mm või 40mm plaadi otse laagidele paigaldada, ei ole ka paha kui OSB on all, küttekaabel võib otse Tyco peal olla, valad segu peale või hakkad kohe plaatima. Lisaks dušinurka võid panna valmis kallete ja trapiga spetsiaalse Tyco dušialuse kui soov see osa muu põrandaga samale tasapinnale jätta.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas cartman »

Tyco myygimees foorumisse sattunud?
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Benno
külaline

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas Benno »

cartman kirjutas:Tyco myygimees foorumisse sattunud?
Miks kõik soovitajad peavad kohe müügimehed olema? Mina tegin endal ka Tycoga ja soovitan julgelt, sentigi kasu sellest ei saa.

Mina panin talade peale vineeri, vineeri peale Tyco 12mm, Tyco peale küttemati ja kõige peale u. 3cm isevalguvat, selle peale põrandaplaat. Seinad märjas osas ka Tycoga, hea kerge kaaluga, ja lihtne käsisaega tolmuvabalt lõigata.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas cartman »

Kogematta on juba 3-4 teemasse sama toodet pakkunud...............
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
sepapoiss
külaline

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas sepapoiss »

... Sepapoiss ei ole Tyco plaadi müügimees, vaid fännist kasutaja. Eesmärk oli ka siinsele lugejal uuemast lahendusest teada anda. Sellega asi piirdubki :) Jõudu!
KKA
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 98
Liitunud: 13 Okt 2011, 11:17
On tänatud: 4 korda

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas KKA »

sepapoiss kirjutas:Tere. Ei pea nii keeruliseks asja ajamagi. On olemas selline toode nagu Tyco ehitusplaat http://www.tyco.fi Sa võid 30mm või 40mm plaadi otse laagidele paigaldada, ei ole ka paha kui OSB on all, küttekaabel võib otse Tyco peal olla, valad segu peale või hakkad kohe plaatima. Lisaks dušinurka võid panna valmis kallete ja trapiga spetsiaalse Tyco dušialuse kui soov see osa muu põrandaga samale tasapinnale jätta.
Ära sa TYCO't mingil juhul otse 60cm sammuga taladele pane, pakun, et astud nagu naksti sellest tycost läbi, mis pole muud kui kahelt poolt õhekrohvitud XPS plaat.
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10654
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Vannitoa põrand puittalade peale.

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

On varem sama siin foorumis mainitud aga kiirülevaade.
1. Lollikindlam, jep OSB, kile? (võidetavalt on osb nii tihe, et vesi läbi ei lähe siis vajadus kile järele puudub), betoon armatuuri ja põrandaküttetorudega (ca 3-5cm), hüdrotõke, plaadid.
2. vajadusel jäigastad põrandat (tavaliselt põrandalauad), põrandalaudade (või talade) vahele küttetorud, OSB, hüdrotõke, tugeva spetsliimiga põrandaplaadid.
Vasta