püramiidmaja

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
mercca
külaline

püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas mercca »

Tere! Kas leidub Eestis inimest, kes ehitaks ca 50 ruutmeetri suuruse põrandapinnaga püramiidmaja? Olen kahjuks ehitusealastes küsimustes täielik võhik, aga küsija suu peale ju ei lööda:-)
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Raha eest tehakse kummalisemaidki asju.
rein113
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1113
Liitunud: 06 Apr 2009, 13:05
Asukoht: Pärnu
On tänanud: 57 korda
On tänatud: 41 korda

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas rein113 »

Jah.
Võta arhitekt. Tuleb odavam.
mercca
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas mercca »

Mida tähendab see JAH?
mercca
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas mercca »

mercca kirjutas:Mida tähendab see JAH?
Mis mu soovis on kummalist?!
ehitaja olen ma
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas ehitaja olen ma »

Teemaalgataja on tõesti imelik...
Esitab küsimuse ja talle vastatakse konkreetselt JAH
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2097
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 39 korda

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

mercca kirjutas:Mida tähendab see JAH?
Tõenäoliselt tähendab see pikemalt lahtiseletatuna, et JAH, Eestis leidub inimest, kes ehitaks sulle ca 50 m2 põrandapinnaga püramiidmaja...
Torutööd Tartus 56 932 898
Külaline
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Nii nagu küsid nii ka vastatakse.
mercca
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas mercca »

ehitaja olen ma kirjutas:Teemaalgataja on tõesti imelik...
Esitab küsimuse ja talle vastatakse konkreetselt JAH
Vabandust, aga ma ei ole küsinud Teie arvamust sellest, kas olen imelik või mitte, olen siin foorumis teisel põhjusel...nimelt ootan konkreetseid pakkumisi. Tänan ette! Ja palun mitte kirjutada õelaid märkusi!!!
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6156
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 73 korda
On tänatud: 138 korda

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

mercca kirjutas:Vabandust, aga ma ei ole küsinud Teie arvamust sellest, kas olen imelik
Avalikus foorumis peab paraku sellega arvestama. Siin tehakse vahel ka natuke nalja, eriti imelike küsimuste puhul. Kui küsimus on huvitav on ka vastused sisukad.
Külaline
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mercca kirjutas:
ehitaja olen ma kirjutas:Teemaalgataja on tõesti imelik...
Esitab küsimuse ja talle vastatakse konkreetselt JAH
Vabandust, aga ma ei ole küsinud Teie arvamust sellest, kas olen imelik või mitte, olen siin foorumis teisel põhjusel...nimelt ootan konkreetseid pakkumisi. Tänan ette! Ja palun mitte kirjutada õelaid märkusi!!!
Mercca võiks uuesti üle lugeda oma esimese postituse ja seda mõttega!
mercca kirjutas:Tere! Kas leidub Eestis inimest, kes ehitaks ca 50 ruutmeetri suuruse põrandapinnaga püramiidmaja? Olen kahjuks ehitusealastes küsimustes täielik võhik, aga küsija suu peale ju ei lööda:-)

Jah leidub, sest neid püramiidmaju on nii mitmeidki Eestis ehitatud ja ehitajad ei olnud üldsegi mitte võõrtöölised.
Enne kommenteerijate peale solvumist-vihastamist võiks enda suhtes natuke kriitilisem olla, sest paljud kommentaatorid on tõesti külaline Merccast targemad igas mõttes.
mercca kirjutas: Vabandust, aga ma ei ole küsinud Teie arvamust sellest, kas olen imelik või mitte, olen siin foorumis teisel põhjusel...nimelt ootan konkreetseid pakkumisi. Tänan ette! Ja palun mitte kirjutada õelaid märkusi!!!
No esimesest postitusest ei loe ka kõige parema tahtmise korral välja, et oodatakse konkreetseid pakkumisi. Ja kuhu külalisele Mercca siis ka pakkumine tuleks saata? Aadressiks on vist Tallinn, Peapostkontor, VE foorumi külaline Mercca? Kuhu ehitatakse see püramiidmaja?
Külalise Mercca sellise teksti kallal saabki ainult ironiseerida, kahjuks.
Võta teadmiseks, külaline Mercca, et tööpakkumiste rubriik asub nagu foorumi avalehe all otsas.
Kõik kommenteerijad ei mõtle kommentaare kirjutades nii õelalt nagu teed seda sina neid lugedes ja elamine püramiidmajas tuleks külalisele Mercca kasuks, teeb mõtted harmoonilisemaks.
Külaline Merccal ei maksa solvuda selle postituse peale, sest kõik kirjapandud mõtted tekkisid püramiidmajas foorumi külalise Mercca postitusi lugedes! Ja kohe kindlasti mitte ei soovinud suu pihta lüüa!
Külaline
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mis tähendab konkreetne pakkumine, kas krundist pistikuni. Nii sa ei saa siit ühtegi pakkumist.
mercca
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas mercca »

Külaline kirjutas:Mis tähendab konkreetne pakkumine, kas krundist pistikuni. Nii sa ei saa siit ühtegi pakkumist.
Loodetavasti leiate kellegi muu kelle kallal ilkuda ja oma kirjanduslikku annet näidata, leian abi kindlasti mujalt. Teile aga teravat sulge edaspidiseks!
Külaline
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mercca kirjutas:
Külaline kirjutas:Mis tähendab konkreetne pakkumine, kas krundist pistikuni. Nii sa ei saa siit ühtegi pakkumist.
Loodetavasti leiate kellegi muu kelle kallal ilkuda ja oma kirjanduslikku annet näidata, leian abi kindlasti mujalt. Teile aga teravat sulge edaspidiseks!
Tore, et näitad oma tõelist olemust, aga jätka seda mujal, nii on parem.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Selle teema peale mina seda tööd enam ette ei võtaks.
Külaline
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mehed, kas te siis ei oska lugeda naiste ridade vahelt? On teil tööd niipalju, et ei viitsi enam mõelda ka.
Kui juba küsiti püramiidmaja ehitajaid, kas on eestis olemas, siis oleksite te võinud ennast pakkuda. Ja olen teinud,võtke ühendust jne. Mida te kiusate merccat.
Vaja on värskenduseks uut masu.
Külaline
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Mehed, kas te siis ei oska lugeda naiste ridade vahelt? On teil tööd niipalju, et ei viitsi enam mõelda ka.
Kui juba küsiti püramiidmaja ehitajaid, kas on eestis olemas, siis oleksite te võinud ennast pakkuda. Ja olen teinud,võtke ühendust jne. Mida te kiusate merccat.
Vaja on värskenduseks uut masu.
Vaata, kui juba esmatasandil tekkivad lahkhelid, siis ei taha mõelda, mis ehitusprotsessis ja maksmisega toimuma hakkab. Seda ütlevad kogemused.
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

mina ehitaks
vuuk
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1869
Liitunud: 15 Jaan 2008, 09:34
On tänanud: 50 korda
On tänatud: 95 korda

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas vuuk »

Külaline kirjutas:Mehed, kas te siis ei oska lugeda naiste ridade vahelt? On teil tööd niipalju, et ei viitsi enam mõelda ka.
Kui juba küsiti püramiidmaja ehitajaid, kas on eestis olemas, siis oleksite te võinud ennast pakkuda. Ja olen teinud,võtke ühendust jne. Mida te kiusate merccat.
Vaja on värskenduseks uut masu.
Ehk on hoopiski nii, et pole see mäsu kusagile kadunud. Kõik kogemustega püramiidiehitajad Soomes ja mujal mööda ilma laiali.
Samas arvan, et olenevalt töö keerukusest pole selles püramiidmaja ehitamises midagi erilist, millega enamus tavapärasema kujuga majade ehitamisega tegelenud ehitajatest hakkama ei saaks.
Iseenesest püramiidmaja idee pole paha. Tundub esmapilgul materjalikulu ja ehitamise seisukohalt ka ratsionaalne olevat.

Minul (ja ilmselt ka teistel ehitajatel) tekib alati niisuguste teemade puhul mitmeid küsimusi.
Missuguse "kaliibrilist" ehitajat konkreetsemalt oleks vaja? Ehitajaid ju mitmet sorti.
Kas projekt (lahendused, mis materjalidest konkreetsemalt jne) on tellija poolt või eeldab tellija, et lisaks ehitamisele peaks ehitajal olema ka projekteerija, konstruktori, nõustaja, varustaja või veel mõni lisafunktsioon?
Samuti, et kuhu kanti ja millal seda ehitist planeeritakse?
itikas
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas itikas »

Väga haige grupp inimesi, inimene küsib nõu ja ta valatakse pasaga üle. Eestlased on ilusad ja head!
Külaline
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

itikas kirjutas:Väga haige grupp inimesi, inimene küsib nõu ja ta valatakse pasaga üle. Eestlased on ilusad ja head!
Tuleb õppida küsima ja oma küsimusi õieti ja täpselt formuleerima. Talle vastati isegi paremini, kui ta küsida oskas.
Vaata, siin viewtopic.php?f=8&t=43712 on hea näide, kuidas küsida. Ja vastused on sisukad, nii nagu ka küsimus, kõik said targemaks.
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Tänases LP-s on sähenduste majade pilt (Harku vallas) - artikkel on tõsi küll ehitusloata püstitatud majade teemaline.

Sealt saaks vist kõige paremat teavet, et kes ju kuidas ehitas.
1kyl
külaline

Re: püramiidmaja

Lugemata postitus Postitas 1kyl »

Külalise Mercca sellise teksti kallal saabki ainult ironiseerida, kahjuks.
Saab ka head nõu anda.
1.Kõigepealt tuleks otsida võimalust mingi aeg mõnes püramiidmajas elada.
2.Kui see maja tõesti lootusi täidab, saab selginenud mõtetega juba edasi toimetada.
Vasta