WC remont Tartus

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
a.o
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Juun 2013, 14:07

WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas a.o »

Objekt: wc vanas puumajas Tartus (põrandapind 150x77 cm)

Vajalikud tööd:
- torusüsteemi ümbertegemine: kõik vana maha võtta ja panna uued torud (veemõõtja kohe siseneva veetoru peale, sealt edasi panna eraldi torud koos vahekraanidega: 1 wc-osa jaoks, köögi suunale, boilerisse jm).
- wc-poti vahetus
- wc kraanikausi vahetus
- wc põranda lahtivõtmine (praegu on pmst lahtine laud), põrandaaluse niiskuskaitse ja soojustus, uus põrand

Kui see eelarvesse mahub, siis võib-olla ka ventilatsioon: panna toruühendus ventilatsioonilõõri.

Tööriistad ja auto (materjalide toomiseks) peaks tegijal endal olema.

Ma ei hakanud topelt teemat tegema (siia ja hinnapakkumistesse), nii et ka umbkaudne hind oleks hea, töö + umbkaudu materjalikulu (torusid läheks minu arvutuse kohaselt max 10 m, kuna vahemaad on väikesed).
bbgruppoy
külaline

Re: WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas bbgruppoy »

Tere
Ennem peab ikka ruumi nägema,et pakkumine teha.
Toru ise on see kõige odavam asi ikka.
Kui huvi meilt pakkumine saada,siis alles 10 jun. saaks ülevaatata ja kokkuleppele jõudes ka kohe tööse.
Eks andke märku ja sooviks teie kontakti.
BBgruppoy@gmail.com
SantehnikTartus
külaline

Re: WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas SantehnikTartus »

Tahaks leida torumeest, aga ise jääksin nii anonüümseks kui vähegi võimalik. Kõige parem kui torumehed minust midagi teada ei saaks. Põhiline on kähku hind teada saada. Kasvõi umbkaudne. Tegelt ei tohiks ju palju minna. Toru ei lähe sittagi. Vaatasin poest, kõige odavam toru oli mingi 1.- EUR meeter. Noh? Põrsas kotis osta on ikka parem kui ainult kott. Onju.
a.o
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Juun 2013, 14:07

Re: WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas a.o »

Päris siiralt - millised strateegilised mõõdud või isikuandmed veel wc-remondi juures vajalikud on? :) Kas saab odavamalt, kui ütlen, et olen naine ja blond? Muidugi on hinda vaja teada, et oskaks arvestada, kas ja kuidas eelarvesse mahub. Kui ma ise santehnik oleks, torutangid käsitöökastis sukavarraste kõrval ja toruhinnad peas, siis ju ei peakski siia postitama. Mul on lihtsalt vaja, et keegi oskaja tuleks ja teeks korralikult selle väikse remondi ära, õiglase hinnaga - nii tema kui minu jaoks.
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2079
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 38 korda

Re: WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

a.o kirjutas:Päris siiralt - millised strateegilised mõõdud või isikuandmed veel wc-remondi juures vajalikud on? :) Kas saab odavamalt, kui ütlen, et olen naine ja blond? Muidugi on hinda vaja teada, et oskaks arvestada, kas ja kuidas eelarvesse mahub. Kui ma ise santehnik oleks, torutangid käsitöökastis sukavarraste kõrval ja toruhinnad peas, siis ju ei peakski siia postitama. Mul on lihtsalt vaja, et keegi oskaja tuleks ja teeks korralikult selle väikse remondi ära, õiglase hinnaga - nii tema kui minu jaoks.
Alustuseks piisaks kasvõi oma kontaktandmete lisamisest(täpsem aadress või telefoni number, sest Tartu on natuke liiga laialivalguv mõiste)
Torutööd Tartus 56 932 898
a.o
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Juun 2013, 14:07

Re: WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas a.o »

Mu praegune elurütm ei võimalda kuigi operatiivselt telefonile vastata (kui üldse), aga asukoht on Tiigi tn. Täpsemad orientiirid juba otse huvilistele :)
Kasutaja avatar
carpenter
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 90
Liitunud: 31 Juul 2007, 13:03
Asukoht: Helsinki

Re: WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas carpenter »

mind isiklikult köidab see blondi jutt rohkem kui see töö ;)
ma sooviks ka numbrit saada :)
Viimati muutis carpenter, 09 Juun 2013, 21:43, muudetud 1 kord kokku.
plekksepp
Külaline
külaline

Re: WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tere.tulen ja aitan wc remondi ära teha .hind on taskukohane ,vajalikud materjalid toome koos poest .saada oma kontakt vendumees@gmail.com
a.o
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Juun 2013, 14:07

Re: WC remont Tartus

Lugemata postitus Postitas a.o »

Võib teema lukku panna, tegija olemas!
Suletud