Tere.
Selline probleem. Olemas on kaev ja maja, aga ei ole toru nende kahe vahel. Probleemi raskendab asjaolu, et krunt asub paesel pinnasel ehk ca 20 cm on mulda ja siis algab paas ning toru ideaalis mööduks vanast WC kogumiskaevust mida oleks veel vaja, aga mille seisukord vb roksoni täristamist ei kannata välja. Kuidas oleks kõige mõistlikum torule vastav kraav rajada? Kas tranšee-ekskavaator oleks võimeline seda tööd teostama ja kas keegi teab vastava firma kontakte? Samas kui kaugele roksoni tekitatud värin pinnases liigub, et kui kaugelt peaks see kogumiskaevust mööduma ja kui lähedale sellega saab kaevu ja maja juures kaevata?
Hoone asub Harjumaal Raasiku vallas.
Kontakt: kiits@hot.ee
Aitäh!
Veetoru paesesse pinnasesse
veevarustusega seonduvad teemad, samuti WC-d, heitvesi, septikud
-
- külaline
Re: Veetoru paesesse pinnasesse
Lugemata postitus Postitas Külaline »
Guugelda märksõnu "veetorude paigaldus" või "kanalisatsioonitorude paigaldus"! Sealt tuleb välja hunnik vihjeid firmade kohta, kes seda teostavad torude kaevetöid ja helistades neile, saad sa arvatavasti sind rahuldava vastuse (rahalises mõttes võib-olla mitte
).

-
- külaline
Re: Veetoru paesesse pinnasesse
Lugemata postitus Postitas Külaline »
Suure tõenäosusega ei juhtu kogumiskastiga suurt midagi, eeldusel, et valu sisse on omal ajal ikka rauda pandud.
Kõige vähem teeb kahju väiksem rokson, eeldatavasti siis mõni ratastraktori küljes olev. Saab kaevata päris maja lähedalt, kui mehhanismi operaator päris saamatu just pole.
Kõige vähem teeb kahju väiksem rokson, eeldatavasti siis mõni ratastraktori küljes olev. Saab kaevata päris maja lähedalt, kui mehhanismi operaator päris saamatu just pole.
-
- külaline
Re: Veetoru paesesse pinnasesse
Lugemata postitus Postitas Külaline »
Lase puurida. Aga rahakott puuga selga. ja kiirusta, vähemalt üks paepuur läheb kohe esimesel võimalusel pikaks tööle Raasikult kaugele.
Mine “Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad”
Hüppa
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring