Haltuuravenna Hea Maine

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

Kallid isehakanud haltuuravennad, kas olete ka olnud sellisel olukorras kus klient soovib oma rushovka korterisse pliidi sund äratõmmet.

A) Teeks selle töö ära siis kõik arvavad, et see mees on pede ja ei tunne oma ametit kuna nüüd kõigil naabritel ajab paksu vingu sisse.
B) Keelduks sellest tööst ja klient laidab tuttavatele, et see ehitaja on tõrges / laisk soove täitma.
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
Külaline
külaline

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Virolainen kirjutas:Kallid isehakanud haltuuravennad, kas....
Ma kahtlustan, et sa oled foorumiga eksinud.
Urmas
Hea Maine
külaline

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Hea Maine »

Külaline kirjutas:
Virolainen kirjutas:Kallid isehakanud haltuuravennad, kas....
Ma kahtlustan, et sa oled foorumiga eksinud.
Urmas


Urmas, saa nüüd oma kompleksidest üle. :this:
Sa ei pea mitte sugugi põõsast välja kargama ja vastama iga lõõpimise peale. See ju näitab seda, et sul endal king kuskiltki pigistab.
anta
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 51
Liitunud: 31 Okt 2009, 21:48
Asukoht: tallinn-harju
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas anta »

ega haltuura iseenesest paha pole... see ju palgaväline sissetulek
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Hea Maine kirjutas: iga lõõpimise peale.
Kummalised naljad sul. On teemasid/ütlemisi millega kipub professionaalsel ehitajal naljatuju kaduma :club:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10863
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 310 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Hea Maine kirjutas:Urmas, saa nüüd oma kompleksidest üle....
Üldiselt on mul kahju inimestest, kellel puudub huumorisoolikas, aga Virolaise pöördumine on naljaks pidamisest vääägagi kaugel.
Magnar
külaline

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Magnar »

Tere, pakuks variandiks C) kui on ainuke lõõr
D) filtriga kubu (siseringlus)
Ja lisaõhu pealevool peaks ka olema.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Kui teistele vingu sisse ajab siis on loll ehitaja olnud. Ja tuttavatele laiamise teema näitab, et küsijal on mingi kompleks küljes. Küsimus ise on umbes sama loll, et kas sa oled juba hommikuse konjakijoomise lõpetanud.
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

Magnar kirjutas:Tere, pakuks variandiks C) kui on ainuke lõõr
D) filtriga kubu (siseringlus)
Ja lisaõhu pealevool peaks ka olema.
Nagu nende vanade majadega ikka kipub olema, et püstaku peale on vaid üks ühine lõõr / toru.
Ja naaber korteritesse on vaba sissevool, eriti kui tuvid, kajakad ning öökullid on lõõri ülevalt täis sittunud või tagatipuks sisse jälle ära lõppenud. :jooma

Kas ehitaja, ei peaks mitte kontrollima kas töö tellija ei tegele korteris 24/7 rasva maksimum kuumusel põletamisega või lausa seebi keetmisega.
:scratch: Ma ei tea, minul küll rasv ei põle kui kokkan. Mõnel on andi iga päev 2-4 tundi toa õhku naabritel siniseks ajada. Oleks veel toidu lõhn aga milleks rasva põletada. :banghead:
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

anta kirjutas:ega haltuura iseenesest paha pole... see ju palgaväline sissetulek
Tõsi :good:
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Virolainen kirjutas:Nagu nende vanade majadega ikka kipub olema, et püstaku peale on vaid üks ühine lõõr / toru.
Milliseid vanu maju silmas pead? Täpsusta palun kus selline lahendus laialt levinud?
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

rokikas kirjutas:Milliseid vanu maju silmas pead? Täpsusta palun kus selline lahendus laialt levinud?
Üle 50 aasta vanad kortermajad.

Täpsustuseks lisan, et pean siiski silmas üksteise kohal olevaid kööke püstakus. Kõik sama toru peal.
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Virolainen kirjutas:Üle 50 aasta vanad kortermajad.
Millist tüüpi täpsemalt. Kus neid näiteks tallinnas on?
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

rokikas kirjutas:
Virolainen kirjutas:Üle 50 aasta vanad kortermajad.
Millist tüüpi täpsemalt. Kus neid näiteks tallinnas on?
Tegelikult on nii, et ega mina kõiki elamuid ei tea. Aga kuna suured rajoonid rajati lühikese ajaga püsti sinna kus mets maha võeti ja ühes majas on asi pees siis ma eeldan, et ega teised elamud targemad ei ole.

Teema võtsin sellepärast ülesse, et ise tegin naabri korteris remonti ja paigaldasin ka korraliku filtriga äratõmbe.
Aga nüüd olen kõige suurem fagot ja kõik naabrid vihkavad mind.

Minu moto on nüüd, et ära seal tööd tee kus sind tuntakse. :hello:
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Kui sit.sti teed siis on see täiesti õige järeldus. Kusjuures on veel terve hulk (aga minule tundub, et mida aeg edasi seda enam peetakse neid idiootideks) tegelasi, kes oma vead parandavad. Vanasti nimetati seda asja kogemuseks, moodsal ajal kipub see asi põlguse alla sattuma. Neil miskipärast ei teki igasugu lolle olukordi kus peab end varjama. Aga muidugi on lihtsam mingi asi valmis teha ja siis kõiki teisi süüdistada.
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Vanasti öeldi "töö kiidab tegijat"... aga see käis TÖÖ kohta.
Kogu teema püstitus (ja eriti viimati välja käidud moto) näitab ilmekalt, millist mõttemaailma Virolainen evib... ja see on haige.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Ehk et keerasid sita kokku ja hakati sinust halvasti arvama? Ja nüüd edaspidi püüad oma sitta kokku keerata kohtades kust võimalik alati ruttu jalga tõmmata? Mitu erinevat mobiilinumbrit sul on ja kui tihti vahetad ka?
vanaema on sul veteran...
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

Inimene kes töö tellis soovis sellist lahendust. Ka ei soovi ta äratõmbe eemaldamist.
Temal ju hea kui saab oma rasvakärsa toast ära (minu ja teiste korteritesse, vist põhiliselt minu korterisse, oi ma olen loll).

Mina põhimõtte pärast äratõmmet kortermajadesse enam ei paigalda.
Pealegi paljud toredad inimesed saavad selle paigaldamisega ka ise hakkama, idioote on ju palju ja ainult mina olen tark. Aga õppige minu veast. :cool:
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Virolainen kirjutas:Mina põhimõtte pärast äratõmmet kortermajadesse enam ei paigalda.
Aga seinakest aitad ju ikka välja lõhkuda kui naaber ilusti palub - eks ju? :roll:
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

madis64 kirjutas:Aga seinakest aitad ju ikka välja lõhkuda kui naaber ilusti palub - eks ju? :roll:
:D Eiiiiii.
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
Hea Maine
külaline

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Hea Maine »

Nagu nende vanade majadega ikka kipub olema, et püstaku peale on vaid üks ühine lõõr / toru.
Ja naaber korteritesse on vaba sissevool, eriti kui tuvid, kajakad ning öökullid on lõõri ülevalt täis sittunud või tagatipuks sisse jälle ära lõppenud.
Temal ju hea kui saab oma rasvakärsa toast ära (minu ja teiste korteritesse, vist põhiliselt minu korterisse.
Täpsustuseks lisan, et pean siiski silmas üksteise kohal olevaid kööke püstakus. Kõik sama toru peal



Ega selline probleem võib ette tulla igas kortermajas, eriti kui need ventilatsioonid on puhastamata ja sedasama tuvis.tta ja lõpnud kajakaid täis. Piisab vaid sellest, kui kõige alumine naaber ehitab pliidi juurest mingi fooliumtoru otse ühisesse lõõri ja puhub äratõmbega oma toiduhaisud ülemisse. Temale jääb lõbu kärsatada, teistele jääb lõbu nuusutada ja aknaid avada.
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

Hea Maine kirjutas:Ega selline probleem võib ette tulla igas kortermajas, eriti kui need ventilatsioonid on puhastamata ja sedasama tuvis.tta ja lõpnud kajakaid täis. Piisab vaid sellest, kui kõige alumine naaber ehitab pliidi juurest mingi fooliumtoru otse ühisesse lõõri ja puhub äratõmbega oma toiduhaisud ülemisse. Temale jääb lõbu kärsatada, teistele jääb lõbu nuusutada ja aknaid avada.
Nii on. :jooma
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10863
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 310 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Haltuuravenna Hea Maine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Virolainen kirjutas:...Teema võtsin sellepärast ülesse, et ise tegin naabri korteris remonti ja paigaldasin ka korraliku filtriga äratõmbe...
Mis kuradima kasu on korralikust filtriga äratõmbest, kui sul pole tööriistakastis kõige tavalisemat taskupeeglit, millega eelnevalt vaadata, kas ventšahtis on öökullisitta või ei ole, kas taevas paistab või mitte. :)
Vasta