gsm valve

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

No aga äkki vargad käisid naabrite juures?
vanaema on sul veteran...
poiss
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas poiss »

Tere, kas keegi on proff selles gsm asjas. Mul süsteem koos kaameraga ja peaks saatma MMS aga SMS saadaab MMS mitte, häälestuse on kõik tehtud nagu õpetuses. Kas kellegil on kogemusi. Äkki on miski vigur mida peaks teama. 5092990
Ettetänades.
valvur
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas valvur »

poiss kirjutas:Tere, kas keegi on proff selles gsm asjas. Mul süsteem koos kaameraga ja peaks saatma MMS aga SMS saadaab MMS mitte, häälestuse on kõik tehtud nagu õpetuses. Kas kellegil on kogemusi. Äkki on miski vigur mida peaks teama. 5092990
Ettetänades.
Seda tüüpi GSM valveseadmeid pakub minuteada http://www.koduvalve.eu
ehk leiad sealt abi. :grin:
Tonu250
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 29 Jaan 2006, 14:03
Asukoht: Harjumaa

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Tonu250 »

lahendus käes kirjutas:Tegelikult on see Jablotroni seadmete juhtimine Comlink tarkvaraga ülilihtne - oluline on, et ei torma kohe suure hurraaga
poest juhet ostes seda installima, vaid tutvud enne juhtme driverite õigeks installiks vajaliku juhendiga, mille leiad vastavalt oma arvuti systeemile http://www.jablotron.com kodulehelt.
NB! Ära lase arvutil ise leida sobiv driver!

Näide, (kui kasutad XP-d ja ei ole varem seda juhet proovinud installida):
1) lae alla oma arvutisse Comlink V.62 tarkvara (ENG), paki see lahti ja installeeri
2) lae alla oma arvutisse XP jaoks vajalik driver:
Tere,

Otsustasin kah loobuda GSM Valve teenustest. Ma ei tahagi rääkida sellest, kui tüütu oli neilt saada lepingu lõppedes see vajalik installerkood. Hiljem märkasin, et kood on sama, mis mulle anti kunagi telefonitsi. Selleks, et saaksin elektrikatkestusest tulenevat olukorda resettida. Ehk siis see kood oli kujul F0_ _ _ _ . Huvitav, kas ma sain ikka õige koodi ?

Nüüd on lõpetamisest juba mõnda aega möödas. Otsustasin seadmed iseseisvalt töökorda seada.

Hetkeolukord:
- Kogu süsteem töötab nagu varem(vaja on muuta nii numbreid, kui ka tsoonide nimetusi jne.)
- Seadmes Tele2 valvepakett SIM
- Sõrmistiku ekraanil "P"
- Juhe olemas valveseadme adminnimiseks
- ComLink tarkvara installitud

Tegin justnimelt strateegilise vea, et vaja ju kiirelt kõik ära installida. Ei pannud tähelegi, kui draiveri installimisel tuli miski error ja oligi finito…
Ühesõnaga ei saa kuidagi nüüd enam Jablotron interfeiss devaissi arvutisse. Ma ei saagi aru, kust ta selle draiveri võtab. Jablo lehel Win 7 draiveri installikas on küll jah see .rar fail, aga seal ju miskit ala .exe faili ei ole ? Seega hetkel mul ikkagi arvutis vajalikku interfeissi ei ole.

Tänud aitamast,

Tõnu
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

XP puhul sai igale asjale jõuga pea suvalise draiveri otsa ajada. Kas Win 7 puhul ei saa sedasi teha ?
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Tonu250,
Faililaiend "rar" viitab arhiivile, mis siis tõenäoliselt sisaldab kas exe vms käivitataval kujul installerit. Selle arhiivi (nagu ka enamus muid ettetulevaid) pakib suurepäraselt lahti vabavaraline 7-zip. Lae alla, installeeri ära ja seejärel ava sellega rar fail.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Tonu250
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 29 Jaan 2006, 14:03
Asukoht: Harjumaa

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Tonu250 »

Failitüüp: WinRAR ZIP archive (.zip). Seega saan Jablo kodukal olevale draiveri sisule ilusti ligi. Aga seal sees ilutsevad ainult .cat, .inf, .sys, .dll laiendiga failid.
PC interface drivers: Jablotron serial driver (JA-80T, PC-60B and GD-04P) for VISTA 64b / Win 7 32/64bit
http://www.jablotron.com/en/Download/software/?dcid=2
Nu ei ole seal miskit exe või midagi taolist.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Tonu250 kirjutas:Failitüüp: WinRAR ZIP archive (.zip). Seega saan Jablo kodukal olevale draiveri sisule ilusti ligi. Aga seal sees ilutsevad ainult .cat, .inf, .sys, .dll laiendiga failid.
PC interface drivers: Jablotron serial driver (JA-80T, PC-60B and GD-04P) for VISTA 64b / Win 7 32/64bit
http://www.jablotron.com/en/Download/software/?dcid=2
Nu ei ole seal miskit exe või midagi taolist.
paha ei teeks tutvuda draiveri installeerimisjuhendiga: Driver installation guide JA-80T PC-60B Windows 7
Tonu250
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 29 Jaan 2006, 14:03
Asukoht: Harjumaa

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Tonu250 »

Veebimeister: ookei, vaatasin ikka juhendit jah. Tänud tõepoolest. Nüüd draiver olemas. Sain ka ComLink-i sisse. Aga programmeerimise resiimi ei saa. Õigemini saan, aga ei leia kusagilt olemasolevaid setinguid. Ala numbrid ja teadete tekstid jne.
Muidugi ei käivitunud GSM dialer
Pilt
Huvitav, kusagilt oleks saada ka eestikeelset adminnimise kasutusjuhendit? Ometi neid seadmeid ju turustatakse meil. Ah leiaks inglisekeelsegi.. :)
Aga eks mingil hetkel oleks ikka õigem spetsialisti abi kasutada. Kui keegi teab kedagi sellist, siis võib teada anda.
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Tonu250,
Kas PIN küsimine on antud kaardil välja lülitatud? Kui ei, siis kaart telefoni ja lülita PIN küsimine välja.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
ssxxl
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 03 Juul 2009, 15:50

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas ssxxl »

Soovitus Jablotroni esindajalt Win 7:
On the desktop icon for ComLink, right-click and choose the COMPATIBILITY tab, and then choose an older WIndows which works such as XP or Win 98.
About accessing the GSM dialler settings, the dialler needs to be reset. Get into service mode via the keypad (P service code). Then key in 96061.Then exit service mode by keying in #.
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Kas keegi on proovinud seal ka registreerida? https://www.gsmlink.cz/Link/FirstPage.aspx
Siis peaks saama üle neti ka ligi saama GSM valve seadmetele?
Ma ei ole ehitusspets...!
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Miks sa seda tahad?! Mida seal teha saab, mida juba SMS abil ei saa teha? Miks tahad koduvalve juhtimise jaoks olulisi andmeid anda mingi teadmata andmekaitsega vahendaja kätte?
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Jah saan aru mida sa mõtled. Lihtsalt avastasin selle lehe. Link oli kaasas progemis tarkvaraga. Olen ise kasutanud remote deski üle neti ligi saamiseks. SMS on minu jaoks jah raske. V.B. sellest, et kui vaatan kuidas kodus noored 20 märki sekundis taovad, siis . . . :)
Ma ei ole ehitusspets...!
peoleo
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas peoleo »

poiss kirjutas:Tere, kas keegi on proff selles gsm asjas. Mul süsteem koos kaameraga ja peaks saatma MMS aga SMS saadaab MMS mitte, häälestuse on kõik tehtud nagu õpetuses. Kas kellegil on kogemusi. Äkki on miski vigur mida peaks teama. 5092990
Ettetänades.
Olenevalt võrgust on MMSi seaded erinevad ja need, mis toimivad telefonis ei pruugi toimida GSM kaameras. Ma sain oma GSM kaamera kohta abi Oomipoest, kust saadeti mulle konkreetsed seaded, mis tuleb käsitsi kaamerasse sisestada. Nüüd töötavad kõik teavituse vormid (SMS, MMS, e-mail, häälkõned). Enne oli ka probleem, et ei saanud MMSi just tööle.

Samuti valvekeskuse seadistamise puhul aitasid Oomipoest inimesed. Arvutiga ühendamise "juhet" pidi 2 varianti olema üks driveriga teine ilma. Neil ka seletus kodulehel olemas http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_tm&i=jabnettark
teet
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas teet »

küsiks arvamust sellise komplekti kohtahttp://www.osta.ee/23135083 ? Jutt on kena, kuid tegelikus?
Oomipoest
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Oomipoest »

Elektroonilisel valvel on euroopas EN 50131 standard, mis jagatakse nelja klassi. See turvasüsteem ei kuulu isegi esimesse, sest kontrollmoodul on sõrmistikuga ühendatud. See tähendab seda, et kuna sõrmistik on ukse lähedal siis on potensiaalsel vargal väga lihtne juurde pääseda kontrollmoodulile. Juhul kui sisenetakse viitega alast (mida esimene uks peab olema) siis on vargal viite ajal aega tegutseda turvasüsteemiga ja see neutraliseerida.
Veel kehvemal juhul on see valveseade kuskilt väljast (aknast) näha ning see annab vargale märku, et koht on selline, mis võiks ära tasuda sissemurdmist.
Soovitan sellistest valvekeskustest loobuda. EN 50131 standardiga valvekeskused on küll kallimad kuid seda ka põhjusega. Valvamisel ikkagi oleneb, mis vara te valvate.

Lugupidamisega Oomipoest, kui tekib küsimusi võib julgelt pöörduda info@oomipood.ee
Külaline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kas on olemas iseseisvat gsm andurit mis töötab välitingimustes akutoitel või patarteidel.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Misasi on gsm andur ? Sama loll on ütlus "natuke rase."
Külaline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Külaline »

dumbuser kirjutas:Misasi on gsm andur ? Sama loll on ütlus "natuke rase."
Sim kaartiga andur mis saadab sms-i häirekorral.
Kuna on liikuv objekt siis oleks hea kui oleks sihukesi andureid olemas
mis töötavad iseseisvalt. Internetist otsisin aga ei leidnud midagi kuna
kõik on kas sisetingimusteks või juhdmega või siis keskusega seotud.
Vast oskad sa midagi soovitada, tänud.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Sim kaartiga andur mis saadab sms-i häirekorral.Kuna on liikuv objekt siis oleks hea kui oleks sihukesi andureid olemas mis töötavad iseseisvalt...
Mul on mingist ajast jäänud millepärast kahe kõrva vahele selline asi, et sinu soovitud signa värki pandi peale autodele koos GPS süsteemiga. Otsi sealtkaudu! Muidugi on veel võimalus, et mäletan valesti.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Ok. Otsi siis edasi. Ära kunagi ütle mida sa teha tahad selle vidinaga. Kõik teavad (peale minu) millele see andur reageerib. Liikumine, millegi liikuva tuvastamine, õhurõhk, õhuniiskus, müra, valgus ... Kõikide nende asjade jälgimiseks on mingi andur.
Külaline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kõige parema mis ma leitsin näeb välja sihuke sellele saab lisada veel tavalisi andureid ka aga välitingimusteks pole need mõeldud. aprillis on tulemas ehitusmess eks siis vaatan mis edasi teen, kiiret pole.
Kaitse24
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Mär 2012, 10:28

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Kaitse24 »

On avatud e-kauplus.
http://www.kaitse24.ee
Kus on erakliendi jaoks kõige oodavamad hinnad Eestis.

Sealt saate ka leida gsm valve:
http://www.kaitse24.ee/index.php?route= ... duct_id=50

Praeguseks hetkeks Kaitse24 ei tegele paigaldusega. Aga vajadusel saame pakkuda meie koostööpartnerite teenust.
Vasta