Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Palkmajade teema
Vents
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas Vents »

Mis me räägime???????
150 000 sai 240 000
elor
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 07 Jaan 2007, 14:07

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas elor »

Tere
Kas oleks võimalik mulle ka saate mõned kontaktid
Eriti sooviks selliseid mille palgi paksus oleks kuskil 30 cm ja soodsa hinnaga.
Eendal ka plaan maja ehitama hakata.
Ettetänades.
elorevard@gmail.com
mustrebane
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas mustrebane »

Sooviksin ka neid väärt ehitaja kontakte!
mustrebane.blackfox@mail.ee

Ettetänades
heintz007
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas heintz007 »

tere
oleks kaa huvitatud heast pakkumisest.
heintzu@hot.ee
palgimees 555
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas palgimees 555 »

no nii, esiteks ärge rääkige siin põranda ruudu hinnast, teeme asja lihtsamaks,räägime seinaruudust , seinast ,mida tuleb ehitada, seinast kuhu läheb palk . pole võimalik teha konkreetset ja tõest karbi hinda kui vend räägib mingist a la 140 ruudusest majast, a kas siis ühtegi vaheseina pole, kui on, siis kas palgist vahesein polegi sein mille eest töömees raha tahab. Teate turu uurijad ja tellijad, võtke projekt, lööge kõik seina pinnad, mida tahate palgina kokku, korrutage see ma arvan tänase seisuga a 100 euri seinaruut, ja karbi hind ongi olemas. Mina pakun siis palkmaja karbi hinda 100euri ruut, st valmis varatult, lahti võetult ja pakitult, ootamas saatmist objektile., oma 15 aastase ehitus ja püstitus kogemuste põhjal julgen väita et see pole tellijale soolane hind, ega jäta ka ehitajat püksata,. Kui kellegil on huvi ,olen pakkumisteks valmis. Tehtud töid saab näha ja katsuda nii eestis kui mujal euroopas, piltide saatmis võimalus. JA veel vendadele nö turusolkijatele kes ehitavad a la 4 euri meeter, selle raha eest võite ehitada kuute, pinke jne..... maja ehitajad te pole ja ei saa kunagi olemagi, .... :thumbsup: :this:
log
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas log »

150tuhhiga ei saanud aga alla 250tuhhi jäi küll 140m2 2kordse majakarbi hind. Süües kasvas isu - lisasin mõned vaheseinad mis hinda nats kergitasid

Kas see on nüüd normaalse inimese loogiline jutt ....kus 150 000 st saab 250 000 ja süües kasvab isu??????Mõned vaheseinad lisasin........?????????
Kes vähegi teab ehitamisest ja projekteerimisest, siis teab, et lihtsalt niisama ei lisata midagi, mis maksab 100 000.-
Lugupidamisega
mustrebane
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas mustrebane »

palgimees 555 kirjutas:no nii, esiteks ärge rääkige siin põranda ruudu hinnast, teeme asja lihtsamaks,räägime seinaruudust , seinast ,mida tuleb ehitada, seinast kuhu läheb palk . pole võimalik teha konkreetset ja tõest karbi hinda kui vend räägib mingist a la 140 ruudusest majast, a kas siis ühtegi vaheseina pole, kui on, siis kas palgist vahesein polegi sein mille eest töömees raha tahab. Teate turu uurijad ja tellijad, võtke projekt, lööge kõik seina pinnad, mida tahate palgina kokku, korrutage see ma arvan tänase seisuga a 100 euri seinaruut, ja karbi hind ongi olemas. Mina pakun siis palkmaja karbi hinda 100euri ruut, st valmis varatult, lahti võetult ja pakitult, ootamas saatmist objektile., oma 15 aastase ehitus ja püstitus kogemuste põhjal julgen väita et see pole tellijale soolane hind, ega jäta ka ehitajat püksata,. Kui kellegil on huvi ,olen pakkumisteks valmis. Tehtud töid saab näha ja katsuda nii eestis kui mujal euroopas, piltide saatmis võimalus. JA veel vendadele nö turusolkijatele kes ehitavad a la 4 euri meeter, selle raha eest võite ehitada kuute, pinke jne..... maja ehitajad te pole ja ei saa kunagi olemagi, .... :thumbsup: :this:

Ahhoi, ehk härra Palgimees 555 saadaks mulle e-meilile (mustrebane.blackfox@mail.ee) miskset pildimaterjali? siis saaks ka väheke suhelda? Oleks endalgi kavas palkmaja püstitama hakata :)
log
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas log »

Palgimehega päri selles osas, et 100EUR / seinaM2 on pakitult, nö laovalmis ja krunditud kujul täitsa OK, palgi läbimõõt 30cm. Aus kaup kvaliteetse töö eest õiglane hind.
Mis puudutab aga 4 EUR varamise eest siis olen teist meelt. Need pole turusolkijad vaid töömehed, kes tööandja riistadega ja tingimustes teevad palgatööd. Kaks küsimust siin ei vastandugi M2 hind ja varamistöö jm hind.
30cm palk
Materjal :9m -1tm- 64.- EUR......1m2 ....4rida ehk 32EUR( praagiprotsendi arvestasin maha).
Õli bents- 4m- 4 liitrit bents + õli.. 10EUR
Tõsteseadmed 2-3 kuud elekter ..6000kW..(Kokku 500-600 EUR) 2 EUR
immutusained


Töö: Varamine 16 EUR
Koorimine 4 EUR
salapulga aukude puurimine
tenderpostide panek, soonte tegemine


nummerdamine, lahtivõtmine ja pakkimine


jnejnejne



jne Ega üksi ju ei tee.... abiline kah jaa muud kulud
anneli3535
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Veebr 2011, 18:35

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas anneli3535 »

Tere Palgimees 555 ,oleksin ka väga huvitatud Teie poolt pakutud palgist. Kas oleks samuti võimalik oma meile saada pisut rohkem infot, palkmaja ehitus plaanis ja asjaga päris kiire! Aitäh! anneli3535@hot.ee
palkehitised
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Veebr 2011, 17:41

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas palkehitised »

Müstiline on lugeda hindu kus pakutakse "kvaliteetset" tööd ca 40 EUR/m2 Lubatakse kliendile maad ja ilmad kokku palk on jäme, kvaliteetne, talvine, töö on kvaliteetne ja kõik on tip top. Ükskord kui aga asi valmis saab siis tellija küsib
-miks on tappides vahed
-kas see palk ikka on kuiv
-kas ehituskvaliteet pidigi selline olema
-kes nüüd mu maja ilusaks teeb ja kes teeb tegemata jäänud tööd (lihvimised, hööveldamised, tenderpuud, möötulõikused)
-kas soojustumaterjal polnudki hinna sees
jne jne

Ehitaja siis ütleb "aga selle raha eest ju rohkem ei saagi" ja lõpuks maksab klient ikka selle raha välja mida enne ei raatsinud, aga nüüd peab ta selle võibolla kellegile teisele maksma, kes palkehitaja vead parandaks kui muidugi on võimalik parandada.
Normaalne palkseina ruudu hind oleks jah seal 100 EUR/m2 siis on kõik vajalikud asjad tehtud ja kõik vajalik ka olemas.

Jõudu pakkumiste sõelumisel ja ehitajate hindamisel. Olge ettevaatlikud.
-
www.palkehitised.ee
tel: 51 86818
log
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas log »

Olen hr "palkehitisega " nõus.
Korduvalt on olnud tegemist klientidega, kes alustavad koostööd...... Arutame plaane teeme konstruktiivseid lahendusi, arutame maksumust....ja siis on nagu lõigatult...vaikus...ei kippu ega kõppu. Alguses tundus imelik...mida aeg edasi, seda vähem imestasin. Üllatused algasid aga siis, kui avastasin et mees kes minu plaani järgi poole odavama majakarbi suutis endale organiseerida päris pragude ja tõukude kohapealt...otsis naatrium hüpokloritit jne jne , otsaviilu palksein vajus viltu.......
Siis oli aeg tal foorumis kurta ja kaevelda, otsida lahendusi. Naeruväärne. Aga loll õpib ikka enda mitte teiste vigadest.
Inimesed õpivad aastaid range kontrolli all tegema kvaliteeti. Niikui kontroll puudub , teevad need samad mehed sitta, sest jooksev meeter maksab.
Jõudu tööle.
1.Raskusi luuaksegi sellepärast , et neid meeleheitlikult ületada. Aga vene ajal oli veel paar mõttetera käibel.
2. Suured ideed ja plaanid- suur vaimustus, joovastus-ekstaas!
3. Pikk vaikus..........periood....
4. Pohmell ja
5. Süüdlaste otsimine..
6 Süütute karistamine.
7. Pealtvaatajate premeerimine.
Palkmaja karp
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas Palkmaja karp »

aarnes kirjutas:Tervitused. Sain palkmaja karbi valmis. 150tuhhiga ei saanud aga alla 250tuhhi jäi küll 140m2 2kordse majakarbi hind. Süües kasvas isu - lisasin mõned vaheseinad mis hinda nats kergitasid. Maja käsitööna, tulemusega väga rahul. Seega kes väärt ehitajat soovib, võin soovitada. Aarne
Otsin palkmaja karbi ehitajat! Minul oleks vaja poole väiksemat maja ehk siis 70m2 ja pooleteistkordset! Sobib mingi standard, mida seest ise valmis kõpitseks. Mahud poole väiksemad, siis hind ilmselt ka!
Palk ca 250 + ... Kindlasti vähemalt üks sise vahesein. Rõdusid ja terrasse ei taha.
Kas Aarnes või keegi teine teab kedagi soovitada?
Kõik info on hea: evur25@hotmail.com
Palkmaja karp vol.2
külaline

Re: Soovin 150 000kr? eest palkmaja

Lugemata postitus Postitas Palkmaja karp vol.2 »

Tere, olen eelmise küsijaga samamoodi huviline väiksmast majakesest (ca 60 ruutu),
asukoht Peipsi järve ääres. Mingi standart projekt rahuldaks, mis see hinnaklass olla saaks?
Vasta