Malm kanal.toru

veevarustusega seonduvad teemad, samuti WC-d, heitvesi, septikud
ABC
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 24 Sept 2005, 10:47

Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas ABC »

Otsustasin vannitoas remonti teha ja veetorud kõik välja vahetada . Maja on 5 kordne ise olen 4 ndal korrusel . Soov oleks vann välja visata asemele dussinurk ,trapp põrandale maha. Seega oleks kanali torud allapoole viia ja siis ühendada maja püstikuga kokku. Millega ja kuidas ma saan lõigata seda malmtorust jupi välja et uus kolmik koos muhvidega vahele mahuks? Toru oleks alla poole kuskil 10-15 cm.
katlad
külaline

Re: Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas katlad »

kui naaber sind oma korterisse lammutama laseb siis saad teha uued püstaku ühendused. trapiga on asi keerulisem kuna vetsupoti ühenduse juurde seda hea panna ei ole.
lMaxl
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 612
Liitunud: 14 Nov 2009, 10:22
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas lMaxl »

Tere, ise olin mõned aastad tagasi sama probleemi ees. Kuigi toru oli PVC osutus viigu kõrguse muutmine parajaks peavaluks (alumine ja ülemine toru liikumatud). Oleks saanud kolmiku paari- kolme muhviga vahele lõngutada, kuid peale trapi ja pesumasina kanali pidi ka veed teise seina viima. Sain need vajalikud 10 cm põrand tõstmisega ja kõik kommud jäid põranda sisse.

Max
Puutööd
gdyr
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 27 Mär 2010, 18:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas gdyr »

Tegeleme juba 15 aasta Santehniliste töötega, ja oleme nõus teid aitama hind kokku leppel tel 56618283
Kui on soovi tuleme vaatame töö üle ja teeme hinnapakkumise.
Kiire ja kvaliteetne töö
Kanalisatsiooniummistuste likvideerimine. 56750105
Santehnik Tartust
külaline

Re: Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas Santehnik Tartust »

Noh jahhhh, mis ma oskan öelda. Liugmuhv on näiteks üks märksõna igasuguste nn lõngutamiste lihtsustamiseks.
Aga üldiselt las iga kingsepp jääb ikka oma liistude juurde!! :jooma
katlad
külaline

Re: Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas katlad »

liugmuhvid ja tagurpidi ühendused on esimesed mis tilkkuma hakkavad ja neid korrlik ehitaja ei kasuta.
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas jan »

Äkki Tartu santehnik pidas silmas ikka kompensatsiooni muhvi, see ei hakka küll kuhugi tilkuma.
lMaxl
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 612
Liitunud: 14 Nov 2009, 10:22
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas lMaxl »

-Aga üldiselt las iga kingsepp jääb ikka oma liistude juurde!!-

Ega see foorum ainult kingseppadele pole, siin käib ka palju santehnikuid kes oma kingi ise tahavad parandada.

Pakkusin alternatiiv lahenduse. Tegin nii sellepärast, et nii oli otstarbekam, mitte, et poleks saand kolmikut sättida.

Max
Puutööd
intensiivne
külaline

Re: Malm kanal.toru

Lugemata postitus Postitas intensiivne »

Kas dussinurga alust pole mõistekam tõsta _ennem kui välja mõelda mõttetuid tõid.
Vasta