kahtlane elktritarbimine

vanad postitused
kadri
külaline

kahtlane elktritarbimine

Lugemata postitus Postitas kadri »

No ma ei tea, aidage! Mida teha juhul kui on kahtlusi, et eletkrisüsteemidega on miskit kahtlast teoksil. Eramajas on kolm perekonda. Kõigill oma näitaja kuid jookseb üldisesse kokku. Pole ju võimalik enamvähem ühesuguse tarbimise juures näha järgmise kuu arvet 200.-võrra suuremana .(arvestades juhust et üldise eletrinäidu saaja kütab elektriga, mina puudega.) Kusjuures ise elan vastremonditud üürikorteris mis juhuslikult asub selles majas ja "üldise elektrinäidu saaja" pole üürileandja ...
<BR>Mida peaks tegema, kelle poole pöörduma ja kuidas seda kindlasks teha ,,,andke nõu.
<BR>
<BR>
>> kahtlane elektritarbimine <<<
Pildistaja
külaline

kahtlane elktritarbimine

Lugemata postitus Postitas Pildistaja »

esimene nõu on, et katsume uuesti tasa ja targu otsast alustada...
<BR>
<BR>hetkel ei saanud sest murest küll sotti
<BR>
kadri
külaline

kahtlane elktritarbimine

Lugemata postitus Postitas kadri »

selle peaaegu kriminaalse loo taga on piltlikult öeldes käsi laiutav inimene.(pulss on juba normaalne)
<BR>
<BR>On väikseid elektriarveid ja on suuri elektriarveid, minu oma on ülivõrre. Ainult et tarbimine - mõõdukas, tarbimisharjumus - ökonoomne.
<BR>Kus on konks asja juures?
<BR>
<BR>Pole muud kui varn osta ja sinna hambad asetada.
<BR>
<BR>
kotermann
külaline

kahtlane elktritarbimine

Lugemata postitus Postitas kotermann »

Esiteks: lülita oma korteris kõik elektritarvitid mõned korrad (erinevatel kellaaegadel) välja, pistikud ka pesadest välja.
<BR>
<BR>Vaata, mida teeb voolumõõtja. (vanematel tüüpidel peaks ketas seisma, uuematel ei vilgu see tuluke, mis tarbimist näitab.
<BR>
<BR>Kui ikka edasi tiksub, siis otsi asjatundja, kes otsib üles, kuhu kratt ennast peale on ühendanud.
<BR>
<BR> Olgu ta nii kaval kui tahes, seda pole võimalik nii teha, et ei saaks avastada. Kui Tartu kandis, siis ehk saaks aidata.
Vasta