Tere Spetsid !
Paluks arvamust, maja ehitatud 49 ja paekivi krohvitud lubja krohviga väljast ja sees tuha ja tsemendi plokk soojustuseks, põrand laud all must põrand ja klaasvill ( mis muidugi ajapikku ära vajunud ) on olemas DCP 22mm ja plaanis on lauad ära musta põrandapeale uus vill ca 200-250 mm ja siis DCP peale ja siis parkett, majas veel ahjukütte kuid plaanin kesküttet, mis oleks mõistlik lahendus põrandale, alt on tühja ruumi aga õhutus vist peaks ikkagi jääma !
Põranda vahetus
põrandad, põrandatööd
- rokikas
- Ehituspenskar
- Postitusi: 6924
- Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
- Asukoht: Saue
- On tänanud: 227 korda
- On tänatud: 231 korda
Re: Põranda vahetus
Lugemata postitus Postitas rokikas »
Kui tahad mingit soovitust siit saada siis palun kirjelda olemasolevat olukorda ja materjale tiba selgemalt. Samuti ka seda mida sa seal saavutada tahad.
55678786
ehitusremont@gmail.com
ehitusremont@gmail.com
-
- külaline
Re: Põranda vahetus
Lugemata postitus Postitas Külaline »
Tere !rokikas kirjutas:Kui tahad mingit soovitust siit saada siis palun kirjelda olemasolevat olukorda ja materjale tiba selgemalt. Samuti ka seda mida sa seal saavutada tahad.
Põranda talad on pandud telliskivi postidele alt on ca 30 cm vaba ruumi, siis on tehtud must põrand ja soojustatud veneaegse klaas mineraal vattiga, peal on puu põrand mis ei ole päris sirge, tahan lahti võtta soojustada ja DCP loodi ajada, talad jäävad vanad, sest on suht korralikud,küsimus kas musta põrandale on mõttet lisada villa alla näit tuuletõkket, et võimalikult õhukindlalt, aga siin juures tuleb ka arvestada põranda talade ventilatsiooniga, sisuliselt on tunda põranda ja seina vahelt külma tuult .
-
- külaline
Re: Põranda vahetus
Lugemata postitus Postitas onuremus »
kui tahad soojustada villaga siis loomulikult pane musta laudise peale tuuletõke , vahtplastiga soojustades lase praod korralikult vahuga kinni. Tuulutusavad peavad asuma kindlasti taladest allpool .
Hüppa
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring