Relaka külge käiv puidu freesketas

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
tuiskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 18 Nov 2008, 13:37

Relaka külge käiv puidu freesketas

Lugemata postitus Postitas tuiskar »

Äkki keegi teab kus sellist asja leida või täpse nimetuse anda. Nimelt kunagi töötasin väikese realaka külge käiva freesiga kui nii tohib öelda selle kohta. Nüüd tahaks endale ka osta sellist aga keegi ei ole sellisest asjast kuulnud midagi. Mõeldud oli ta vist puu seinte kaabli soone tegemiseks. Meie kasutasime seda palgi vara freesimiseks. Enne tegemie mootorsaega põhi töö ära ja siis parandasime selle freesiga ja väga hästi toimis. Kas keegi teab millest jutt käib.
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Relaka külge käiv puidu freesketas

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

vanaema on sul veteran...
kolekoll
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 90
Liitunud: 08 Okt 2009, 23:27
Asukoht: Tartu
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Relaka külge käiv puidu freesketas

Lugemata postitus Postitas kolekoll »

vaata handyman poest, neil seal igast veidraid jubinaid. Mina sain just sealt sellise saeketta puidule.
Müün pimedate linnas peegleid. http://public.fotki.com/siseviimistlus/
Andresto
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 737
Liitunud: 29 Nov 2008, 00:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Relaka külge käiv puidu freesketas

Lugemata postitus Postitas Andresto »

Tere!
See jah meenutab ja ongi tavaline teemanthammastega saeketas, kuid mõeldud peam. rellakatele.
Eelmine aasta otsisin ja leidsin Tartu Taivoster´ist, 4 erineva firma kettaid oli! Lisaks veel ketthammastega KILLER kettad. Valisin tavalise 125mm teemanthammastega ketta - asendamatu, teatud olukordades.
Tartu Tarvi`s ka lätlaste NOOK kettad, kuid tol hetkel vaid tellimisel. Eks neid müüda teisteski poodides.
Andres
kr.ee
külaline

Re: Relaka külge käiv puidu freesketas

Lugemata postitus Postitas kr.ee »

Sellist asja müüb Tallinnas Kolm Ruutu OÜ, http://www.kr.ee T : 5818 8888
hinnaks 125mm kettal 400+km
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1730
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Re: Relaka külge käiv puidu freesketas

Lugemata postitus Postitas vtl »

Espakis nägin just erinevaid relaka otsa käivaid saekettaid. Nii "pehmele puidule" kui "kõvale puidule, naeltega puidule ja pehmetele metallidele". Esimese hind oli midagi 250.- kr kandis (125mm ketas), teisel mälu järgi 360.-

Pakendil olev juhend rääkis, et seda ketast saab kasutada ainult spetskaitsekattega masinaga, mille spindli läbimõõt on 25.4mm (tavalisel relakal 22 millegagi), aga müüja pakkus lahenduseks sealsamas kõrval rippuvaid adapterrõngaid.
Vasta