Üldehitaja

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
kaasomanik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02 Apr 2009, 15:18
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas kaasomanik »

Mis maksab üldehitaja tund momendil. Oleks vaja 1-2 töömeest. Põhiliselt puidutöö.
Viimati muutis kaasomanik, 23 Veebr 2012, 13:36, muudetud 1 kord kokku.
Isetean
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 26 Dets 2008, 15:12
On tänatud: 1 kord

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Isetean »

Minul momendil 150.- (ametlik)
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas vwman »

Minu, kui tellija, käest on küsitud 75-125 + maksud
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
laury
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 60
Liitunud: 09 Mär 2010, 16:04
On tänatud: 1 kord

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas laury »

saab ka 50 krooni tund
kaasomanik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02 Apr 2009, 15:18
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas kaasomanik »

50 krooni on muidugi ahvatlev hind! Kas aga pärast lammutustöid ka uue roovi selle raha eest korralikult ja mõistliku ajakuluga rihti saab?
Külaline
külaline

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

50-100 puhtalt kätte, ise teen momendil 75kr/h + sõidukulu 2kr/km Tean mehi kes hädaga on ka 30kr/h teinud ja mõni hoopleja väidab 100 saavat.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Kindlasti on neid n.ö hooplejaid siin palju, aga alla 100.-/h pole veel lasknud, mida 30.-/h vennad ka teevad siis, abitöid, isiklikult ei tunne ühtki venda, kes oleks 30.-/h nõus abitöid tegema, alates 50.-/h tuleksid ja kui madalamast hinnast rääkida, siis saadaksid kohe pikalt, juba need 50.-/h poisid pole eriti tõsiseltvõetavad, rohkem õlli ja pullivennad...,kui Teile sobivad sellised vennad maja ehitama, siis :amen: teiega.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Külaline
külaline

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Veel 1,5 aastat tagasi sai 120-150 tunnist (harva, kui ajatöö juhtus)(kesk-Eestis), nüüd 75 Üks sõber, kel Soome kogemused :D ja piisavad tagavarad ei lase ka alla 100 ja istub juba sügisest kodus, teisel varud lõpukorral ja otsib kasvõi 50ga tegevust (plaatija) - ei leia. Internett kannatab kõike, oleksin ju ka võinud kirjutada, et miste luuserid vingute ma teen 220kr/t :D
Expert
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 365
Liitunud: 16 Mär 2010, 22:10
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Expert »

kaasomanik kirjutas:50 krooni on muidugi ahvatlev hind! Kas aga pärast lammutustöid ka uue roovi selle raha eest korralikult ja mõistliku ajakuluga rihti saab?
50 tunnis on muidugi väga ahvatlev,aga nagu elu näitab ei saa selle raha eest oma peaga mõtlevat lammutusstöölist ka mitte.Need mehed kes ka midagi loodi peavad ajama ei lepi mitte 50 krooni tund pigem ikka 2x niipalju.
Muidugi võib ka 150 maksta.Esiteks palkad 50 mehe ja kui kogu projekt on siirdunud või siirdumas sinna kohta kus selg ja jalad oma nime kaotavad,palkad 100 mehe asja korda tegema.
Aga valikud muidugi teeb igaüks ise. :hello:
Olukord Eesti ehitusturul on "suurepärane", kuid mitte lootusetu...
roofman
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 05 Nov 2008, 01:27
Asukoht: lääneharju ja läänemaa

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas roofman »

eks ta kipub nii olema et hinna paneb ikka paika inimene kes oskab ennast hinnata ja tööle lisanduvad kulutused... kuskilt lugesin sõle tn. "tüdrukud" kah ei saa odavalt tööd teha sest ei saa oma doosi kätte..... isegi nemad trgad :D
kui sul 1 min. suunurgad allapoole, siis kaotad 60 sek. õnne! : )
Külaline
külaline

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Keskmine hind oleks ikka 80eek h,sellega tasub ära küll,nälga ei jääks.Ma mõtlen seda puhtalt kätte.10h teed päevas ikka rahulikult.
laury
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 60
Liitunud: 09 Mär 2010, 16:04
On tänatud: 1 kord

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas laury »

10 aasta jooksul pole keegi pidanud minu tööd ümber tegema ja vaevalt, et hakkab ka tulevikus tegema.



Expert kirjutas:
kaasomanik kirjutas:50 krooni on muidugi ahvatlev hind! Kas aga pärast lammutustöid ka uue roovi selle raha eest korralikult ja mõistliku ajakuluga rihti saab?
50 tunnis on muidugi väga ahvatlev,aga nagu elu näitab ei saa selle raha eest oma peaga mõtlevat lammutusstöölist ka mitte.Need mehed kes ka midagi loodi peavad ajama ei lepi mitte 50 krooni tund pigem ikka 2x niipalju.
Muidugi võib ka 150 maksta.Esiteks palkad 50 mehe ja kui kogu projekt on siirdunud või siirdumas sinna kohta kus selg ja jalad oma nime kaotavad,palkad 100 mehe asja korda tegema.
Aga valikud muidugi teeb igaüks ise. :hello:
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas vwman »

Eandast räägid või ? Et 50.- tund ja töö ülimalt kvaliteetne ?
Noo tule siis minu juurde tööle :D
laury kirjutas:10 aasta jooksul pole keegi pidanud minu tööd ümber tegema ja vaevalt, et hakkab ka tulevikus tegema.



Expert kirjutas:
kaasomanik kirjutas:50 krooni on muidugi ahvatlev hind! Kas aga pärast lammutustöid ka uue roovi selle raha eest korralikult ja mõistliku ajakuluga rihti saab?
50 tunnis on muidugi väga ahvatlev,aga nagu elu näitab ei saa selle raha eest oma peaga mõtlevat lammutusstöölist ka mitte.Need mehed kes ka midagi loodi peavad ajama ei lepi mitte 50 krooni tund pigem ikka 2x niipalju.
Muidugi võib ka 150 maksta.Esiteks palkad 50 mehe ja kui kogu projekt on siirdunud või siirdumas sinna kohta kus selg ja jalad oma nime kaotavad,palkad 100 mehe asja korda tegema.
Aga valikud muidugi teeb igaüks ise. :hello:
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
Külaline
külaline

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

laury kirjutas:10 aasta jooksul pole keegi pidanud minu tööd ümber tegema ja vaevalt, et hakkab ka tulevikus tegema.



Expert kirjutas:
kaasomanik kirjutas:50 krooni on muidugi ahvatlev hind! Kas aga pärast lammutustöid ka uue roovi selle raha eest korralikult ja mõistliku ajakuluga rihti saab?
50 tunnis on muidugi väga ahvatlev,aga nagu elu näitab ei saa selle raha eest oma peaga mõtlevat lammutusstöölist ka mitte.Need mehed kes ka midagi loodi peavad ajama ei lepi mitte 50 krooni tund pigem ikka 2x niipalju.
Muidugi võib ka 150 maksta.Esiteks palkad 50 mehe ja kui kogu projekt on siirdunud või siirdumas sinna kohta kus selg ja jalad oma nime kaotavad,palkad 100 mehe asja korda tegema.
Aga valikud muidugi teeb igaüks ise. :hello:
sellel teemal ei ole enam mõtete kommenteerida,minge parem koju ja tulge mõistusele :hello:
vuuk
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1869
Liitunud: 15 Jaan 2008, 09:34
On tänanud: 50 korda
On tänatud: 95 korda

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas vuuk »

Tere, minu järeldus,
üldehitaja teenuse soodus tunnihind 150 EEK/tund. Normaalne 200...300+km 30...100 see on mustalt või töölise palk netos. Samas, alla 50 EEK/tund meest on ebareaalne saada koos tööriistadega, või siis on tal tööriistad kas varastatud, leitud, muidu saadud, või on ostetud säästumarketist ja millega pole võimalik tööd teha või siis tegemist mustaotsamehega, kes tarvitab oma peremehe tööriistu (ehk sisuliselt varastab oma peremehe järelt)
Minul tunni hind olenevalt tööst praegu alates 150 :wave:
Külaline
külaline

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

vuuk kirjutas:Tere, minu järeldus,
üldehitaja teenuse soodus tunnihind 150 EEK/tund. Normaalne 200...300+km 30...100 see on mustalt või töölise palk netos. Samas, alla 50 EEK/tund meest on ebareaalne saada koos tööriistadega, või siis on tal tööriistad kas varastatud, leitud, muidu saadud, või on ostetud säästumarketist ja millega pole võimalik tööd teha või siis tegemist mustaotsamehega, kes tarvitab oma peremehe tööriistu (ehk sisuliselt varastab oma peremehe järelt)
Minul tunni hind olenevalt tööst praegu alates 150 :wave:
Tere.Vuugi jutt on jumala õige.Tehes tööd 150.-h ametlikult jääbki ehitajale kätte 50...55 krooni.Pool rahast läheb maksudeks,osa transpordile,tööriistadele ja raamatupidamisele.
200.-on miinimum hind,millega firma oleks veel veidigi jätkusuutlik.Kindlasti hakkavad osad lugejad seda kritiseerima kui röövimist aga olen kindel,et se on see osa ehitajaid kes on hetkel töötud ja saavad töötu abiraha.Kui aga kõik hakkavad teenust osutama mustalt,kust siis tuleb teie raha?
Külaline
külaline

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Olin hulga aastaid FIE (maksud ca 50%) No ei olnud mul selle aja jooksul ühtegi, mitte ühtegi klienti, kes oleks olnud nõus 2 * neto maksma. Tegingi mustalt, kuna muidu poleks ühtki tööd saanud, oleks keegi teine võetud, kes mustalt teeb. Ametlikult (1,25-1,5*neto!) sain ainult firmadele teha.
Külaline
külaline

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Olin hulga aastaid FIE (maksud ca 50%) No ei olnud mul selle aja jooksul ühtegi, mitte ühtegi klienti, kes oleks olnud nõus 2 * neto maksma. Tegingi mustalt, kuna muidu poleks ühtki tööd saanud, oleks keegi teine võetud, kes mustalt teeb. Ametlikult (1,25-1,5*neto!) sain ainult firmadele teha.
Tere.Ega FIE-l polegi kerge tööd leida.Suure tõenäosusega pole tal kapitali,mida algselt
alla panna ja kui on töös mitu objekti samaaegselt,ulatuvad summad juba kümnetesse miljonitesse.Pangad aga FIE-dele sedavõrd suurt krediiti ei anna.Lisaks veel "tellijate" usaldamatus üksikettevõtjate suhtes.Ka pangad ei aksepteeri FIE-de hinnapakkumisi kogu hoonele,milledele taotletakse elamulaenu.
Külaline
külaline

Re: Üldehitaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mõnimees on FIEndusest täiesti eluvõõras või põeb suurushullust :banghead:
Külaline kirjutas:kui on töös mitu objekti samaaegselt,ulatuvad summad juba kümnetesse miljonitesse.
Üks tavaline keskmine FIEst ehitaja ei tegelenud pilvelõhkujate peatöövõtuga vaid korteriremontidega, elumajade juurdeehituste või analoogsete pisitöödega.
Vasta