Kahtlane telefonikõne jaapanist

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Külaline
külaline

Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sain täna telefonikõne numbrilt +81399990175. minu telefoninumber kuulus varem ettevõttele, mille juht on omakorda minu elukaaslane. Inglise keelt kõnelev naisterahvas küsis ees ja perekonnanime järgi minu elukaaslast. Asi tundus kahtlane. Küsisin kellega ma räägin ja kas saan talle teate võtta, sellest loobuti ja lubati kunagi hiljem tagasi helistada??. Elukaaslasel pole mingeid sidemeid jaapaniga ja vaevalt ta äri kellegile jaapanis huvi pakuks. Veidi googeldades leidsin ka infi ,et samalt numbrilt on paljudele helistatud ja siis offshore firmasid pakutud. Nüüd veitsa põen,et äkki avastan üllatuseks ka järgmise kuu telefoniarvelt mingi ebameeldiva üllatuse. Kas on veel keegi sellelt numbrilt helistajaga kokku puutunud ???
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Mis küll peaks juhtuma, et tulla mõttele seda telefoniarve teemat oma teenusepakkujalt uurida ?
Külaline
külaline

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ära põe !
Ka minu telefoninumber on registreeritud minu enda firma nimele ja loomulikult pole raske veidi guugeldades ka leida minu nime.
Saan selliseid kõnesid keskmiselt 2 korda päevas. Varem tulid enamus neist Tokiost. Numbreid ma meelde ei jätnud. Nüüd tulevad põhiliselt Londonist.
Tegemist on ilmselt koolitatud telefonimüüjatega. Põhiliselt pakutakse mingeid investeerimisfirmade teenuseid.
Varem püüdsin viisakalt tõrjuv olla, kuid kuna tegemist on uskumatult pealetükkivate tegelastega, siis olen hakanud laussolvangute saatel kõnesid lõpetama ! Lausa häirivad ju !
Ja viimased helistajad varjavad oma numbrit !!
Kuidas neist vabaneda, ei tea! Hakka või numbrit vahetama !
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Väga lihtne ju. Teeskle et valdad ainult kohalikku murrakut ja kõik.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Elioni lehel oli juba mitu aastat tagasi võimalik teha nn valge ja must nimekiri. Täitsa tasuta ja ise said seda teha, täpselt selliseks nagu vaja. Tõsi küll need töötavad vaid siis kui tüütaja on ühe ja sama numbriga. Kui ta numbreid vahetab siis on ikka üsna tüütu.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

kui keelt valdad, siis on päris lahe vahetevahel nendega vadrata maast ja ilmast...saad ju keelt praktiseerida :good:
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Sama siin. Eelmine aasta Jaapanist investeeringute pakkumine. Olin parasjagu puhkusel ja lobisesin nendega pikalt- laialt, kuid loomulikult ma ei investeerinud. Number peaks olema suht ohutu ja lisakroone vaevalt sa arvel näed- vähemalt minul nii ei läinud. Sellel aastal pole helsitatud- ju olen siis liiga vaene mees nende jaoks :)
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Kuskohast tuleb üldse mõte, et sissetulev kõne on tasuline?
Raha kulub ikka helistajal
Külaline
külaline

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

endal ka firma telefon ning minule tulevad samuti sellised kõned, põhiliselt Tokiost. See on juba mingi paar aastat. Pakutakse osta aktsiaid. Esimestel kordadel ikka lobisesin nendega ja uurisin, tuli välja, et min summa millega minna on 50 000 euri. kui küsisin et saatku mailile, siis vahepeal isegi lubasid kuid siiani pole neilt ühtegi maili saanud. nüüd juba nii et kui võtan vastu telefoni, küsin kust kohast ja kas soovid aktsiaid müüa, saadan nad pikalt ning algul palusin ilusti oma konto ära kustutada, kui ikka helsitavad. Siis nüüd vahepeal kui on sitt tuju siis sõiman jne. aga ikka helistavad, alles üleeile - sain et jälle välja elada :)
niiet kahjuks teema püstitajale - sellised kõned jäävadki tulema! seal on vist oma 500 erinevat telefonimüüjat ning sinu number hakkab käest kätte liikuma.
Võta seda kui ühte maandamis viisi ning ei pea teistega tige olema :) - saad välja elada!!!
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Heh, lahendused igaks otstarbeks.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Külaline
külaline

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Hästi, 2korda2 !
Nii saab ju end vähemalt korra päevas ribadex naerda !
Edu kõigile nende müügimeeste mõnitamisel !
(Sain just kõne numbrilt +8126761651)
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

kahju, et minule ei helistata jaapanist
oleks nii palju küsimusi
Külaline
külaline

Re: Kahtlane telefonikõne jaapanist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

2korda2 kirjutas:Heh, lahendused igaks otstarbeks.
väga hea, järgmine kord proovin järele seda - räägi hästi aeglaselt ja väga kõvasti sest olen kurt :):)
Vasta