Laminaatparketi paigaldus

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
janjc
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 87
Liitunud: 19 Jaan 2010, 13:18

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas janjc »

2500.- siis 42m2 parketi paigaldus.Tööriistad olemas,kogemused samuti
58103557
Külaline
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Manowar kirjutas:
Külaline kirjutas:kunagi panin ühest tükis , jäi jumala normaalne ja ongi minuarust ilus kui parkett jookseb toast tuppa ilma vaheliistuta, aga okei ma pole muidugi nii proff laminaadi mees :)
Ära siis targuta, kui pole proff laminaadi mees, las profid panevad ja õigesti.
Nats teab asjast tähelepanek oli väga õigel kohal
Sa võid olla kõva ehitusguru küll aga olen ise paigaldanud parketti jooksvalt läbi korteri ning olen kohanud mitmes kohas sellist paigaldust ja pole kuskil mingisuguseid laialijooksmisi ja paisumisi, niiet milles probleem ma ei saa aru kui parkett jääb ilus ja korralik ka aja möödudes ???
jantsa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 11 Mai 2009, 22:15

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas jantsa »

Teema algatajast.. Tavaliselt sellised teemad tekkivad siis kui keegi pidi/lubas oma tuttavale miski töö ärateha ja ta ei tea palju küsida. Sel juhul tehaksegi päringu moodi teema kus ei jääta kontakti.
Endalgi suht tobe siin vaadata kuda käib suht alandlik alapakkumine, ehk siis kes keda suudab madalama hinnaga lüüa.

to roofman: kui huvitab teema täpsemalt võin privas rääkida parketi elust.
Olen aastaid seda paigaldanud, Soome VTT (ehitusmaterjalide katselabor) laboris paigaldanud katseteks jne, miks ja kuda arvestada mksimum pikkust, miks just selline tappi samm, miks see ja too :) ehk siis võin jagada oma kogemusi aga seda privas.

päikest
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Külaline kirjutas:
Manowar kirjutas:
Külaline kirjutas:kunagi panin ühest tükis , jäi jumala normaalne ja ongi minuarust ilus kui parkett jookseb toast tuppa ilma vaheliistuta, aga okei ma pole muidugi nii proff laminaadi mees :)
Ära siis targuta, kui pole proff laminaadi mees, las profid panevad ja õigesti.
Nats teab asjast tähelepanek oli väga õigel kohal
Sa võid olla kõva ehitusguru küll aga olen ise paigaldanud parketti jooksvalt läbi korteri ning olen kohanud mitmes kohas sellist paigaldust ja pole kuskil mingisuguseid laialijooksmisi ja paisumisi, niiet milles probleem ma ei saa aru kui parkett jääb ilus ja korralik ka aja möödudes ???

Ei saa aru kellega räägin, kui oled külalise staatuses ja seepärast keeruline aru saada, kas tegu 1-e või 2-e erineva inimesega.
"Kõva ehitusguru" ...moderaatoritele mõtteainet, et nad lisaksid minu staatuse ehitusguru ette, kõva :this:
Mina teen nii, nagu on ette nähtud, et vältida hilisemaid pretensioone garantii osas, sellele vastu ei vaidle, et asi on ühes tükis ilusam, kui ülemieku liistuga.
Meie ilmastikuga on siiski kindlam ja probleemivabam jätta paisuvuuk erinevate ruumide vahele, selle teadmiseks ei pea ehitusguru olema ja usun, et jantsal on sulle rohkem rääkida, kui minul.
Viimati muutis Manowar, 19 Mär 2010, 23:55, muudetud 1 kord kokku.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Külaline
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

To: Külaline » 19 Mär 2010, 18:47

.........Sa võid olla kõva ehitusguru küll aga olen ise paigaldanud parketti jooksvalt läbi korteri ning olen kohanud mitmes kohas sellist paigaldust ja pole kuskil mingisuguseid laialijooksmisi ja paisumisi, niiet milles probleem ma ei saa aru kui parkett jääb ilus ja korralik ka aja möödudes ???

Olen kah sinu mõistes "kõva ehitusguru" ja vastupidi sinu väidetele näinud, kuidas mehed paigaldasid laudparketi korralikult, nagu peab, läbi korteri, aga millegipärast pidid nad paar nädalat hiljem pool põrandat üles võtma ja uuesti paigaldama, sest põranda nägi välja nagu Lõuna-Eesti maastik. Poleks kummi löönud, oleks vist vaheseinad paigast nihutanud.
Urmasr
indeco
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 51
Liitunud: 14 Dets 2007, 19:56

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas indeco »

tere õhtust teemaalgataja.meie pakkumine oleks 3300.-
hinna sees kõik jutud,parimat soovides.


Mart
tel.53229177
nurmenukk
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas nurmenukk »

Mille eest 3300? Hakkaja koduperenaine teeb selle ise ära... Aga tellija on vist üksik inimene. Ja pole vaja seletada, et laminaadipaigaldus on jõukohane vaid proffidele. Õpetus pakis olemas, kui pole, küsi poest. Võta saag ja hakka peale. Aluspind pidi ju korras olema. Naljatilgad.
parketiimees
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas parketiimees »

Iga tööpakkumine läheb siin foorumis mingiks mõtetuks aruteluks, kes igaüks tarkpea sõimab teist. Palun olge viisakamad ning jätke oma komentaarid teistesse foorumi rubriikidesse. Väga õigesti oli siin öeldud, et laminaadi paigaldus "ei ole mingi kunst" - igaüks ennast lugupeetav meesterahvas saab sellega ILUSTI hakkama, kui väiksemgi kogemus olemas, rääkimata puhkusel olevast siseviimistlejast. Miks siis ei saa ta pühendada poolteist päeva sellele, et teenida oma perele väikest tervislikku lõõgastust???
Palun lõpetage ära see arutu kommenteerimine! Pühendage ennast millelegi kasulikumale ning olge viisakad teiste kasutajate suhtes!
M.Koppel
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 120
Liitunud: 06 Juun 2008, 09:55

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas M.Koppel »

ma maksan sulle 3 sotti kas ma saaksin selle töö endale...
Katuste paigaldus tel.+358406626646, maido@riksunkattomies.fi
www.riksunkattomies.fi
itam
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas itam »

panen ka enda kontakti kui huvi tõesti paigaldada parketti on vaja minu kondakt 53021171 mida siin kaubelda kui tõsine tahtmine helista siis räägime edasi kas juba lukus ole :hello:
Külaline
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

nurmenukk kirjutas:Mille eest 3300? Hakkaja koduperenaine teeb selle ise ära... Aga tellija on vist üksik inimene. Ja pole vaja seletada, et laminaadipaigaldus on jõukohane vaid proffidele. Õpetus pakis olemas, kui pole, küsi poest. Võta saag ja hakka peale. Aluspind pidi ju korras olema. Naljatilgad.
Aga miks mitte?
3300 EEK ei ole yldse mitte kõrge hind selle töö eest tänapäeva Eestis. Mina tuleksin oma riistadega ja transpordiga nibin-nabin välja, aga kui mõne käsilase saadaksin tegema firma töövahenditega, siis kasumit küll ei jää.

3300 EEK / 42 = 78,57 EEK/m2
bensud tööriistad tarvikud püsikulud maha - 15-20%
maksud maha jääbki 32-34 EEK kätte.

Firma kasum 0 EEK.


habe
klm
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas klm »

Oi habe, habe... Selliste pisikeste põrandate tegemisega firmat ei toida. Ei tänases ega ka homses Eestis. Mis need firma tööriistad on? Firma haamer ja firma saag?
kotkas89
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Dets 2009, 17:01

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas kotkas89 »

Paigaldan 2000kr ära.Vajalikud tööriistad on olemas ja kogemus sellel alal samuti.

Ingmar 58011134
lam.panija
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas lam.panija »

Panen laminaatparketti 10.- m2 kui ta on hiina oma (60.-), sest sellel niikuinii servad püsti. Selle taon põrandale poole päevaga.
Kui on kvaliteetlaminaat, selle eest tahaks 60.- m2 saada, sest see peab hiljem ka ilus välja nägema. Selle panen põrandale 1,5 päevaga, arvestades, et toal on ka mõni nurk.
Tellija poolt on muidugi transport ja tööriistad.
Helista
tln
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas tln »

Meie paneme tasuta.Sisaldab siis Tallinnast kohalesõit võtame omal kulul rendist sae(haamer ja klots olemas).Paneme ülikvaliteetselt nädalaga parketi maha koristame objekti(peseme põranda puhtaks).
Ütleme suur-suur aitähh,et saime tööd teha ja sõidame Tallinna tagasi.Mis on veel parem kui tööd teha?
Jumala mõtetud selliste pakkumiste korraldajad.Uurivad ainult hindu ja saavad end kõvade tegijatena
tunda,et näe kus rabelevad ja teevad pakkumisi kõik.Haledad kujud.Naljakas ka siinseid ehitajaid-pakkujaid vaadata.Julm pakkumine käib kes ikka on parem ja kes odavamalt teeb.Ja siis nutate,et krt hinnad on nii väikesed.
Näinud ka neid ühes tükis pandud põrandaid mis kummis.Ja siis on ikka SPETSIALISTID tagasi tulnud ja oma töö ümber teinud ja otsinud igasuguseid vabandusi,et miks se nii ja naa on. :yahoo:
hani
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas hani »

Tere kõigile.Jälgin vahetevahel siinseid klähvimisi ja nukker hakkab.Seepärast,et enamus lahmijatest on veel lapseohtu kui mitte vanuse,siis intellekti ja viisakuse poolest küll.Kurb seepärast,et ise nad sellest aru ei saa ja karta on,et oma lapsed jäetakse kah elementaarsetest viisakusreeglitest ilma.Aga mis puutub teemasse,siis kulla latsekesed-kaks päeva tööd ja 3000.- palgaks-no nii ülbeks pole vast isegi riigiomajad läinud.Istute ja idiootse järjekindlusega ootate tola kes teile päevapalgaks 1500.-krooni maksab.Ja muudkui laote siin kirju,et kui kõvad profid ja riistad.Selle töö teeb iga normaalne mees rahulikult ära.Sai pandud kunagi laminaat endal kodus ja tütardel.Vanus pole enam eriti noor,aga tervis on ok. ja vahetevahel saab lähikonnas käidud põrandaid tegemas.
Teemaalgatajale sooviks aga õnne normaalse tegija leidmisel ja normaalse tasu eest. Toredat kevadet.
Ivar.
Külaline
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

To: hani » 25 Mär 2010, 14:32

Jälle üks anonüümne "hani", kes arvab, et küsitud tasu on puhtalt kätte ja sealt ei tule mingeid kulusid enam maha või arvad, et kõik ehitajad teevad mustalt, kuigi ka siis on kulusid.
Urmasr
armering
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 227
Liitunud: 13 Sept 2009, 17:00

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas armering »

ei tea kuidas selle pika rea tütardega paika saab :shock: Kuidas need vuugid teil välja näevad kui neid haamriga kolkimas käite hr isetegijad?Tikksaagi,ketassaagi,järkamissaagi pole vaja.Saag ja haamer ja tuld! :thumbsup:
Kõik betoonist ja kivist 53905131 Janno armering@carlnet.ee Viljandi
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas rokikas »

armering kirjutas:ei tea kuidas selle pika rea tütardega paika saab :shock: Kuidas need vuugid teil välja näevad kui neid haamriga kolkimas käite hr isetegijad?Tikksaagi,ketassaagi,järkamissaagi pole vaja.Saag ja haamer ja tuld! :thumbsup:
Ei maksa nüüd laminaadi paigaldusest mingit kosmosetehnikat ka teha. Sellega saab tõesti keskmine eesti mees hakkama kui tal tahtmist ja viitsimist on. Tuleb lugeda paigaldusjuhendit ja soovitatavalt netist uurida parkettide paigalduse üldpõhimõtteid st. kui suur pind võib olla ilma paisuvuukideta, jne. Tööriistadest on vajalik pliiats, mõõdulint,haamer, käsisaag ning vahest ka tikksaag ja augu puurimiseks drell koos teradega. Need kõik võivad olla odava hinnaklassi riistad.
Kõik muud tööriistad teevad töö lihtsamaks ja kiiremaks kuid hädavajalikud ei ole.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

To: rokikas

Kui paljudel keskmistel eesti meestel need sinu poolt nimetatud riistad kodus olemas ja kui ei ole, siis miks nad ei osta nad neid, sest vaata kui palju raha jääks järgi ise tehes. Milles ikkagi asi- kas Äpud, laiskus, oskamatus, suutmatus jne., et tellitakse seda tööd spetsialistid/oskajad tegema ja siis tuleb keegi "hani" ka veel sõimama, et palju raha tahate sellise lihtsa töö eest.
Tegelikult on kõik tööd lihtsad ja kõigi tööde tegemiseks on juhendid olemas, vaja on tahtmist ning kui seda ei ole, siis ole hea mees ja maksa see summa, mis hea töö eest küsitakse.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas rokikas »

urmasr kirjutas:To: rokikas

Kui paljudel keskmistel eesti meestel need sinu poolt nimetatud riistad kodus olemas ja kui ei ole, siis miks nad ei osta nad neid, sest vaata kui palju raha jääks järgi ise tehes. Milles ikkagi asi- kas Äpud, laiskus, oskamatus, suutmatus jne., et tellitakse seda tööd spetsialistid/oskajad tegema ja siis tuleb keegi "hani" ka veel sõimama, et palju raha tahate sellise lihtsa töö eest.
Tegelikult on kõik tööd lihtsad ja kõigi tööde tegemiseks on juhendid olemas, vaja on tahtmist ning kui seda ei ole, siis ole hea mees ja maksa see summa, mis hea töö eest küsitakse.
Pakun et enamusel keskmistel eesti meestel on need tööriistad kodus olemas ja nad teevatki selle töö ise ära. Tegijaid otsivad need kes teenivad oma põhitööga rohkem kui teenuse tellimine maksma läheb või kasutavad oma vaba aega pigem perega koos väljas aega viites. Kindlasti esineb ka laiskust, oskamatust, jne.
Mis annab tellijale garantii et see kes küsib 2 lõdva päeva töö eest 3000 teeb poole paremini kui see kes küsib 2000 või vastupidi. 1000 krooni lõdva päevaga teenida ei ole hetke turusituatsioonis just kõige halvem.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

To: rokikas!
Ega ikka ei ole küll, mul viskas kohe silme ette päris mitu tuttavat "keskmist eesti meest", kes käivad aeg-ajalt tööriistu laenamas, mis peaksid keskmisel eesti mehel kodus olema. Pole peale sae ja haamri neil midagi!
Tellija ei peaks ikka esimest pakkujat võtma, olgu ta odav või kallis, vaid tegema mingigi uuringu tegija ja tema tehtud tööde suhtes. Ära võta neid minu arvamusi isiklikult, nii, et ära pikka viha pea.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas rokikas »

urmasr kirjutas:To: rokikas!
Ega ikka ei ole küll, mul viskas kohe silme ette päris mitu tuttavat "keskmist eesti meest", kes käivad aeg-ajalt tööriistu laenamas, mis peaksid keskmisel eesti mehel kodus olema. Pole peale sae ja haamri neil midagi!
Tellija ei peaks ikka esimest pakkujat võtma, olgu ta odav või kallis, vaid tegema mingigi uuringu tegija ja tema tehtud tööde suhtes. Ära võta neid minu arvamusi isiklikult, nii, et ära pikka viha pea.
Kui käivad laenamas siis vähemalt teevad midagi ise :) .
Eks tellijale ole kõige kindlam tellida see keda tuttavad soovitavad. Väikeste tööde puhul suuremat taustauuringut tavaliselt ette ei võeta kuigi ka 42 m2. laminaadi p... keeramine on päris tuntav rahaline kahju.
Ei midagi isiklikku ja vihapidamiseks pole kindlasti põhjust :wave: .
armering
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 227
Liitunud: 13 Sept 2009, 17:00

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas armering »

To Nurmenukk-Käsisaag on küll olemas,aga kasutan seda tõesti vaid juhtudel kui muudmoodi lihtsalt pole võimalik.Kui kutsuksin sind,et tule pane mul 10 m põrandaliistu ära-kas tuleksid käsisaag näpus?Igal endast lugupidaval töömehel võiks ikka normaalsed riistad olla.Isegi antud 40m2 laminaati käsisaega nüsides kaotab ikka väga palju aega ja ega see lõigegi kõige parem tule.Ja kui mul oleks vaja nüüd riba lõigata?Radikatoru või uksepiida juures nikerdamist?Siis tuleb mingi üüratu aeg lolli mängimist,pole tulemust,aeg läinud,materjal pees ja loodetud rahasumma kah veel väike.
Kõik betoonist ja kivist 53905131 Janno armering@carlnet.ee Viljandi
Külaline
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ausalt õeldes on vaja ainult tikksaagi ja käsi.Kui hea klikkparkett,paneb ilusti käsitsi kokku,harval juhul haamrit vaja.
Suletud