gsm valve

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
villem2
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas villem2 »

Mul on probleem hiina alarmiga,nimelt novembrist alates ei saada enam sõnumeid(EMT kaart) levi on aparaadil korras aga kui helistada alarmi numbril siis vastab et "mobiiltelefon millele te helistate on keelatud nimekirjas"sõnumid jäävad samuti ootele kuni aegumiseni.Kas on tegemist mingi EMT poolse blokeeringuga või on mõnel veel sama jama.seadmel puudub ka igasugune IMEI kood et asi ka lahti muukida nii et kasutu asi.
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Kas EMT-i oled pöördunud? Milline osa automaatvastuses jäi arusaamatuks?
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

No mina ka ei julgeks EMT'st asja uurida. On kurjamid, varastasid IMEI koodi kah ära.
villem2
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas villem2 »

Loomulikult pöördusin EMT-i aga nad ei näe seda seadet mille sees kaart on.Kui kaart on telefonis näevad nad seda millise IMEI koodiga seade, aga alarmil seda nagu pole.Ma ise arvan et see blokeering on nende poolt tahtmatult tulnud näiteks mingite uuenduste kaudu mida tahetakse edasi anda.Olen kuulnud et novembris oli probleeme ka mõningatel vanade telefoni mudelite kasutajatel kellel samuti lambist keelatud nimekirja sattus st. oli levi aga ei saanud sisse ega välja helistada.või mängib siin rolli see et konkreetne hiina alarm töötab esimese põlvkonna sim kaardiga ainult.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Ma olen siiani aru saanud, et ilma IMEI koodita ei võta GSM võrk sind üldse jutule. Kas kasutaja seda koodi teab või ei, see ei koti üldse GSM võrku. IMEI kood moblal on umbes sama mis MAC aadress võrgukaardil.
voltts
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 07 Dets 2009, 01:19
On tänatud: 1 kord

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas voltts »

Mul tekkis sama mure mingi nädal tagasi,tegin ka igatsugu vigureid,resetid ja sisestasin numbrid uuesti,aga ei midagi.Kuna asjal oli veel garantii,siis pöördusin müüja poole,nüüd pean aparaadi saatma parandajale,seal vahetatakse midagi ära ja siis saab uue koodi.Niipalju kui asjast aru sain,on mingi ports alarme ühesuguse IMEI koodiga ja keegi on mingil viisil selle koodi lasknud ära blokeerida,nüüd on nagu telefoni puhul,kui kaduma läheb, blokitakse ära ja nii vastabki,et "telefon on keelatud nimekirjas".Soovitan müüja poole pöörduda.Igatahes lubati asi korda teha.
villem2
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas villem2 »

Voltts anna sis teada kui asi toimima saab ja äkki nad ütlevad ka mis vigureid sellega tegid.Ma suhtlen ka aktiivselt hiinast selle toote müüjaga(novibo.com) aga temale on see ka müstika.EMT-i esinduses proovis igati raalida seda seadet aga ei miskit targemaks.Enam ei julge tellida uut seadet sest võib sama lugu juhtuda.
voltts
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 07 Dets 2009, 01:19
On tänatud: 1 kord

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas voltts »

Vahetatakse ära gsm modem.Tootjal on olnud partii ühesuguste IMEI koodidega ja kui üks valvekeskus nüüd ära keelati,siis toimis see ka kogu partii puhul,kõik jäid tummaks.Müüja(eestis oma)ütles,et ei saa ka aru, kuidas see sai juhtuda,kas mängus on kellegi kurja kongurendi käsi või mis,igatahes on nii läinud.
villem2
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas villem2 »

Kui saladus pole äkki saad avaldada müüja andmed ..puhub minu aparaadile ka uue elu sisse.
voltts
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 07 Dets 2009, 01:19
On tänatud: 1 kord

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas voltts »

Privaatsõnumit ei saa sulle saata,ei hakka igaks juhuks siia panema.
villem2
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas villem2 »

to:voltts..Palun pane meilile :rauni34@hot.ee
kondor
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas kondor »

Tere.

Soovitan vaadata http://www.alarmsysteemid.ee
sealt saate igasugusele maitsele nii valvet juhtmega ja ilma videot jne, toimiv asi järgi proovitud mitmel tuttaval juba.
kondor
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas kondor »

villem2 kirjutas:Mul on probleem hiina alarmiga,nimelt novembrist alates ei saada enam sõnumeid(EMT kaart) levi on aparaadil korras aga kui helistada alarmi numbril siis vastab et "mobiiltelefon millele te helistate on keelatud nimekirjas"sõnumid jäävad samuti ootele kuni aegumiseni.Kas on tegemist mingi EMT poolse blokeeringuga või on mõnel veel sama jama.seadmel puudub ka igasugune IMEI kood et asi ka lahti muukida nii et kasutu asi.

Tere.Hiinakatega juhtub vahel seda, nimelt on sinu seadme imei kood mustas nimekirjas.Teha pole muud kui seade jätta lokaalseks tööks või välja vahetada.
voltts
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 07 Dets 2009, 01:19
On tänatud: 1 kord

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas voltts »

Mul oli ka sama probleem,kuna mul oli ostetud eestist,siis kohalik müüja tegi selle korda,gsm modem vahetati lihtsalt välja ja nüüd toimib jälle,kui kusagilt mujalt tellitud,siis vist paraku jah, muid valikuid eriti pole.
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Paigaldatud GSM valve poolt süsteem 2,5 aastat tagasi. Huvitav, kas nad muutsid peakoodi või on see vaikimisi seades, ehk siis tehase kood. Loobusin nende teenusest ja saan süsteemi sisse user koodiga. Tehase resetti ei tahaks teha, kuna kardan, et võib tekkida probleeme seadmele andurite tutvustamisega. Kas kellegil on kogemusi selles vallas?
Ma ei ole ehitusspets...!
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Vaata siia. Olin samas seisus.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Pakkumine
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Pakkumine »

Juhul kui kellegil on huvi siis pakkuksin valve süsteeme mis töötavad telefoni liini kaudu.
Nad on esiteks palju töökindlamad, sest ei mingid jammerid ei saa neid blokeerida ja teiseks ei pea sa kunagi hoolt kandma mingisugusest kuumaksust või laadima oma künekaarte iga 6 kuu tagant. Hetkel pakkuda 2 erinevat varjanti mudelit,

Üks näide siin :
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic ... highlight=

Hinna suhtes saab alati rääkida!
crosshear@hot.ee
Andresto
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 737
Liitunud: 29 Nov 2008, 00:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 39 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Andresto »

Pakkumine kirjutas:Juhul kui kellegil on huvi siis pakkuksin valve süsteeme mis töötavad telefoni liini kaudu.
Nad on esiteks palju töökindlamad, sest ei mingid jammerid ei saa neid blokeerida .....
Tere!
OK! Need "asjad" huvitavad mind endiselt, aga tuhkagi ma neist ei jaga siis küsin? Kui maakodus pole seda reaalset telefoni liini e. telefoni juhtmeid v. kaablit, aga on raadiotelefon näiteks Elioniga vm. operaatoriga siis kas seda on ka võimalik nö. "jammerdada"?
Andres
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Kõiki asju, KÕIKI, saab jammerdada, segada, elimineerida jne. Küsimus on selles, et kas tasub. Kui sul on GSM ja tavaline telefon siis häire kohalejõudmise võimalus suurem, kui ainult ühe eelmainitu puhul. Igasugust raadiosignaali saab mingi võimsama signaaliga "maha matta" ja seejuures on jumalasta savi, mille/kelle oma see on. Otsustavaks saab see, kuidas kasuliku signaali kadumine tuvastatakse. Selle kontrollsignaali nimi on üldiselt "Heartbeat" (aga kindlasti on ka kümnete kaupa igasugu muid võimalusi) ja paremad süsteemid annavad selle kadumisel koheselt häire. Aga lõpuks jõuad sa ikka selleni, et kui mingi asi maksab x ühikut ja valvamine näiteks 10 korda rohkem siis kas on üldse seda asja vaja hoida justnimelt seal, kus see valvamine nii kõrge hinnaga on. Teisest küljest on osade asjadega seotud emotsioonid ja neid ei saa rahas mõõta. Läks küll teemast välja aga ehk aitab see teadmine natuke asja sisust aru saada.
Külaline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Andresto kirjutas:
Pakkumine kirjutas:Juhul kui kellegil on huvi siis pakkuksin valve süsteeme mis töötavad telefoni liini kaudu.
Nad on esiteks palju töökindlamad, sest ei mingid jammerid ei saa neid blokeerida .....
Tere!
OK! Need "asjad" huvitavad mind endiselt, aga tuhkagi ma neist ei jaga siis küsin? Kui maakodus pole seda reaalset telefoni liini e. telefoni juhtmeid v. kaablit, aga on raadiotelefon näiteks Elioniga vm. operaatoriga siis kas seda on ka võimalik nö. "jammerdada"?
Andres
Tere,

Jah seade töötab ka raadiotelefoniga, ainuke viga on see, et juhul kui teil vool katkeb siis katkeb ka raadio telefon.
Mina eelistan igati rohkem telefoni liinil töötavaid seadmeid kui gsm omasid sest olen pidevalt kogenud gsm operaatorite probleeme samas elioni oma töötab 98% laitmatult ilma probleemidetta.




Veel lisan, et jammerid eestis on keelatud ning ebaseaduslikud. Vähene võimalus, et lihtsad vargad kasutavad isgei neid kui need neil oleks.
Ja jammeri omamine on kriminaal korras karistatav sama nagu iga teisegi sadeguse segamine!
stayonline
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 02 Veebr 2010, 11:12

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas stayonline »

Üldjuhul gsm valvet pannakse vaid sinna kus puudub laua telefon ehk siis suvilad garaazid, koju kontorisse ja mujale kus on võimalik paigaldada lauatelefoni põhine valve on see tunduvalt odavam ja mugavam, sest ei tule mingeid lisa kulutusi operaatoritele ja nagu eelpool mainiti siis elioni liinidel ole ka mina väheb kogenud probleem kui gsm operaatoritega.

Juhul kui huvi siis
crosshear@hot.ee
külalaine
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas külalaine »

stayonline kirjutas:Üldjuhul gsm valvet pannakse vaid sinna kus puudub laua telefon ehk siis suvilad garaazid, koju kontorisse ja mujale kus on võimalik paigaldada lauatelefoni põhine valve on see tunduvalt odavam ja mugavam, sest ei tule mingeid lisa kulutusi operaatoritele ja nagu eelpool mainiti siis elioni liinidel ole ka mina väheb kogenud probleem kui gsm operaatoritega.

Juhul kui huvi siis
crosshear@hot.ee
Ei tea küll tänase päeva situatsiooni,aga kolm aastat tagasi,kui eelmises elamises oli läbi telefoniliini,siis küll oli mingi kulu sellega.Seade peab keskusega omavahel mingit kontrollsidet teatud aja tagant ja elion kasseris vähemalt siis küll selle eest eraldi tasu.
aivar00
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 253
Liitunud: 23 Nov 2007, 20:33
On tänatud: 3 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas aivar00 »

No olen mina loll või üritatakse jälle kellelegi "kotti pähe panna" jutuga- minu oma on kõige parem...
Ei ole küll spetsialist, kuid mingi ettekujutus asjast on olemas.
"Iseenese tarkusest julgen väita järgmist:
Üldjuhul tavavaras ei kasuta peale kangi-kirve muid abivahendeid. Kes aga juba peenem vend on, see lõikab sul telefoniliini läbi ning mingite sageduste "jammerdamine" ei ole ka neile mingi probleem. Kellegi hirmutamine kriminaalvastutusega- ärge ajage naerma. Ka vargus on ju karistatav või mis? Miks siis politsei korraldab juba mitu aastat kampaaniat- andke ebaseduslikud relvad ära- teid ei võeta vastutusele. Ja kui meediat uskuda, siis igal aastal tuuakse relvi. Teine teema kohe antiradari omamine. Neid ikka liigub ja vahele jäävad üksikud. Järgmine, mis kohe pähe tuleb on kaubandusvõrgus müüdavate raadiojaamade sagedused- kui palju siis jõutakse konkreetsete sageduslubade olemasolu kontrollida...
Kokkuvõttes ei kutsu kedagi seadust rikkuma, aga nii rumalat põhjendust lugedes lihtsalt ajendas kirjutama.
Minu arusaamise järgi on praeguseks ajaks kõikide telefonioperaatorite (eriti mobiiltelefonide omadel) hinnad niivõrd madalad, et alati saab leida endale sobivaima lahenduse (kindlasti odavama kui see GSM koduvalve pakub). Et aga absoluutselt tasuta midagi saaks- ei antud minu teada ka vanasti isegi peksa rääkimata tänapäevast.
stayonline
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 02 Veebr 2010, 11:12

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas stayonline »

külalaine kirjutas:
stayonline kirjutas:Üldjuhul gsm valvet pannakse vaid sinna kus puudub laua telefon ehk siis suvilad garaazid, koju kontorisse ja mujale kus on võimalik paigaldada lauatelefoni põhine valve on see tunduvalt odavam ja mugavam, sest ei tule mingeid lisa kulutusi operaatoritele ja nagu eelpool mainiti siis elioni liinidel ole ka mina väheb kogenud probleem kui gsm operaatoritega.

Juhul kui huvi siis
crosshear@hot.ee
Ei tea küll tänase päeva situatsiooni,aga kolm aastat tagasi,kui eelmises elamises oli läbi telefoniliini,siis küll oli mingi kulu sellega.Seade peab keskusega omavahel mingit kontrollsidet teatud aja tagant ja elion kasseris vähemalt siis küll selle eest eraldi tasu.
See seade mida mina pakun ei vaja mingeid lisa operaatoreid vaid sina ise salvestad kuni 5 numbrit millele ta automaadselt helistab kui liikumis või ukse andurid saadavad signaali, Seega kui sul juba on laua telefon maksad sa vaid abonomendi tasu ja ei mingeid muid kuum makse ainult väljuvad kõned. Lihtsalt see sade töötab kui laua telefon/automaat helistaja mis saades märguande helistab helistab ja ütleb sinupoolt savlestaud sõnumi sinu savlestaud numbritele. Seade automaadselt katkestab kõik sisse tulevad ja väljuvad kõned ja ühildub liiniga ise.
Teiseks sa ei pea reklaamima seda milline seade sul kodus on kas siis gms või telefoni liini oma , et ennetada häire mitte kohale jõudmist.

Sest ka varas ju ei tea millega sa enda kodu üritad kaitsta.


Ja lisaks siis viimasele kirjutajale ütleks ma, et lukk on ikkagi looma vari ja ka valve seadmed üritavad ennetada kuritegusid mitte ei hoia neid ära!
Seega valve seadmed lihtsalt püüavad su varale pakkuda lisa turvalisust .
Ei hoia neid vargaid kinni ei G4S, gsm valve või mõni muu piiksuv alarm kodus, lihtsalt valve seadmetega saate vargale anda mõista, et aega on vähe ja võtta ei jõua ta palju.

Minul endal oli sama situatsioon, veel paar kuud tagasi polnud mul oma majas ühtegi valvet ning vargad käisid sees. Nad võtsid kõik mis võtta andis ja suutsid isegi maja tagurpidi pöörata.
Olen kindel, et oleks mul olnud mingisugunegi alarm poleks jõudnud nad mu maja nii tühjaks vedada.
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Dolby »

2korda2 kirjutas:Vaata siia. Olin samas seisus.

Kas sa 2korda2 taastasid tehase seaded? Mul driveritega Ok. Aga P koodi ei tea.
Ma ei ole ehitusspets...!
Vasta