Pelleti tolm

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Käsn
külaline

Pelleti tolm

Lugemata postitus Postitas Käsn »

Pelletiga kütjad, kui hull see pelleti tolm on punkri täitmisel. Kas kasutate respiraatorit?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pelleti tolm

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Palka punkri täitmiseks sulane, kellel tolmust savi.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
plb
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 239
Liitunud: 01 Jaan 2016, 11:44
Asukoht: Vlj
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Pelleti tolm

Lugemata postitus Postitas plb »

1. vali vähese tolmususega pellet (keerad kotti paar korda ümber ja näed ära)
2. ära kalla nii kõrgelt kui käed ulatavad - kott lõhki ja avatud ots pelleti peale nii, et pellet õhus ei lenda
päris tolmuvabaks seda protseduuri ei saa, aga hullu pole midagi
Pelle-Kipi
külaline

Re: Pelleti tolm

Lugemata postitus Postitas Pelle-Kipi »

Tolmu praktiliselt ei tule kui kott tühjendada punkrisse mõistlikult, 5 korda olen punkrit täitnud tolmu pole või kui on siis on seda ime vähe vaevu märgatav tolmukiht katla peal
arendaja
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 72
Liitunud: 16 Mai 2011, 21:36
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Pelleti tolm

Lugemata postitus Postitas arendaja »

Krõbistan Naturkrafti pabulaid juba aastaid ja ei tolma need ühtki, kubusse mahub korraga 22kotti. Ei ole tundnud maski vajadust veel. katelt puhastades küll on mask ees :) muidu nuuskab veel mitu päeva kivisütt välja :D
MART ma
külaline

Re: Pelleti tolm

Lugemata postitus Postitas MART ma »

TERE

KUI OSTA SIIS AINULT KATEL PELLE SEE ON OK JA EESTIS KOKKUPANDUD JA JUPID OLEMAS.
AGA NB VÄLTIDA SELLIST ASUTUST NAGU TORU JÜRI OÜ EESTI KEELES (TÜ-A JÜRI) SEE ON JAMA KUS GARANTIID EI OLE.
GARANTIILEHT ON KALLUTATUD MÜJA KASUKS UHESÕNAGA HOITKE EELAME SELLISEST KATLAMÜÜJAST.
ÜHESÜNAGA PEALE MAKSMIST ON SINU PROBLEEM .
JA NAGU OÜ TORUJÜRI ON KATLA NIII NIMETATUD PELLETIKATLA VIADRUS ESINDAJA NO ANDKE ANDEKS KUI ON MINGI PROBLEEM SIIS ON ESINDAJA KADUNUD.AGA KA PELLETIKATLAST VIADRUS SOOVITAKS EEMALE HOIDA .KASUTEGUR VAEVALT 55 SUITSUGAASID 138 SEEGA KUI OHURUUMI KÜTTA SIIS SOBIB KÜLL.
Külaline
külaline

Re: Pelleti tolm

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vasta