Kuidas on seadistatud teie maasoojuspumba küttegraafik?

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Külaline
külaline

Re: Kuidas on seadistatud teie maasoojuspumba küttegraafik?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mees mujalt kirjutas: 04 Veebr 2018, 11:45 Õnnestus küttevee temperatuuri paari kraadi võrra langetada, kuna katsin kõik aknaklaasid mullikilega. Ostsin 10 m2 kilet, mis maksis 2.30.
Olen kindel, et küttevee temp.i õnnestub veel rohkem alandada, kui terve maja väljastpoolt mullikilega üle tõmmata ja ise mujale elama kolida.
:hello:
Külaline
külaline

Re: Kuidas on seadistatud teie maasoojuspumba küttegraafik?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Soovitaks vatitekid akende ette riputada või kui veel suuremat säästu on vaja, siis aknaavad 200 mm penoga täis panna. :wave:
mees mujalt
külaline

Re: Kuidas on seadistatud teie maasoojuspumba küttegraafik?

Lugemata postitus Postitas mees mujalt »

Külaline kirjutas: 04 Veebr 2018, 16:28 Soovitaks vatitekid akende ette riputada või kui veel suuremat säästu on vaja, siis aknaavad 200 mm penoga täis panna. :wave:
See on hea mõte, kahtlustan ainult, et toas võib mingil määral pimedamaks minna.
mees mujalt
külaline

Re: Kuidas on seadistatud teie maasoojuspumba küttegraafik?

Lugemata postitus Postitas mees mujalt »

[/quote]
Olen kindel, et küttevee temp.i õnnestub veel rohkem alandada, kui terve maja väljastpoolt mullikilega üle tõmmata ja ise mujale elama kolida.
:hello:
[/quote]
Aga kui ma mujale koliksin, miks ma siis üldse kütma peaks?
Külaline
külaline

Re: Kuidas on seadistatud teie maasoojuspumba küttegraafik?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mees mujalt kirjutas: 06 Veebr 2018, 14:29 Aga kui ma mujale koliksin, miks ma siis üldse kütma peaks?
sõltub kuhu kolida , maakeral on palju kohti kus on kütmise asemel vaja 24/7 jahutada
Vasta