kahesüsteemne boiler

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
enelyys
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Mai 2017, 21:28

kahesüsteemne boiler

Lugemata postitus Postitas enelyys »

Tere kõigile,
Mul on korteris katelpliit mis on ühendatud kahesüsteemse boileriga,vahel on muidugi ka paisupaak. See paigaldati 8 a.tagasi ja siiani on töötanud laitmatult.Sel aastal,eelmine nädal tahtin elektriga sooja vett saada,aga oh häda boiler lülitab end iga natukese aja tagant välja.Panen uuesti kaitse sisse (kruvikeeraja otsaga)võtab korraks elektri järgi ja jälle lükkab välja.Olin sunnitud pliidi alla tule tegema.Jälgin tihti ja hoolega rõhkusi ja survet.Milles võib olla asi? Palun teie nõuannet ja soovitusi ennem kui lähen poodi :) Soovin ka natuke targemana end näidata poes,muidu määrivad igasugu saasta pähe :)
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6109
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 136 korda

Re: kahesüsteemne boiler

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Küttekeha on läbi põlenud ja lühises. Muide, mis mõttes kruvikeeraja otsaga, paned kaitse sisse?
enelyys
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Mai 2017, 21:28

Re: kahesüsteemne boiler

Lugemata postitus Postitas enelyys »

Jah,just panen kaitse sisse. Kas tuleb mul nüüd uus boiler osta? Küttekeha-need pikad pulgad mis sees on? Mul üks uus on olemas ,kuid tean et seal on neid kaks :-) On see naisterahvale väga üle mõistuse töö :-) siidikäpp pole :-)
Külaline
külaline

Re: kahesüsteemne boiler

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Rõhk ja surve võiks nagu sama asja tähendada. ;)
Üldiselt pilt ei teeks paha, et täpsemalt aru saaks midagi. MIlline kaitse on, milline see küttekeha on, mis sul olemas on?
plb
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 239
Liitunud: 01 Jaan 2016, 11:44
Asukoht: Vlj
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 9 korda

Re: kahesüsteemne boiler

Lugemata postitus Postitas plb »

Tõenäoliselt viskab välja kaitsetermostaat. Seda seetõttu, et küttekeha ja andurihülss on lubjakivist ümbritsetud.
Lase boiler seest puhtaks teha.
Vasta