ATMOS katla taimer

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Piret maalt
külaline

ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Piret maalt »

Tere, kas kellelgi on kogemust Atmos katla taimeriga www.asutimer.com/et.html
Mulle soovitati, et siis pidavat vähem katlamajas käima.
Ette tänades!
Esimene
külaline

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Esimene »

Mul ka atmos katel. Sellist asja oli mul varem vaja. Sai aga aastaid tagasi ostetud üks teine aegrelee, mis põhimõtteliselt seda asendas.

Katlamajas vähem käima, sellepärast, et ei peaks seda parempoolset nuppu tagasi keerama või ei unustaks tagasi keerata.
Olustverepiilu
külaline

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Olustverepiilu »

Soovitan kõigile, kes seda vidinat pole avastanud. Enne pidin kogu aeg meeles pidama, et parempoolset nuppu teatud temperatuuril tagasi keerata. Praegu panen lõuna ajal katla küdema ja lähen ise tööle. Kõik muutused toimuvad iseenesest ja õhtul töölt tulles on maja soe. Avastasin enda jaoks selle abivahendi juhuslikult ja olen ülimalt rahul. Nuppude vahetamine toimus meistri poolt samuti kiirelt.
Tehke ära ja te ei kahetse.
Piret maalt
külaline

ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Piret maalt »

Tänan väikese tagasiside eest. Nagu näha on tegu uue asjaga.
Võtsin julguse kokku ja soetasin omale selle vidina.
Jagan siis ise kogemusi mõne aja pärast. Tänan!
Külaline
külaline

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tundub suht mageda reklaamina need neli kommentaari enne mind
suhtkoht nagu ühest sulest.
Esimene
külaline

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Esimene »

Arva mida tahad. Aga isegi see teie kommentaar tõstis seda postitust ettepoole ja see mõjub reklaamina. Teadvustab lugejates seda seadet.

Konkreetset seadet ma ise sellise kirve hinnaga kindlasti ei ostaks.
Selle eelis on see, et seda on video järgi imelihtne paigaldada.
Milleks veel Olustverepiilul oli vaja seda lasta vahetada meistril, kui sellega saaks kasvõi Piret maalt lõdvalt hakkama.

Mina kasutasin teistsugust aegreleed. Selleks tuli katla kaan lahti kruvida ja aegrelee kontaktid ühendada parempoolse termostaadi klemmide alla. Samas viia aegreleele vool peale ja lisada kontaktlüliti, mis aegrelee tööle paneks.
Uus kasutaja
külaline

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Uus kasutaja »

Tuttava kaudu hangitud ASUTIMER on üks vahva vidin, toimib hästi ja on suureks abiks katla kütmisel, teeb minu elu sooja saamisel lihtsaks. Imelik miks küll katla tootjad ei ole selle peale tulnud.
Soovitan tõesti soojalt kõigile katla kasutajatele. ASUTIMERIT on üllatavalt lihtne ka paigaldada.
Aitäh, tublidele leiutajatele, kes te iganes olete ja asute.

Maja omanik Viljandist.
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

:banghead: Miks küll kõik postid anonüümsed on????
mel12
külaline

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas mel12 »

Võib rahul olla, kuid tuleb natuke ringi teha, sest ta paneb katla varem kinni kui vaja, See on seatud aja peale, kuid mul on vaja, et katel jääks siis seisma, kui maja soe ja paagis vesi teatud temperatuuril, selleks pidin augud pikemaks tegema. ja nüüd lõpetab katel töö siis, kui akupaagis vesi on saavutanud oma teperatuuri
Külaline
külaline

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ei uskunud ka seda reklaami ennem.
Nüüd olles peaaegu terve kuu uue Atmose katlaga sõber olnud, siis jah tasub ära selle taimeri ostmine küll.
Ma ei saa eelnevast postitajast aru, et miks oli vaja tal auke suuremaks viilida? Antud taimeril on juba reguleeritavad avad seal.
Endal on seatud suitusgaaside nuppu lõpp umber 5mm ennem max asendit. Minul toimib ta nii kõige normaalsemalt.
Torujyri'st räägiti, et kui kõik hästi läheb taimeri leiutajal nüüd, siis peaks lähiajal hakkama kõik Atmose katlad juba tehasest selle taimeriga tulema.
Mina suudan oma väikese 1000L akupaagi DC32S ühe katlatäiega üles kütta. Ehk siis keeran taimeri 0 asendisse teen tule alla ja topin katla täis ning rohkem mul asja ei ole katlamajja kuni järgmise kütmis korrani.
Minu arust halupuu kütet väga mugavamaks enam teha ei saa.
asutimer
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 15 Apr 2012, 23:37
On tänanud: 4 korda

Re: ATMOS katla taimer

Lugemata postitus Postitas asutimer »

Tähtis teade ASU Timer arendaja poolt. Alates 14 veebruar 2018 on ASU Timer veelgi töökindlam.
Taimeri ning termostaadi ühendusmuhv on nüüd metallist. Teatage julgelt, kui on probleeme kasutamisega.
Töökindlamad ASU Timer juba Toru-Jüri ja Cerbos müügil.
Tervitustega ASU.Works tiimi poolt
Vasta