zvake katel

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Kasutaja avatar
randolfe
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 203
Liitunud: 26 Nov 2005, 00:34
Asukoht: kuressaare
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas randolfe »

ju see tarbimine lihtsalt nii suur taga on ,arvan ma.sest kui pumbad tagant ära vötta siis läheb system üsna nobesti keema
omas majas tööd ei löpe.....iialgi
andv
külaline

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas andv »

Tere,
Mul on Stropuva S20 õhusuunaja läbi põlenud. Kas kellelgi on pakkuda? Sobiks ka isevalmistatud.
Kasutaja avatar
randolfe
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 203
Liitunud: 26 Nov 2005, 00:34
Asukoht: kuressaare
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas randolfe »

on küll ise valmistatud,tulekindlast roostevabast
omas majas tööd ei löpe.....iialgi
Külaline
külaline

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Nonii, kuna oli igav,siis sai nüüd peale 8,5 hooaega sellel Stropuva katlal ka uus kolu keevitatud. Oli teine päris räsitud välimusega. Tegelikult mitte päris uus, vaid lõikasin küljest ära kuumusega kannatada saanud kõrvad ja kolmnurkne õhusuunaja. Nelikanttorust asjandus jäi alles, selle külge uued kõrvad ja alla uus kolmnurk. Kokku läks vaja 4 tükki 2mm 80x120 plaadikest ja vast meeter-paar keevitustraati. Natuke kulus lõikeketast kah. Aega võttis mahavõtmisest uuesti kokku panemiseni koos suitsutunniga paar tundi.
Ainuke mure on vast see, ei olnud kohe saada kuumakindlamat terasplaati ja kahtlustan, et see uus peab põlemisele vähem hooaegasid vastu kui vana. Eks tulevik näitab. Midagi rasket vana renoveerimises ei olnud.
Igatahes tõmbes küll võrreldes vana koluga mingeid vahesid ei tuvastanud.

Urmas
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Väga hea, mul ka hakkab see õhusuunaja otsa saama ja nüüd tean kus selle vidina mõistliku hinnaga "tootmise" kogemustega isik asub! :cool: ;)
Sairam
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 13 Mär 2016, 11:26

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas Sairam »

Ma Leedust lasin saata. Kolme toruga, roostevaba, happe ja kuumakindel. Mul sõbrad Panevežises, sealt nad saatsindki Hind 80 EUR + saatmine. Vanade Stropuva taldrikutega ei anna võrreldagi.
Külaline
külaline

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sairam kirjutas:Ma Leedust lasin saata. Kolme toruga, roostevaba, happe ja kuumakindel. Mul sõbrad Panevežises, sealt nad saatsindki Hind 80 EUR + saatmine. Vanade Stropuva taldrikutega ei anna võrreldagi.
Kaua pidas vastu originaal? Selle uue hind paneb natuke kukalt kratsima. :)
Kuna just hommikul vahetasin jälle need kolmurgad välja, aga seekord keevitasin külge 2,5mm roostevabast plekist tükid ja loodan, et ei põle nii ruttu läbi ja peavad kauem vastu. Eks aeg näitab. Selle leedukate oma hinna eest saaksin osta 8 komplekti roostevabasid tükke 90x120-4tk+170x220-1tk(peegeldi uksele). Ja kui veel "avardada" oma silmavaadet, siis leiab seda roostevaba plekki ka ilma rahata. :)

Urmas
Sairam
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 13 Mär 2016, 11:26

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas Sairam »

Lasin selle tuua ühele tuttavale Kohilas. Iseenesest oli tal vana otsik, mis mingil põhjusel jättis servadest kütuse põletamata. Küsis siis minult, et kas ja kuidas ning üks teine tuttav tõi Panevežisest ära. Koosneb kolmest torust ja selle all olevast kolmnurgast, mis annab õhku kolde keskele kui ka kolme toru kaudu servadesse. See konkreetne isend oli Liepsnele katlale, aga temale see sobis. Kas see ka Zvakele ja Stropuvale sobivad, ma ei tea. Kui metallitööd oskad, siis iseenesest keevitad selle ka ise kokku.
Kasutaja avatar
randolfe
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 203
Liitunud: 26 Nov 2005, 00:34
Asukoht: kuressaare
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: zvake katel

Lugemata postitus Postitas randolfe »

kas selle leedust toodud pöleti kohta ka möni foto leidub
omas majas tööd ei löpe.....iialgi
Vasta