EE tahab alajaama ehituse eest raha

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
vanakala
külaline

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas vanakala »

Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

vanakala kirjutas:lisan veel selgituse
http://www.fortumelekter.ee/index.php?page=30
segan siin väheke vahele: olemasolevat postitust saab muuta ka, ei pea tegema mitu postitust järjest :evil:
guidz
külaline

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas guidz »

Paberimajandus käib koos tehnokontrolliga, ilma selleta pole selle teatisega mitte midagi teha.
Võibolla fortumil asi teistmoodi, siin lõunaosariikides toimetab ainult EE. Samas, need nõudmised tulevad elektriohutusseadusest...
vanakala
külaline

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas vanakala »

fortumil kehtivad samad nõuded mis EE s. tehno kontrolli võib teha ka volitaud isik ehk siis vasatva pädevuse ja litsentsiga isik. fortumi lingid sai ainul pandud selleks, et seal kõik ilusti kirjas.
ingmar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Jaan 2008, 12:35

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas ingmar »

No ma ei tea kas absurdimaks enam minna annab. Augustikuus tehti liitumispakkumine kolm faasi ja 16A 128000.- (ka see summa on hullumeelne) ja nüüd veebruaris samasse kohta pakkumine 282000.- Kuna keskpingeliini 400m lähedusse ei jää, pidi märtsis hind veel kallim tulema. Liini vedada või keskpingeliini pikendada neil vist kirjade järgi 940m, samas ületee eramusse on mingi liin postidel olemas ja 10A voolu kah. Valem mis mulle tehti on P1=AxM1+N+(LxH+C)xk P=16x800+400+(1420x567+218000) Krt, no tõesti ei oska midagi enam peale hakata!
Viimati muutis ingmar, 21 Veebr 2008, 19:38, muudetud 1 kord kokku.
ingmar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Jaan 2008, 12:35

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas ingmar »

Hehee, nüüd asi nii kaugel, et ületee eramu tegi taotluse tööstusvool sisse seada, aga ampraas 10 samaks jätta. Tehtigi siis olemasolevale kliendile pakkumine 50000.- eest, see tähendab minu jaoks aga seda, et ehitatakse lähedale uus alajaam, ja mina teen peale seda tavaliitumise ja ongi asi mutt. Kokkuvõttes kaks maja odavam kui ma oleksin üksi ühe maja liitumise teinud 300000.- :( imelik poliitika sellel energiamonopolil ikka!!!
kah mures
külaline

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas kah mures »

Tervist.

Ma kah siin mures aga mul pole summad nii ulmelised kui eelkõnelejatel. :roll:
Lugu siis selles,et plaanis katust vahetada ja seal paikneb ees kannudega torupüstik,millest edasi jookseb kaabel kilpi.Kilp on see veneaegne "raudkast",aga korralik näeb välja ja sisu uus.
Tahtsin siis lasta selle õhuliini ära koristada,et ei segaks ehitustöid ning asendada see maakaabliga, elektripost on majastu.7m kaugusel.
Aga minnes asja uurima,selgus,et miskipärast ei taha EE enam vanasse kappi kaablit ühendada ja vaja neil panna uus kilp õue posti otsa koos arvesti ja peakaitsmega.Kuna mina olen ainult asjast huvitatud siis kogu töö pean maksma mina,nii öeldi!Ja hinnapakkumiseks oli ligi 11000.- :shock:
Ei saa aru,miks siis ainult kaablit ei ole võimalik vahetada???
Jäta või katus vahetamatta,materjal kah juba olemas :banghead:
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10636
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Kui raha maksta ei taha siis on variandid
a) Jääb nii nagu on.
b) EE paigaldab oma kulu ja kirjadega selle arvestikilbi sinna kuhu tahab ning jätkab kaabli vanasse kilpi. Pärast võid nõrkemiseni oma krundil uuendusi teha.

Kui EE pole nõus ja sina pole nõus siis tuleb papp välja köhida. Kompromissvariandina võid nii teha, et leiad ise ehitusfirma, kes odavamalt teeb sest EE hinnad on ühed kallimad. Kuid sellega peab EE nõus olema (vt. oma liitumislepingut).
sokolaad
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 290
Liitunud: 07 Jaan 2018, 11:55
On tänanud: 4 korda

Re: EE tahab alajaama ehituse eest raha

Lugemata postitus Postitas sokolaad »

kui on 3x20 teemale vaja ampreid juurde osta(32 peale), kas siis hind on 32-20 = 12 *156eur või siis 3*12*156 eur? või alla 63ampri peab ainult kaitsme vahetuse eest maksma ja ampreid peab alles üle 63 juurde ostma? :roll:
Vasta