Palju keevitusaparaate

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Orav Rõngas
külaline

Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Kui palju keevitusaparaate saaks panna 15kV-400V alajaama taha? Alajaam 1600kVA. Ja kui võimsalt siis taevas sinetama hakkaks, kui kõik korraga elektroodi põletavad. Võtame siis tavalise max 16A keevituse. 230V 16A pistikuga
A.S.
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Kui arvutada ei viitsi, siis proovi lihtsalt järgi, hakka aga ühendama.
Orav Rõngas
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Aga kustkohast ma saaks valemi elektroodi kaarleegi jaoks?
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Sa paned selle elektroodi otse sinna liinile ?
Orav Rõngas
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Kui esimest postitust lugeda, siis kirjutasin ju keevitusaparaati.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Orav Rõngas kirjutas: 28 Dets 2018, 19:01 Kui palju keevitusaparaate saaks panna 15kV-400V alajaama taha? Alajaam 1600kVA. Ja kui võimsalt siis taevas sinetama hakkaks, kui kõik korraga elektroodi põletavad. Võtame siis tavalise max 16A keevituse. 230V 16A pistikuga
On see alajaam ainult sinu jaoks? Kas ise ühtegi asjalikku elektrikku ei tunne, kes su küsimustele annaks vastuse peast, ilma kalkulaatorit kasutamata? Kavatsed pikendusjuhtmetega lahendada tööstuse käima panemise? Lihtsalt mõningad küsimused enne konkreetse numbri(elektoodide) avaldamist. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Orav Rõngas
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Te olete vist mingid katkised seibid. Ei saa aru, et küsimus on lihtsalt matemaatiline. Selline hullus. MIs oleks kui oleks....
Külaline
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mõnisada aparaati.
Külaline
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Orav Rõngas kirjutas: 28 Dets 2018, 21:59 Te olete vist mingid katkised seibid. Ei saa aru, et küsimus on lihtsalt matemaatiline. Selline hullus. MIs oleks kui oleks....
Mis oleks kui sa täna rohkem arvutit ei näpi, homme hommikul peale kella 10 lähed poodi, ostad peaparandust ja kui oled enam-vähem kaineks saanud, loed uuesti oma algse postituse läbi? Hetkel on sul elektroodidest mõtlemine tekitanud lühise ajus ja kõik seal sinetab. Kahe sõnaga- saa kaineks!

Urmas
Orav Rõngas
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Et siis kas 1600kVA transformaator oleks 2300A ? See kolme faasi puhul vast?
Orav Rõngas
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Ja ma arvan, et Urmas on väga ebaviisakas.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Orav Rõngas kirjutas: 29 Dets 2018, 00:02 Ja ma arvan, et Urmas on väga ebaviisakas.
Ma austan omakorda Teie otsust olla loll(juba küsimuse püstitus reetis seda), aga Orav Rõngas võiks sellega teiste ees mitte esineda. Ma suhtun tolerantselt nendesse inimestesse, kes mind kritiseerivad. Igaühel on õigus oma rumalale arvamusele.

Ja kui see mõttekonstruktsioon on arusamatu, siis mõni teine päev loe uuesti, äkki jõuab kohale.
Loodan, et ehk on ka helgemaid hetkeid argipäeva halluses. Aga ei ole eriti kindel selles, tundub olevat lootusetu juhtum.

Ei lähe läbi su intrigeerimine ja seekord jääb itsitamata. Või naera ise omaette oma lolluste üle, valik on sinu.

Sul arvuti lähedal mingit jooksuratast või velodrenažööri või jooksulinti ei ole? Oleks mingit tegevustki vahelduseks foorumile.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Orav Rõngas
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Aga lugupeetud Urmas too siis välja punkt haaval mida ma valesti küsisin. Äkki selgitan ja nii edasi.
See, et ma loll joodik olen, see ei ole mingi argument.
Orav Rõngas
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Oleks mingit tegevustki vahelduseks foorumile. Palju on postitusi URMASEL?
Külaline
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Orav Rõngas kirjutas: 29 Dets 2018, 00:59 See, et ma loll joodik olen, see ei ole mingi argument.
On!!! ;)
Orav Rõngas kirjutas: 29 Dets 2018, 01:00 Oleks mingit tegevustki vahelduseks foorumile. Palju on postitusi URMASEL?
Meil mõlemil on hetkel hea, aga igav elu. Urmasel on postitusi sitaks. ;)

Urmas
Orav Rõngas
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Orav Rõngas »

Milles siis probleem, kas seda pole võimalik välja arutada vms?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Orav Rõngas kirjutas: 29 Dets 2018, 01:14 Milles siis probleem, kas seda pole võimalik välja arutada vms?
On, aga jätkame seda hommikul. Seni käitu minu 29 Dets 2018, 00:36 kirjutatud kommentaari järgi. Pärast soovituste järgimist ehk näed maailma roosamana ja ei löö taevast sinetama. Aga ei ole kindel. ;)
Tead, mulle ka meeldib aeg-ajalt ajuvaba pläma, noh, ei pea mõtet otsima igast öeldust jne, aju lihtsalt puhkab, aga hetkel rohkem ei viitsi.

Hau, Suur Pealik on kõnelenud ja läheb nüüd põõnutama. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
A.S.
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Orav Rõngas kirjutas: 29 Dets 2018, 00:01 Et siis kas 1600kVA transformaator oleks 2300A ? See kolme faasi puhul vast?
Ühe faasi vool umbes selline on jah. Ürita nüüd edasi arvutada, aasta lõpp ju lähedal ja tuleb veel nii keevitused osta/rentida kui ka keevitajad palgata.
 
Külaline
külaline

Re: Palju keevitusaparaate

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Alajaama trafo plahvatusel peab süttima ja plahvatama trafoõli, mis kustutab põlemisgaasidega elektrikaare.
Sellel videol nähtavas põlengus on näha trafo õli põlemise kuma.
Kui Ilmatsalu tänavas, Tartu alajaama üks trafo plahvatas oli ka Riia tänavalt tulesammast näha, ega siis kaarleek taevaalla ei ulatuks.
ping
:hello:
Vasta