Lüliti parandus

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
ekevide
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Dets 2017, 20:39

Lüliti parandus

Lugemata postitus Postitas ekevide »

Tervist

Olen ehitusmaailmas suhteliselt võhik, mõne jaoks võib see olla quick fix, aga ma ei tea täpselt kust alustada.

Juhtus nii, et magamistoa lüliti laguneb. Mul on keeratav, reguleeritav lüliti, kuid kui ma valguse madalamaks keeran, siis ta hakkab vahel särisema ja vilkuma. Et kas oleks ehk hoopis elektrikku vaja?


Pilt
A.S.
külaline

Re: Lüliti parandus

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Katkist lülitit elektrik vaevalt parandama hakkab, kõige paremal juhul on ta nõus selle mittekatkise vastu välja vahetama, raha eest muidugi.
timburi
külaline

Re: Lüliti parandus

Lugemata postitus Postitas timburi »

Võta seda näiteks kui auto esisillas asuvat puksi, mida keegi ei paranda, aga paneb uue, kui ta on oma aja ära elanud. Pildi järgi on ta surnud õnnelikku vanadusse. On ka 2 kuuga dimmerid manalateed lälinud.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Lüliti parandus

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Kuskohas see katkine nublak asub ?
nublakas
külaline

Re: Lüliti parandus

Lugemata postitus Postitas nublakas »

dumbuser kirjutas: 06 Nov 2018, 23:02 Kuskohas see katkine nublak asub ?
Oleks ma teadnud, et sa selliseid asju kogud, siis viimase keldrikoristuse käigus viskasin katkiseid nublakaid terve kotitäie ära. Aga ole mureta, mul tekib neid igal objektil juurde.
ekevide
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Dets 2017, 20:39

Re: Lüliti parandus

Lugemata postitus Postitas ekevide »

A.S. kirjutas: 06 Nov 2018, 16:09 Katkist lülitit elektrik vaevalt parandama hakkab, kõige paremal juhul on ta nõus selle mittekatkise vastu välja vahetama, raha eest muidugi.
Ehk siis lihtsalt Bauhoffi uue järgi ja liimiga seina külge kinni?
Külaline
külaline

Re: Lüliti parandus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ekevide kirjutas: 09 Nov 2018, 09:11 Ehk siis lihtsalt Bauhoffi uue järgi ja liimiga seina külge kinni?
uue järgi võid minna küll, aga lüliteid vaevalt , et liimiga kuskile paigaldatakse.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6096
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Lüliti parandus

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

ekevide kirjutas: 09 Nov 2018, 09:11Ehk siis lihtsalt Bauhoffi uue järgi ja liimiga seina külge kinni
Lülitid ei käi liimiga, kui sa selle lahtise valge raami ära võtad ja võibolla natuke seinakatet külgedelt urgitsed siis näed kinnituskruvisid. Kui need lahti keerata tuleb lüliti seinatoosist välja. Siis tuleb elekter kilbist välja lülitada (tegelikult juba enne oleks soovitav) ja juhtmed lüliti küljest lahti ühendada ning selle katkise lülitiga uue järgi minna.
Vasta