Integreeritud külmik

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Tom123!
külaline

Integreeritud külmik

Lugemata postitus Postitas Tom123! »

Tervist,

Ei leidnud paremat kohta antud teema sokutamiseks kui elektriseadmete alla. Küsimus on integreeritud külmiku paigaldamise osas. Kasutusjuhend näeb selgelt ette, et kui paigaldada köögimööblisse, siis kui palju ruumi peab olema all, taga ja peal. Kasutusjuhendi pilt:
https://image.ibb.co/cxo49J/Untitled.png

Pildi järgi saan ma aru, et kuna küljed on suletud, siis alumise ava mõte on see, et sealt tuleb õhk peale ning ülevalt läheb välja.
Minu küsimus on, et kui mul on köögimööbli ehitus pooleli, aga külmikut tahaks juba kasutada, siis kui ma ei paigalda külmikut mööbli sisse, vaid panen lihtsalt keset kööki seisma nii et pealt, tagant ja kõrvalt on kõik lahtine, siis kas alla pole vaja mingit platvormi tekitada ja võin lihtsalt külmiku oma jalgadele seisma panna?
A.S.
külaline

Re: Integreeritud külmik

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Tom123! kirjutas: 19 Juul 2018, 09:49...ja võin lihtsalt külmiku oma jalgadele seisma panna?
Jah.
 
Külaline
külaline

Re: Integreeritud külmik

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Alumise pilu mõte on, et õhk pääseks külmiku taha kuna küljed on kinni. Kui külmik on sul keset tuba ja ümber ringi pääseb õhk ligi, siis milles on küsimus?
Külaline
külaline

Re: Integreeritud külmik

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külmikud tulebki panna kuuks ajaks keset tuba töötama. Siis külmiku omanik näeb oma silmaga, palju tolmu jne külmiku taha koguneb ja teab hilisemalt tegeleda selle tolmu koristamisega.
Vasta