Ukseanduri valik (valvesignalisatsioon)

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
MarkusTrampjalg
külaline

Ukseanduri valik (valvesignalisatsioon)

Lugemata postitus Postitas MarkusTrampjalg »

Tere!

Tarvis kolmele puituksele ukseandurid (magnetkontaktid) panna. Kumb variant on parem ja miks?

1) http://www.alarmtec.ee/tooted/cqr-fc503-uksemagnet/
2) http://www.alarmtec.ee/tooted/er-143-magnetkontakt/

Alarmteci poes ei osata kummagi kohta midagi tarka öelda.
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1732
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Re: Ukseanduri valik (valvesignalisatsioon)

Lugemata postitus Postitas vtl »

MarkusTrampjalg kirjutas: 12 Juul 2017, 10:36Tarvis kolmele puituksele ukseandurid (magnetkontaktid) panna. Kumb variant on parem ja miks?
Laiema otsaplaadiga mudel (FC503) tundub olevat parem. Saad ava kümnendikmillimeetrit suurema puurida, anduri ja vastaspoole lahedalt sisse lükata ja kinni kruvida.
See ER143 pulk püsib kinni ainult hõõrdejõu mõjul ning tuleb sisse kopsida, mille käigus võib viga saada. Ja kui peaks olema vajadus andurit vahetada, siis on kättesaamine paras mure.

Alarmkeskuse seisukohalt pole mingit vahet, kumb panna.
Carl
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 118
Liitunud: 09 Dets 2008, 11:23
On tänatud: 3 korda

Re: Ukseanduri valik (valvesignalisatsioon)

Lugemata postitus Postitas Carl »

Mina paigaldasin ER143 pulga nii, et puurisin ülevaltpoolt 1mm vähem kui uksepiida paksus ehk andurit pole üldse näha. Vahetamisele muidugi ei mõelnud, aga kui ise klemme kokku/puruks ei põleta, siis pole seni veel ühtegi läbi kulunud herkonit näinud.
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1732
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Re: Ukseanduri valik (valvesignalisatsioon)

Lugemata postitus Postitas vtl »

Carl kirjutas: 13 Aug 2017, 23:10...Vahetamisele muidugi ei mõelnud, aga kui ise klemme kokku/puruks ei põleta, siis pole seni veel ühtegi läbi kulunud herkonit näinud.
Ma olen kahjuks väsinud herkoneid vahetanud kümneid. Ühel päeval lihtsalt enam ei tööta ja kõik. Kas kleepub kokku või ei anna ühendust.
Vasta