Paradox SP4000 ja telefonile helistamine

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
renn431
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 06 Sept 2016, 15:39
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Paradox SP4000 ja telefonile helistamine

Lugemata postitus Postitas renn431 »

Äkki siin keegi teab paradox seadetest rohkemat.
Endal paigaldatud Paradoxi SP4000 keskseade.
Elioni ruuterist läheb telefonipesast kaks kaablisoont keskseadme ring ja tip alla.
Babywarega on progetud enda mobiili number sisse Landline/GSM sektsioonis monitoring stationiks. Mingil põhjusel ei hakka seade helistama mobiilile kui seade häiresse ajada.
Varasemalt korra SP5500 paigaldanud ja winloadiga progetud ning hakkas kohe telefonile helistama.
Kas võib mul kusagilt mõni linnuke puudu olla või SP4000 puhul tuleks mobiili number kuhugile mujale panna? Reporting format on Ademco Contact ID. Mingeid lisaseadmeid ei taha, seade võiks ise helistada telefonile.
olzz
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 30 Juun 2012, 11:36
On tänanud: 1 kord

Re: Paradox SP4000 ja telefonile helistamine

Lugemata postitus Postitas olzz »

Renn431, mul sama probleem SP7000 keskusega. Välja SMS-id lähevad, aga kõned mitte.
Pole ajapuuduse tõttu veel jõudnud probleemiga tegeleda.(muidu süsteem töötab)

Anna märku kui oled saanud probleemi lahendatud. Saadan omaltpoolt info, kui olen oma väljahelistamise tööle saanud.

Terv,
Olzz
olari.pai@gmail.com
renn431
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 06 Sept 2016, 15:39
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Paradox SP4000 ja telefonile helistamine

Lugemata postitus Postitas renn431 »

Mul oli hoopis probleemiks, et telefoniliin ei olnud korras.
Telia oli küll lauatelefoni aktiveerinud aga midagi olid lisaks tegemata jätnud.
Multimeetriga mõõtsin liini ja pinge oli peal, sellest arvasin et peaks liin töötama. Kui panin lauatelefoni taha, siis andis kinnist.
Peale telia tehtud muudatust helistab seade välja.
Midagi erilist seadetes ei ole, ademco contact id ja toonvalimine peab olema.
Area account number peab olema (vähemalt sp4000, ei tea kuidas sp7000)sisestatud. Account number on siis mis numbriga programmis konto on mida proged (minul 0001, kuna muid kontosid ei ole progenud selle programmiga).
Vasta