Kaua Võib

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
saaarusiis
külaline

Kaua Võib

Lugemata postitus Postitas saaarusiis »

Hiljuti "Kaua Võib" saates oli juhtum kus eramaja küljes sissetuleva õhuliini kaabli isolatsioon oli katki.

Mis mind selles saates kõige rohkem hämmastas oli majaomaniku avaldus - "kurat oleks see 220v ma parandaks ise ära, aga no see on ju 380V!!!! "

et inimene kujutab siis ette et 220V (muiudgi 220V oli ainult veneajal) katkise isolatsiooniga 4g kaabli parandamine on lumme kusta, iga tubli ja parasjagu kaine tubli eesti mees saab hakkama...

aga 380V, vot see on aukartustäratav teema, oioi, siin on õppinud mehi vaja.

ah.. mis ma nüüd tahtsingi öelda.. seda vist et kui see härra kes saates esines antud teemat loeb - palun ole hea, kui on 50V+ vahelduvvool, ainult lambipirni vahetus, muud ära puutu. seadus juba on selline et üle 50v puhul ei tohi loll näppida.
Külaline
külaline

Re: Kaua Võib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

saaarusiis kirjutas: 23 Veebr 2017, 11:14.....

aga 380V, vot see on aukartustäratav teema, oioi, siin on õppinud mehi vaja.

ah.. mis ma nüüd tahtsingi öelda.. seda vist et kui see härra kes saates esines antud teemat loeb - palun ole hea, kui on 50V+ vahelduvvool, ainult lambipirni vahetus, muud ära puutu. seadus juba on selline et üle 50v puhul ei tohi loll näppida.
Ega see ei olnud see mees kelle ostetud majale Kodutunde saade veevärgi ja köögi ehitas?
See, kes ennast ise "kuldsete kätega" meheks nimetas?
See mees peaks tänase seisuga minuteada jälle kinni olema...
saaarusiis
külaline

Re: Kaua Võib

Lugemata postitus Postitas saaarusiis »

kodutunde saatega pole vast kaua võib saatel suurt pistmist.
kinniistuja näoga ka polnud see onu.

oli selline onu kes arvas kõva häälega et kui oleks "220 volti" õhukaabel siis ta parandaks seda ise oma kätega.
"aga see kurat on ju 380 volti" - see on juba natuke liig.
A.S.
külaline

Re: Kaua Võib

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Eks see onu oli tõesti ise sama loll kui see tegelane, kes need kaablid seal kokku ühendas.
Vasta