Kindad kätte

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Vedru Klemm
külaline

Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Vedru Klemm »

Kas on selliseid häid ja mugavaid kindaid millega võid pinge all olevat juhti puudutada. Juhtus selline asi, et hakkasin 5m kõrgusel redelil olles harukarbi ühendust kontrolima, nii kui sellest klemmist kinni võtsin.... Sain hammustada. Kindad olid käes küll, aga sellised valged ja nahast.


Muidu sellised wagod olid, ei tea siiamaani kuidas hambad sisse lõi. Võibolla mõni karv turritas välja.

Pilt
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Palju sa neid klemme siis kindaga ka lahti ja kinni kangutad ?
Vedru Klemm
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Vedru Klemm »

Selliseid wagosid olen 5 tk kuu ajajooksul teinud. Esimese tegin nahast kinnastega, teised plastikust knipexsitega.

Pilt
Vedru Klemm
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Vedru Klemm »

Kas midagi sellist oleks sobilik?


Pilt
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10851
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Vedru Klemm kirjutas:Sa dumbuser oled ka samasugune? Nagu kasutajanimigi. Küsin küsimuse, Millised kindad olekd head ja mugavad. Kindad mis ekektrit ei karda. Sa hämad ja hakkad ise küsimusi küsima.
Kui nüüd sinu kasutajanimi kõnekeelde "tõlkida" ja lahata semiootilise külje pealt, siis ega sa just kõige "kirkam kriit karbis" ei kipu olema. :)
Kuidas ma sellise järeldusele jõudsin? Elementaarne, Vedru Klemm! Deduktiivmeetodil! Selmet probleemi tekkimisel kirjutada guugli otsingusse sõna "dielektrilised kindad", istud öö otsa üleval ja siis ka leiad 1€-d mördiööbiku töökindad. :)
Kahtlustan, et korralike dielektriliste kinnaste hinna nägemisel oled selle raha eest nõus pigem paar ajutegevust stimuleerivat nätakat saama. :) https://www.google.ee/search?q=dielektr ... TF-8&hl=et
Külaline
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vedru Klemm
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Vedru Klemm »

Eks sellest võib järeldada... Mis sa küsid foorumis. Mida kasutate teie ja mida oskate soovitada. Googelda, google annab vastused.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10851
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Vedru Klemm kirjutas:Eks sellest võib järeldada... Mis sa küsid foorumis. Mida kasutate teie ja mida oskate soovitada. Googelda, google annab vastused.
Kas sa oma esimeses postituses olevat küsimust ikka lugesid? Tuletame meelde
Vedru Klemm kirjutas:Kas on selliseid häid ja mugavaid kindaid millega võid pinge all olevat juhti puudutada.
Sellele oleks tegelikult ainult üks ja ühene vastus. Kolme sõnaga- jah, on küll, ühe sõnaga-jah. Lühike ja konkreetne vastus. :) Mitte ühtegi sõna sellest, et mida kasutate teie ja mida oskate soovitada.
Kuidas küsimus, nõnda ka vastused.
Vedru Klemm
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Vedru Klemm »

Kuidas sa Urmas siis küsimusest siis aru ei saanud. Jah on küll olemas sellised, ma näitan sulle. Sellised on head, olen isegi kasutanud.
Vedru Klemm
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Vedru Klemm »

Teab keegi elektriala inimene midagi selles? Oskab soovitada?
Külaline
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vedru Klemm kirjutas:Kuidas sa Urmas siis küsimusest siis aru ei saanud. Jah on küll olemas sellised, ma näitan sulle. Sellised on head, olen isegi kasutanud.
Wago klemmi "tegemiseks" :shock: spetsiaalselt loodud mugavaid dielektrilisi kindaid ei ole kuulnud ega näinud.
:hello:
Vedru Klemm
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Vedru Klemm »

Kummikud käes ju ebamugavad.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Ma olen näinud "sigakõva tegijat" kes ei suutnud ilma tangideta juhet wago klemmi sisse toppida. Ja see oli kõige tavalisem 3G2,5. Et küll on see vedru seal liiga kange ja kaabel on paks. Kui ta tangidega seal nikerdas siis suutis isolatsiooni pudruks mudida. Ega seda tüüpi üle poole tunni ei kannatanud kah, sest kõik selle jama pidi ümber tegema. Aga kinnaste üle kaeblemise puhul oleks see tüüp ilmselt kiiremini minema saadetud. Aga mida seal wago juures üleüldse "teha" on vaja ? Või juhtus sedasi, et proovisid pingestatud juhet väriseva käega ja uduse silmaga klemmi asemel kuskile sõrme torgata ?
Vedru Klemm
külaline

Re: Kindad kätte

Lugemata postitus Postitas Vedru Klemm »

Oled sellest wagost nüüd nii sissevõetud? Aga sellised firmad on küll huvitavad, kus inimene saadetakse minema peale isikukaitsevahendite küsimist.
Vasta