Neato robottoluimeja

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Külaline
külaline

Neato robottoluimeja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ootan kommentaare antud toote kohta?
Külaline
külaline

Re: Neato robottolmuimeja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Ootan kommentaare antud toote kohta?
see on üsna hea asi , kui pidevalt kasutuses ja mööbel piisavalt kõrgel , et mahub alt läbi sõitma ja lapsi kes toa pidevalt ringi tõstavad ei ole. ise tõstsin diivanid jne selle pärast kõrgemale.

Kui pidevalt (ala 2x nädalas) ei kasuta, siis akud kustuvad üsna kiirelt ja akude renoveeirimine selline 80eur ring ja iga paari aasta tagant kustuvad akud niiehknaa. Mul on see ~4 aastat olnud ja praegu peaks teist korda hakkama akusi renoveerima , jätan selle tõenäoliselt siiski tegemata , koristaja on odavam palgata
Kasutaja avatar
laurit
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 360
Liitunud: 13 Jaan 2010, 23:15
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Neato robottoluimeja

Lugemata postitus Postitas laurit »

Koristaja on ju ca 35-50€ kord. Muidugi ta teeb rohkem ka kui tolmuimeja.
anryo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 282
Liitunud: 13 Mai 2016, 10:58
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 8 korda

Re: Neato robottoluimeja

Lugemata postitus Postitas anryo »

Kasutan juba mitmeid aastaid ja ka soovitan. Mul imeb iga 2 päeva tagant toa üle ja õhtul koju tulles on hea näha, et koristaja on vahepeal käinud. Akud on jah kehvemaks muutunud, aga siis ta läheb laadima ja jätkab kust pooleli jäi. Terve tööpäev tal ju aega majandada kodus.
Mulle meeldib tema juures (ja see sai ka otsuse tegemisel määravaks), et ta ei sebisihitult edasi tagasi ringi, vaid kaardistab ruumi perimeetrid ära ja siis sõidab ilusti edasi-tagasi kogu ruumi läbi ja siis võtab samal põhimõttel järgmise. 3-4a tagasi oli see suur pluss. Millised ja kui head tänapäeval muude firmade imejad on - pole enam kursis.
Aga mis iganes robotimeja eelduseks on avatud ja samal tasandil asuvad pinnad. 3-kordses majas peab mööda treppe ise tassima ja siis seal tööle panema. Mis on tõesti küll ka mugavam, kui ise imejaga ringi nühkida. Minu arvates.
Aga tavaimeja peab ikkagi ka olema, millega vahepeal nurgatagused ülekäia - igasse prakku robot siiski ei ulatu.
siimsusi
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 208
Liitunud: 10 Jaan 2012, 20:53
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Neato robottoluimeja

Lugemata postitus Postitas siimsusi »

Mul on kasutusel Neato "edasiarendus" Vorwerk Kobold VR200. Kuna kodus on kass ja koer ning need suudavad päris palju karvu toota, siis käib koristamine kõikidel tööpäevadel. 8 kuud on olnud ja siiani väga rahul.
Peamine erinevus Neatost oli ostmise ajal liitiumaku ja väidetavalt parem navigeerimistarkvara. Oluline on ka nurgahari, mis vist osadel Neatodel puudub. Aga üldiselt sai päris palju enne ostmist teemat uuritud ja lõplikku valikusse jäigi kas viimane Neato versioon või VR200. :-)
Külaline
külaline

Re: Neato robottoluimeja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

laurit kirjutas:Koristaja on ju ca 35-50€ kord. Muidugi ta teeb rohkem ka kui tolmuimeja.
tõesti,koristaja teeb palju rohkem ja hea koristaja tallinnas küsib alates 7 eur tund, 130m2 tõmbab üle 2,5 - 3 h, peale koristaja palkamist neato seisab kasutult ja ega seda vist täna kellelegi ära müüa ei õnnestuks kuna uued mudelid peal. aga ärme teemast kõrvale kaldu ja jääme neato arutelusse

HEA:
60m2 pinnaga korterisse kus pole lävepakke, mööbel on 12cm maast kõrgemal ja ei ole kedagi päev läbi kodus , siis on neato ideaalne .

HALB:

Momendil kui keegi on kodus (lapsed, kodukontor jne) kaotab asi mõtte, sest tavalise akutolmuimejaga tõmbad sa need pinnad üle 10 minutiga, neato teeb sama asja 45 min või laadimispausdega ka kauem.

Paariks kuuks seisma jäämine teeb akule üsna palju kahju, akud on kallid . Pole vahet kas seisab laadija taga või niisama laetult aku maht kahaneb ja peale seda enam ei korista vaid sõõidab objektile, teeb suitsu a sõidab laadima tagasi :)
Külaline
külaline

Re: Neato robottoluimeja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aitähh... Oman nüüd worwerki ja olen rahul.
Vasta