Päikesepaneelide hinnapakkumised

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
jaguar 3
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas jaguar 3 »

Saab ikka. Selle peale tuleb lausa mõelda. Võrk4 vahetada kevad-suvi sügiseks Võrk2 vastu. Talveks jälle tagasi võrk4-le. Paari klikiga saab niimoodi aastas mitukümmend eurot kokku hoitud.
Külaline
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

jaguar 3 kirjutas: 18 Juun 2017, 13:35 Saab ikka. Selle peale tuleb lausa mõelda. Võrk4 vahetada kevad-suvi sügiseks Võrk2 vastu. Talveks jälle tagasi võrk4-le. Paari klikiga saab niimoodi aastas mitukümmend eurot kokku hoitud.
Tasuta sai vahetada ühe korra aastas
Külaline
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mitukümmend eurot aastas ei ole raha. :grin:
jaguar 3
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas jaguar 3 »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2017, 22:45 Mitukümmend eurot aastas ei ole raha. :grin:
:lol: Noorem olin arvasin ka sedasi.
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Kui on püsti 15KW jaam siis see peaks tootma aastas 15 000 KWh elektrit. Minul kulub aastas nii 8000 KWh umbes. Paned ülesse selle kola ja unustad mis on elekter ja palju see maksab. Kõige parem minuarust on see, et kohe hakkab tööle. MInu 1575w teeb ka midagi ikkagist
Paneelid asuvad Pärnust 6 km. Päikest on siis vaatavad otse sinna. Muidu poleks mõtet neid panna pöörama. Ma ei ole vaadanud kuu aega vast mis seal toimub. Vaatan telefonist mis toimub. Kell 20 teeb jaam veel 1000 w mis pole paha. Paneel ju ei maksa ulmelist varandust.
Igast pakettide kohta saab lugeda elektrilevi.ee lehelt. MIna ei viitsi internetti ümber jutustada.
Boiler töötab mul öösel. Juuni oli esimene täis kuu minul kus jaam töötas korraliku riistvaraga terve kuu. Päikese jaama omanikud väidavad, et juuni on tavaliselt 1 kehvemaid kuid suvel.
Külaline
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas boiler töötab kuuvalguse arvelt? Sa ju unustasid, mis elekter maksab ja on. Muide, akudest ei lugenud sõnagi...
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Mis kuradi akud? Meil on 21 sajand ja elekter on enamustel. Boiler öösel tähendaks öö tariifidega elektrit. Pane omale 2 paneeli kasvõi saad targemaks. Vbl.
Külaline
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Nende paneelide ruutmeetri hind on "hea".
http://forte.delfi.ee/news/auto/elektri ... d=76418011
ping
:hello:
jaguar3
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 191
Liitunud: 21 Okt 2011, 13:40
On tänatud: 8 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas jaguar3 »

insippo kirjutas: 02 Juul 2017, 19:25 Kui on püsti 15KW jaam siis see peaks tootma aastas 15 000 KWh elektrit. Minul kulub aastas nii 8000 KWh umbes. Paned ülesse selle kola ja unustad mis on elekter ja palju see maksab. Kõige parem minuarust on see, et kohe hakkab tööle. MInu 1575w teeb ka midagi ikkagist
Paneelid asuvad Pärnust 6 km. Päikest on siis vaatavad otse sinna. Muidu poleks mõtet neid panna pöörama. Ma ei ole vaadanud kuu aega vast mis seal toimub. Vaatan telefonist mis toimub. Kell 20 teeb jaam veel 1000 w mis pole paha. Paneel ju ei maksa ulmelist varandust.
Igast pakettide kohta saab lugeda elektrilevi.ee lehelt. MIna ei viitsi internetti ümber jutustada.
Boiler töötab mul öösel. Juuni oli esimene täis kuu minul kus jaam töötas korraliku riistvaraga terve kuu. Päikese jaama omanikud väidavad, et juuni on tavaliselt 1 kehvemaid kuid suvel.
Juuni on lahjem jah. Mul mai 785kWh vs. juuni 650kWh. Tahaks maja fassaadi valgustust ehitada ja see päiksega ära lahendada. Mingi paneelike, akku ja kontroller/laadija. Ja lisaks veel nii et kui päikest ei olnd läheb ikka öösel põlema, siis juba võrgust muidugi.
Külaline
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

insippo kirjutas: 02 Juul 2017, 21:45 Mis kuradi akud? Meil on 21 sajand ja elekter on enamustel. Boiler öösel tähendaks öö tariifidega elektrit. Pane omale 2 paneeli kasvõi saad targemaks. Vbl.
Sa tüüp ära plärtsu! Ma olen rohkem kui 2 paneeli üles pannud. Sinu ärplev tekst viitas sellele, et sa oled off-grid ja rohkem riigivõrguga ei suhtle.
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Sa off kriid kirjuta siia oma nimega. Me kõik oleme seksivennad aga mitu paneeli sul toodab elektrit ? Mitte ühtegi. Ma olen ka kahvlit käes hoidnud tead kui palju ? Külalistega on siin teema olnud alati. :D :D :D Nende jutt ei ole arvestatav.

Victron Energy laadmise kontrolleril on olemas öise valgustuse funktsioon. Dimmerdamine jne.
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Tänane pakkumine on 270w paneelile 99€ + transa 13€.
Külaline
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

insippo kirjutas: 06 Juul 2017, 08:23 Tänane pakkumine on 270w paneelile 99€ + transa 13€.
Kus? Kes? Miinimumkogus?
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Selline hind on Saksamaa laos minul. Min kogus on 10 tk. Ilma km-ta ma ei saa neid müüa nii ehk naa ja seda palju sa loovutaks minule on kokkuleppe küsimus.
Külaline
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

insippo kirjutas: 06 Juul 2017, 10:36 Selline hind on Saksamaa laos minul. Min kogus on 10 tk. Ilma km-ta ma ei saa neid müüa nii ehk naa ja seda palju sa loovutaks minule on kokkuleppe küsimus.
150 siis lõpuks tuleb ära. Tavaline hind, lähen poodi ja ostan.
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Ei tule. Ega ma siis röövel ei ole. 10 paneeli ostad siis pole tuntav jah. 15kw jagu aga paneb mõtlema kui jutt käib tuhandest eurost.
Lauri234
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 171
Liitunud: 13 Apr 2010, 09:21
On tänatud: 8 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Lauri234 »

Viljandi tehasest otse oli kevadel pakkumine 140€/tk KKM 260W paneel. kogusele 20tk
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Ostsid ?
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Lauri234 kirjutas: 07 Juul 2017, 16:36 Viljandi tehasest otse oli kevadel pakkumine 140€/tk KKM 260W paneel. kogusele 20tk
Ma müün 10 tk 270w sama hinnaga. Asukoht on Pärnust 6 km.
Anna_Lahe
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Anna_Lahe »

insippo kirjutas: 09 Juul 2017, 14:19 Paneelid asuvad Pärnust 6 km... Ma ei ole vaadanud kuu aega vast mis seal toimub. Vaatan telefonist mis toimub...

Ma müün 10 tk 270w sama hinnaga. Asukoht on Pärnust 6 km.
Kas need on samad paneelid, mida juba tükk aega ainult läbi telefoni on jälgitud?
jaguar 3
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas jaguar 3 »

Väike tähelepanek päikesepaiste kohta lõuna-Eestis: viimati paistis päike hommikust õhtuni ilma ühegi pilveta veebruaris, pea pool aastat tagasi. Niiet ilm on enamasti pilvine, vahelduva pilvisusega või vähese pilvisusega. Selget on nagu näha üliharva. Jah, on siin vahepeal ka selget olnd nii pool päeva või peaaegu terve päev, aga mitte 100% hommikust õhtuni. Ja sedagi suht harva. Võrdluseks, käin vahest põhja Soomes-Rootsis, siis seal, eriti mere ääres, on väga tihti selge taevas. Kas pilves ja sajab või siis päike särab. Ja teist on tunduvalt rohkem, nädalate viisi muudkui särab. Vea või oma paneelid sinna, saab 2x rohkem särtsu. Ja lisaks kliima külmem. Niiet omale siin pullipärast võib paneele panna, aga tööstuslikuks tootmiseks on vähemalt lõuna-Eesti väga vale koht. Võib-olla mere ääres ja saartel on vähe rohkem päikest, ei tea.
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Anna_Lahe kirjutas: 09 Juul 2017, 17:01
insippo kirjutas: 09 Juul 2017, 14:19 Paneelid asuvad Pärnust 6 km... Ma ei ole vaadanud kuu aega vast mis seal toimub. Vaatan telefonist mis toimub...

Ma müün 10 tk 270w sama hinnaga. Asukoht on Pärnust 6 km.
Kas need on samad paneelid, mida juba tükk aega ainult läbi telefoni on jälgitud?
Neid paneele on kordi rohkem kui 10. Millegipärast on Poolakad palju suurema huviga. :)
Külaline
külaline

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

insippo kirjutas: 09 Juul 2017, 14:19
Lauri234 kirjutas: 07 Juul 2017, 16:36 Viljandi tehasest otse oli kevadel pakkumine 140€/tk KKM 260W paneel. kogusele 20tk
Ma müün 10 tk 270w sama hinnaga. Asukoht on Pärnust 6 km.
Ehk siis 1400€ koos käibemaksuga?
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas insippo »

Jah
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6111
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 66 korda
On tänatud: 136 korda

Re: Päikesepaneelide hinnapakkumised

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Vasta