Signalisatsioon eramajas

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Külaline
külaline

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tarmo Pruuli kirjutas: 18 Juun 2017, 22:53 Kõige mõistlikum panna lokaalne valvesüsteem ning häire korral tellida turvapatrulli kontroll CrabSec äpiga https://app.crabsec.ee/
Sendiviilijad pole raatsinud isegi avalehte Eesti keeles teha!
Kas rahaahnus nii suur? Või muulastega tegu?
:wave:
Külaline
külaline

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

... pärast tuleb küll üsna eestlase kirjutatud jutt.

Huvitav - ühest küljest saaks sellise äpi baasil miski naabrivalvelaadse asja aretada.
Või naabrivalve sinna külge aretada?
Teisalt saab seda vist jälle miskite libasõnumitega umbe jooksutada - või kogukonda närvi ajada ?

:scratch:
Külaline
külaline

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kaamerad lähevad üha paremaks ja odavamaks, ainult miski loll seadusandlus on vist kah olemas, et ei või oma krundist kaugemale vaadata... ?
Kas kogukond saab omal territooriumil seda miski otsusega muuta ?
kaamera125
külaline

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas kaamera125 »

avalikus ruumis võib filmida, ehk siis tänava peal, niipalju kui süda lustib,
naabrinaist üle aia aga ei tohi. ja turvalisuse seisukohast pole see vajadustki.
Prill
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1101
Liitunud: 27 Veebr 2017, 10:36
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas Prill »

Ma rohkem selle CrabSec äpi kohta ei viitsinud lugeda, kui sinnani "
VALI CRABSEC´i ÄPIST LÄHIM VÕI SOODSAIM PATRULL" - ma ei usu sellisesse teenusesse, kus häire korral pean ma veel hakkama ise mingeid patrulli asukohti ja hinna uuringuid tegema. See kõlab sama napakalt, kui hädas kiirabisse helistades, pead hakkama tegema ise otsuseid-valikuid, kas tellida lähim aga nõrgema varustusega brigaad appi, või oodata-kannatada ja saada parem jne.
Turvateenusele taksoteenuse lähenemisega asi tundub see, sisuliselt teenusepakkuja lükkab oma õlult otsustamist ja reageerimist ära kliendi kraesse ja seda reklaamitakse, kui mingit boonust kliendile. Pärast oled veel ise loll, et teatris-kinos või tööl mürarikkas keskkonnas telefoni ei kuulnud ja vaatamata moodsale nutiturvasüsteemile osutus vara ikka kaitseta olevaks.
pruulija
külaline

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas pruulija »

Prill kirjutas: 21 Juun 2017, 13:29 Ma rohkem selle CrabSec äpi kohta ei viitsinud lugeda, kui sinnani "
VALI CRABSEC´i ÄPIST LÄHIM VÕI SOODSAIM PATRULL" - ma ei usu sellisesse teenusesse, kus häire korral pean ma veel hakkama ise mingeid patrulli asukohti ja hinna uuringuid tegema. See kõlab sama napakalt, kui hädas kiirabisse helistades, pead hakkama tegema ise otsuseid-valikuid, kas tellida lähim aga nõrgema varustusega brigaad appi, või oodata-kannatada ja saada parem jne.
Turvateenusele taksoteenuse lähenemisega asi tundub see, sisuliselt teenusepakkuja lükkab oma õlult otsustamist ja reageerimist ära kliendi kraesse ja seda reklaamitakse, kui mingit boonust kliendile. Pärast oled veel ise loll, et teatris-kinos või tööl mürarikkas keskkonnas telefoni ei kuulnud ja vaatamata moodsale nutiturvasüsteemile osutus vara ikka kaitseta olevaks.
Lähiajal saavad CrabSec kliendid ka ligipääsu automaatse tellimise funktsionaalsusele. Ehk kui valvesüsteem, mille telefoni number on CrabSec rakendusse sisestatud, saadab häireteate kliendi telefonile ning ka CrabSec serverisse, siis saadab süsteem ise patrulli kontrolli teostama.
pruulija
külaline

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas pruulija »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2017, 12:29 ... pärast tuleb küll üsna eestlase kirjutatud jutt.

Huvitav - ühest küljest saaks sellise äpi baasil miski naabrivalvelaadse asja aretada.
Või naabrivalve sinna külge aretada?
Teisalt saab seda vist jälle miskite libasõnumitega umbe jooksutada - või kogukonda närvi ajada ?

:scratch:
Muraste küla naabrivalve on juba rakenduse kasutusele võtnud. Kellel huvi võtke ühendust: info@crabsec.ee
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

No ja mis siis, et on ? Eespool olnud küsimustele ei osanud sa siis ega ka nüüd mitte midagi vastata.
fastteam
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 02 Juun 2009, 22:44
On tänatud: 4 korda

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas fastteam »

Vat kui hea näed ära ka kohe palju sul on aega akna lõhkumise ja jooksupaneku jaoks 8- ))
Nali - naljaks, mul näit metsas ja sinna need patrullid ei jõua 8- )
Ise panin BK Eesti kaaamera saria. Lisaks GSM lülitiga peletuspasuna 180db kui midagi kahtlast näen. Asi toimib üle telo. Kaamera vaja ühildada signaga, see et alarm vaja saada telefoni, et keegi õuel.. kaamera oma ei toimi kellegil, iga linnuke ja puuoksa liikumine kohe häires..Signa stabiilsem sealt saab signaali siis saab näha mis toimub õuel
Segane jutt tuli

BK Eesti-st veel: Tehniline tugi praktiliselt puudub, abivalmidus on null peale müüki. Enam ei ostaks ausalt
Carl
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 118
Liitunud: 09 Dets 2008, 11:23
On tänatud: 3 korda

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas Carl »

Hakkas see crabsec korraks huvitama, kodulehel mingit infot pole, sunnib regama.
Regasin suvaandmetega konto ära ja sain vaid teada, et ükski mu objekt pole nende teenindusalas.
Kuutasu on neil suurem kui ühe üsna tuntud turvafirma väljakutseteenuse oma. Ei näe seal midagi väga innovaatilist, pigem on kodukas väga poolik ja läbimõtlemata.
Külaline
külaline

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas on miskit helitugevuse andurit?
Kui minu maja kõrval liiga palju lärmi tehakse, siis läheks häiresse???
Kuidas seadusndlus sellesse suhtub? Kas müra on reglementeeritud?
fastteam
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 02 Juun 2009, 22:44
On tänatud: 4 korda

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas fastteam »

Minul on üle 100km kaugusel metsas on kaamerad, signa ja GSM pasun. Toimib siis nii:
1.Perimeetrisse siseneb võõras, saan signaali(telos eristatud heli kõnedest ja sõnumitest, et teaks kohe reageerida-saab panna Android 6 ja uuemaga)
2. Vaatan telefonist on-line videopilti 7 kaamerast korraga mis toimub kui pole a la postiljon või naaber siis lükkan app-ist 180dB pasuna katusel tööle.
3. Vaatan koduteatrit(7 silma) kas panevad jooksu või on julgust edasi tegutseda
4. Kui sisse murravad aknast käivitub päris signa 2 pasunat veel juurde ja helistan poliisi, vormistan kahju ja kindlustus maksab
5. Peale seda on uni magus ja salvestab peale ketta ka kaameratesse ja pilve
Külaline
külaline

Re: Signalisatsioon eramajas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ja maksab?
Vasta