Silikaatvoodriga puitsõrestik maja

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
Vincento
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 21 Veebr 2008, 17:17

Re: Silikaatvoodriga puitsõrestik maja

Lugemata postitus Postitas Vincento »

Kalvis kirjutas: 08 Veebr 2017, 08:57 Vaata konstruktsiooni laepealt.
Kuidas laepealt konstruktsiooni kõige kergemini vaadata? Tuleks kahekordse maja puhul teise korruse laepealt vaadata seljuhul?
sirel
külaline

Re: Silikaatvoodriga puitsõrestik maja

Lugemata postitus Postitas sirel »

Sellel aadressil on kohtueksperdid, mul oleks vaja ikka ehituseksperti. Loomulikult ei hakka ma maja seinu lammutama. Peab olema ka muu võimalus.
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10617
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Silikaatvoodriga puitsõrestik maja

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Lae pealt näed kuhu on kinnitatud laetalad aga see koht ongi kandev. Boonusena võid hea õnne korral isegi seina läbilõike kõigi vidinatega kätte saada!
Külaline
külaline

Re: Silikaatvoodriga puitsõrestik maja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

sirel kirjutas: 24 Veebr 2017, 22:51 Sellel aadressil on kohtueksperdid, mul oleks vaja ikka ehituseksperti. Loomulikult ei hakka ma maja seinu lammutama. Peab olema ka muu võimalus.
kohtul ei ole eraldi ehituseksperte, need ongi ehituseksperdid kelle arvamust riiklikul tasemel arvestatakse ja need ei ole mingid müstilised inimesed kõrgemalt pilvelt, tavalised inimesed kes raha eest arvamust avaldavad ja su kuudi üle võivad vaadata. Selle põhjal saad selguse mille baasilt edasisi otsuseid teha ja pakutavaid teenuseid ja nende sisu või vajalikkust võrrelda.
sirel
külaline

Re: Silikaatvoodriga puitsõrestik maja

Lugemata postitus Postitas sirel »

Lasen silikaatkividesse tekkinud praod parandada ja seejärel seinad krohvida. Mida arvate silikoonvaikkrohvidest?
toyots
külaline

Re: Silikaatvoodriga puitsõrestik maja

Lugemata postitus Postitas toyots »

Täida praod ära ja oota, kui praod uuesti lahti mõranevad, siis mõraneb ka krohv lahti.
Vasta