kas toonitud krohv või krohvi värvimine?

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
catman
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Veebr 2012, 23:42

kas toonitud krohv või krohvi värvimine?

Lugemata postitus Postitas catman »

Hetkel pooleli maja soojustamine ja fasaadi viimistlemine. EPS on seinas ja armeeritud, nüüd aga tekkis küsimus, kas pärast krunti panna peale juba toonitud krohv või siis valge krohv mis hiljem üle värvida? Maja tuleb kahte tooni, kumbagi umbes 70 ruutu. Kumb lahendus on mõtekam?
Külaline
külaline

Re: kas toonitud krohv või krohvi värvimine?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

catman kirjutas:Hetkel pooleli maja soojustamine ja fasaadi viimistlemine. EPS on seinas ja armeeritud, nüüd aga tekkis küsimus, kas pärast krunti panna peale juba toonitud krohv või siis valge krohv mis hiljem üle värvida? Maja tuleb kahte tooni, kumbagi umbes 70 ruutu. Kumb lahendus on mõtekam?
Valisin värvimise, kuna olen kapriisne ja tahtsin väga ühtlast ilma üleminekuteta seina. Terve linn on neid laigulisi maju täis, mis määrdudes aina laigulisemaks muutuvad. Krohvide maaletoojate soovitused parimatele firmadele ja nende töödele ei rahuldanud mind. Viga saanud värvitud seina on hiljem väga lihtne parandad, ehk koht üle värvida.
Volts
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 72
Liitunud: 26 Juun 2011, 11:31
Asukoht: Pärnu
On tänanud: 4 korda

Re: kas toonitud krohv või krohvi värvimine?

Lugemata postitus Postitas Volts »

Mina valisin eeltoonitud, just samal põhjusel, mida Külaline välja tõi.

"Kuna olen kapriisne ja tahtsin väga ühtlast ilma üleminekuteta seina. Terve linn on neid laigulisi maju täis, mis määrdudes aina laigulisemaks muutuvad. Viga saanud värvitud seina on hiljem väga lihtne parandada, ehk koht üle värvida."

Mul 2 väikest last, kes tekitavad ikka vigastusi. Küll jalgratas, mis majaseina vastu nühib, küll sopane pall, mis seina vastu lüüakse, vms..
Toonitud krohv ei jäta vigastumisel valget laiku seina, sa ei näegi vigastust peaaegu. Ja üldse - kes keelab hiljem värvitud krohvi veel üle värvida, kui inetuks hakkab minema..?
Mul krunt ka toonitud, ei kahetse.
Vasta