Karkass maja krohvimine.

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
UUuuus
külaline

Karkass maja krohvimine.

Lugemata postitus Postitas UUuuus »

Tere. Niisugune asi et,endal omanikul oli tehtud karkass brussist 150*50. Väljast poolt löödud lauad ja nende peale voodrilaud. Seest poolt ei midagi veel tehtud. Mul oleks soov panna krohv - õigemini lasta ehitajatel seda teha. Küsimus on siis selles.
1. Kas mul tuleb voodrilaud ära võtta ja lauad ka....panna tuletõke,tema peale 50*50 bruss....siis OSB plaat ja tema peale võrk krohvi jne.....või ütleks mulle keegi mille peale käib karkass majade puhul krohvivõrk. KAS MUL ON ÜLDSE VAJA ÄRA VÕTTA VOODRILAUD?
2. Sest poolt ma siis peaks panema vill 150mm. Siis kile,burss 50*50 ja jälle vill 50mm.....ja siis juba kips jah?


Oleks väga tänulik kui keegi vastaks. Mitu korda olen juba teistes foorumides abi palunud....kõik ajavad kui jobu ma olen jne....loodad et siis saab oma vastust- aitäh
iffoniff
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 352
Liitunud: 11 Juun 2008, 11:41

Re: Karkass maja krohvimine.

Lugemata postitus Postitas iffoniff »

Mina olen löönud väljast voodrile peno peale ja siis edasi seni pole miskit juhtunud 2 a seinas siis
kunstnik
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:44
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Karkass maja krohvimine.

Lugemata postitus Postitas kunstnik »

Kilet ära sinna küll topi.Aurutõke ikka ja mitte kahe villakihi vahele vaid seestpoolt peale.Parem veel kui 2 kihti kipsi ja aurutõke nende vahele.
Ehitaja juba 15aastat aga kogemust ikka napib!
http://web.zone.ee/kunstnik9/Comp.html
Vasta