tuhaplokk+puit soojustamine

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
madis88
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Juul 2015, 10:30

tuhaplokk+puit soojustamine

Lugemata postitus Postitas madis88 »

tere,maja siis selline,esimene korrus tuhaplokist/narvaplokist.teine korrus peale ehitatud puit sõrestik.soojustatud on ilmselt penoga kuidagi moodi.kui voodrit vahetada siis juba võiks lisa soojustuse peale ka mõelda.aga kas ma tohin peno maha kiskuda ja kõik villaga teha nii tuhaplokist osa kui ka puit osa?tahaks seina saada ühe tasapinnaliseks,praegu ülemise korruse sein õhem kui alumise korruse oma.silma on jäänud jutt et vill ja kergplokk ei käi kokku,mis siis saab kui ma ikkagi teen selle alumise osa ka villaga?
Külaline
külaline

Re: tuhaplokk+puit soojustamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

...soojaks saad. ;)
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10636
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: tuhaplokk+puit soojustamine

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Ma ei tea kes sind hirmutanud on kuid nii vill kui vahtplast sobivad kergplokiga kui paned mõlemad väljapoole. Maitse asi.
Vahtplast sobib vähem puitkarkassiga, kuid kui see vahtplast jääb sissepoole ja paned villa väljapoole siis on töötav lahendus. Rohkem on hirmujuttude aluseks teine asjatundmatu lahendus kus vill või vahtplast pannakse (kiviseinast või muust imelikust seinast) sissepoole ja siis pärast kõiki hirmutada - mul on seenekasvatus. Olen mitmel pool neid seeni näinud, ilus vaatepilt ei ole.
madis88
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Juul 2015, 10:30

Re: tuhaplokk+puit soojustamine

Lugemata postitus Postitas madis88 »

Kalvis kirjutas:Ma ei tea kes sind hirmutanud on kuid nii vill kui vahtplast sobivad kergplokiga kui paned mõlemad väljapoole. Maitse asi.
Vahtplast sobib vähem puitkarkassiga, kuid kui see vahtplast jääb sissepoole ja paned villa väljapoole siis on töötav lahendus. Rohkem on hirmujuttude aluseks teine asjatundmatu lahendus kus vill või vahtplast pannakse (kiviseinast või muust imelikust seinast) sissepoole ja siis pärast kõiki hirmutada - mul on seenekasvatus. Olen mitmel pool neid seeni näinud, ilus vaatepilt ei ole.


sissepoole pole olnud plaaniski midagi panna,ikka väljapoole.hakkan siis tööga pihta.ehk saab enne talve soojaks. :)
Vasta