Väikese kivipurustaja saadavus Eestis 0 ?

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
desjane
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Juul 2010, 18:18

Väikese kivipurustaja saadavus Eestis 0 ?

Lugemata postitus Postitas desjane »

Soovin seina krohvida enda valmistatud segust, mille üheks osaks tahan lisada kivipuru. Leidsin väga ilusat kivimaterjali (palju väikseid kive) mis sisaldab püriiti ja vilgukivi ning soov seda purustada endavalmistatud segusse. Ainuke mure on see, et käsitsi ei suuda ma neid katki teha ehk siis suhkrupeeneks tükeldada. Hakkasin uurima kas saaksin rentida kuskilt kivipurustajat, aga ei ole sellist asja Eestis, mõtlen väikest aparaati mitte traktorisuurust kombaini. Mul vaid 60kg purustada ja keegi ei hakka kaevanduses teenust pakkuma kotitäie kivide pärast.

Siin foorumis on pakutud CBA OÜ-d, aga pakutakse jällegi kombaini rentida.

Kivi on väike ja õhuke. Proovisin seda haamriga pooleks lüüa ja läheb, aga tampida seda kogust haamriga imepeenikeseks teraks, see käib füüsiliselt üle jõu.

Kas teil oleks mingit ettepanekut? Kas äkki kellegil maal endavalmistatud kivipurustaja? Mis aparaatidega saaks seda ise lahendada, löök-trell vms? või teab keegi teenusepakkujat kes tegeleks ~50-60kg kogusega?

Kõik ettepanekud teretulnud ja tänan vastajaid juba ette!
desjane@gmail.com
admin
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 124
Liitunud: 11 Veebr 2016, 19:45
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

Re: Väikese kivipurustaja saadavus Eestis 0 ?

Lugemata postitus Postitas admin »

desjane
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Juul 2010, 18:18

Re: Väikese kivipurustaja saadavus Eestis 0 ?

Lugemata postitus Postitas desjane »

Olin juba väga õnnelik välja pakutud Blenderi üle ja uurisin asja tootjalt. Vastus tuli selline: Our blenders are to be used for food preparations and are not suited for heavy use for crushing paving stones. Ehk siis pole loodud kivide purustamiseks vaid toidu. Vot nii palju siis reklaamitrikkidest, et inimeste tähelepanu köita.
Vasta