Akutrell

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Akukas
külaline

Akutrell

Lugemata postitus Postitas Akukas »

Tere!

Soov mehele kinkida akutrell... max hinnaks äkki 250? ( oleneb)...
Kas oskate midagi soovitada? Ehitame maja ka oleks kasutuses suht tihti. Suguvõsas ka kommeks asju välja laenutada- siis võiks olla korralik asi. Ei tea, mida silmas pidada ja mille järgi valida.
Tänan soovituste eest! :hello:
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Kas on mõne tootja seadmeid juba kodus olemas? Küsimus ajendatud sellest, et kasutan Makitat, millega tuli kaasa 3 x 18.5 V akut ning sealt lähtuvalt olen ostnud Makita Z-seeria tööriistu. Kui mõni korralik akuga seade juba ees ootamas, siis tasuks sama tootja seadmeid vaadata, mis kasutavad sama pingega akusid.
Külaline
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Makital pole kunagi 18,5 V akusid olnudki. Kuigi jah soovitaks ise samuti Makitat selle raha eest. Näiteks Combo-kiti. Siis oleks olemas nii trell mis puurib kui ka löökkruvikeeraja. Eelis Makital on ka mõistliku hinnaga tarvikud , akud , varuosad jne.
mkubi
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 350
Liitunud: 14 Nov 2016, 17:38
On tänanud: 26 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas mkubi »

Kui hästi tänapäeva akulööktrellid betooni puurivad ? Ja kui suure augu ? Teemaalgatajale soovitaks kindlasti trelli, millel on löökvõimalus. Sellega saab kiviseina pilte riputada näiteks.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Hiid »

väristid ei tee ka tänapäeval teab mis auku. Perfo on aga eraldi kolakas, mida koju osta on overkill.
Hetkel Espakis Makital ale muidu....
Rabarebane
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Aug 2016, 11:48
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Rabarebane »

Palun ära kingi mehele tööriistu. Tegelt ka. Eriti kui sa ei tea, mida valida või mida mees tahab. Kingi kinkekaart vms. Tööriista väljavalimine, otsuse tegemine, "omaks" saamine on väga oluline osa selles protsessis ja kuigi mees teeb sul tõenäoliselt hea näo, olen ma enam kui kindel, et ta tegelikult oleks tahtnud mõnda teist või vähemalt ise valiku teha.
A.S.
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Rabarebane kirjutas:Kingi kinkekaart vms.
Kinkekaart on ju kõige mõttetum asi üldse, mis välja mõeldud on. Sisuliselt kingitus kaupmehele.

Tegelikult saaks mehe käes küsida, mida ta tahab. Üllatusmoment kaoks küll ära, aga raha jääks raiskamata.

https://makita.ee/tool/46780/DHP480RMJ.html oleks üsna hea. Harjadeta mootor, väändemoment on kruvide keeramiseks piisavalt suur, kaal seevastu täiesti talutav. Käristi on ka olemas, seega tasapisi laseb augu isegi kiviseina sisse.
 
mkubi
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 350
Liitunud: 14 Nov 2016, 17:38
On tänanud: 26 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas mkubi »

Kas keegi on USA-st Milwaukeed tellinud ? Alla 150 euro kaubal lisanud ainult käibemaks, kuid kas seda arvestatakse kauba hinnast või transpordikulu ka liidetakse summasse ?
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Hiid »

transport on ka sees.
mkubi
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 350
Liitunud: 14 Nov 2016, 17:38
On tänanud: 26 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas mkubi »

Tänan vastamast. Uurisin veidi veel ning selgus, et seal on teistsugused laadijad, niiet komplekti polegi mõistlik osta.

Arvan, et mõistlikum on tööriistamarketist hinnapakkumist küsida, ehk teevad 30% alla, siis juba mugavam kohalikke toetada. Või on Soomes ehk odavam ?
Külaline
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mkubi kirjutas:Või on Soomes ehk odavam ?
http://www.idealo.de
milwaukee
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas milwaukee »

mis milwaukee mudel huvitab, saan uurida ehk?
mkubi
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 350
Liitunud: 14 Nov 2016, 17:38
On tänanud: 26 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas mkubi »

Huvitab m18 fuel seeriast lööktrell, 125relakas ja ketassaag. Samuti kaalun, kas löökkruvikeeraja m18 või m12
Külaline
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Makitas olen ääretult pettunud. 18 V akuga isend, omab ka löögiga puurimise funktsiooni, kodukasutaja. 4 aastasel isendil vahetasin septembris padruni, nüüd tundub, et harjad läksid - mootoril kadus äkki igasugune jõud ning tööle hakkamiseks tahab väikest kolakat :( '
On Milwaukee siis niipalju parem? :scratch:
NLS
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 181
Liitunud: 21 Jaan 2014, 17:09
On tänatud: 3 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas NLS »

Külaline kirjutas:Makitas olen ääretult pettunud. 18 V akuga isend, omab ka löögiga puurimise funktsiooni, kodukasutaja. 4 aastasel isendil vahetasin septembris padruni, nüüd tundub, et harjad läksid - mootoril kadus äkki igasugune jõud ning tööle hakkamiseks tahab väikest kolakat :( '
On Milwaukee siis niipalju parem? :scratch:
Pole see Milwaukee ka mingi imeloom. Harjade kulumine on normaalne nähtus, ma ei tea küll su kasutus ja hoiustamistingimusi aga parun võiks kauem kesta.
mkubi
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 350
Liitunud: 14 Nov 2016, 17:38
On tänanud: 26 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas mkubi »

Külaline kirjutas:Makitas olen ääretult pettunud. 18 V akuga isend, omab ka löögiga puurimise funktsiooni, kodukasutaja. 4 aastasel isendil vahetasin septembris padruni, nüüd tundub, et harjad läksid - mootoril kadus äkki igasugune jõud ning tööle hakkamiseks tahab väikest kolakat :( '
On Milwaukee siis niipalju parem? :scratch:

Niipalju, kui ma jutuubis neid makita vs milwaukee võrdlusi olen vaadanud, siis seest on makital palju sellist valgest plastikust puksidena toimivat materjali. Milwaukeel on metallosi rohkem sisemuses. Dewalt on ka hea, kuid mul on lihtsalt töökogemusi ja punast värvi trellid on palju mugavamad ja akud ka kestvamad praktikas.

Makita on hea, kui on soov akut mingitel trimmeritel või tolmuimejatel ka kasutada majapidamises. Milwaukee ikka tööriist.
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas ifffff »

On neid mahakärsanud milwaukeesi kah nähtud. Pole ta mingi imeriist ühti. Lihtsalt kallim hind ja selle eest kõva turundus taga. Õnn tundub olevat see, et sellel makital 4 aastaga pole veel akud maha surnud.

Tänapäeva tehnika juures on olemas selline mõiste nagu planeeritud eluiga. St siis, et tööriist polegi ette nähtud kaua kestma. Et sa ikka uue ostaks. Mõnikord juhtub jah nii, et asi ei tööta nii kuidas planeeritud ja peab kauem vastu.
kuvi keeraja
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas kuvi keeraja »

Ilmselt lagunevad Ka Hilti tööriistad lõpuks.
Eks iga tootjal ole oma sihtgrupp, kellele seadme toodab ja kõik üritavad millegiga silma paista.
Milwaukee vanad riistad on legendaarsed oma vastupidavuse suhtes, Nüüd kui firma on Techtronicsi omandis (samas pundis veel Ryobi, AEG ja palju teisi) siis ongi igale kasutajagrupile midagi.
Kõik suured brändid üritavad millegagi silma paista, olgu siis ülivõimsad pöördemomendid trellidel või 9 AH aku või "one key Tool" mis võimaldab seadistada nutiseadmega tööriista parameetreid (pöörded, väändemoment jne) Milwaukee puhul,
Dewaltil flexvolt akusüsteem mis muudab aku pinget vastavalt vajadusele.

Jh mina olen muutunud hetkel milwaukee "fanboy-ks", sest mulle tundub, et nende tehnoloogia käib grammikene teistest eespool, see võib varsti muutuda muidugi, kui loorberitele puhkama jääda
mkubi
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 350
Liitunud: 14 Nov 2016, 17:38
On tänanud: 26 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas mkubi »

Mis selle Hilti fenomen siis on ? Ma olen kord objektil katsunud seda akutrelli ja minu jaoks tundus sama ebamugav, kui näiteks metabo. Mõlemad näevad välja ka nagu mängudrellid.

Mulle tundub, et see Hilti on vanade peerude unelm, kelle jaoks oli ja jääb alatiseks Nokia parimaks telefoniks ja Mercedes vastupidavaimaks autoks ?
Külaline
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Olen umbes 3 aastat makita 18v löögiga trelli kasutanud, nüüd ostsid uue, samasuguse kuid ilma löögita. Padrun on vilets, 3 akust 2 surid arvatavasti eelmisel talvel külmetamise tõttu, samas on kukkunud 5 korruse kõrguselt ja ilma suurema remondita toimib ikka, harjasid pole vahetanud, kasutanud olen suhteliselt palju.
Külaline
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Selline heavy user kodukasutaja olen olnud, akud (mida oli 3 tk, 3Ah) kaasas, kestavad siiani muretult. Padrun ütles üles nii, et 5 mm metalli puur jäi padrunisse ja enam lahti ei suutnud keerata. 40 EUR läks Makservis. Täna viisin uuesti Makservi, eks näis, mis siis nüüd juhtus. Eks see ostu point toona oli 3 kaasa tulnud akut - hea raadios kasutada, murukäärid sai ka Z-seeriast ostetud, SDS peale olen mõelnud... Kaabliga isend on üle 10 aasta ja kõvasti valu ning vatti saanud ning see tava löögiga isend kõlbab ainult kuni 6 mm auke betooni puurima, kui sellegagi hakkama saab.
Taivoster
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Taivoster »

Ainult veel täna on Taivosteris kõik Bosch tööriistad 20% odavamad ka soodushindadest.
Näiteks selle löögiga akutrelli saab kätte alla 160 euro http://taivoster.ee/toode/tooriistad/ak ... 2-li-plus/

Või siis kahe tööriistaga komplekt kus on 4.0 Ah akud 368 euroga.
http://taivoster.ee/toode/tooriistad/ak ... x-18-v-ec/
Külaline
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Taivoster kirjutas:Ainult veel täna on Taivosteris kõik Bosch tööriistad 20% odavamad ka soodushindadest.
Näiteks selle löögiga akutrelli saab kätte alla 160 euro http://taivoster.ee/toode/tooriistad/ak ... 2-li-plus/
ostsin ära (y)
Kasutaja avatar
Maaks
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 224
Liitunud: 04 Nov 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kasutan vana teemat. Kas kodukasutajale on täna võimalik midagi veel soodsamat saada, kui pidada silmas soovi kunagi (lähi)tulevikus ka akuga rellakas soetada?
http://www.makserv.ee/toode/akulooktrel ... 82z-akuta/
A.S.
külaline

Re: Akutrell

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Aasta alguses ostsin 250.- eest SELLE, siis oli laos neid 13+3, alles mõned päevad tagasi läks paraku jälle kallimaks. See oleks olnud soodne ost. Kui huvi, siis ürita nendega kaubelda, suure tõenäosusega saad alet.
 
Vasta