Küsimus televiisori seinakinnituse kohta

TelekaOmanik
külaline

Küsimus televiisori seinakinnituse kohta

Lugemata postitus Postitas TelekaOmanik »

Hei

Selline küsimus, et ostsin uue suure televiisori ja tahan selle liikuva kinnitusega seina külge panna. Elan Tartus, Karlovas, ehk siis puitmajas (et anda ettekujutust tingimustest) ja mind huvitab, et kuidas seda kinnitust kõige turvalisemalt seina panna. Sein on selline, et peal on nelja cm paksune krohvikiht ja selle taga puitsein. Kinnitusega on kaasas kruvid (6 cm pikad) ja tüüblid. Televiisor kaalub umbes täpselt 13 kg. Esiteks küsimus, et kas kruvi pikkusest piisab, et telekat seina küljes hoida (kinnituse seina vastas olev osa on mõõtudega 23 cm kõrgust ja 5.5 cm laiust ja seinale läheb kolme võrdsel kaugusel kruviga). Ja teine ja peamine küsimus on see, et kas puitseina puhul on üldse mõttekas tüüblit kasutada? Ma ei ole üldse ehitusmees ja lihtsalt nii inimlikult tundub, et tüübel oma laieneva osaga on pigem betoonseina jaoks, aga puidu sees püsib metallist kruvi ilma tüüblita pareminigi. Võimalik, et ma eksin.

Ühesõnaga kõik ettepanekud ja vastused on teretulnud :)

Ilusat Suve :) ..............
A.S.
külaline

Re: Küsimus televiisori seinakinnituse kohta

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Mina paneks ilma tüübliteta, kaasasolevatest pikemate kruvidega.
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10616
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Küsimus televiisori seinakinnituse kohta

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Pandud on 200 l boiler sellise kirjeldusele puitseina pikemate kruvidega, et telekas on naljamäng.
TelekaOmanik
külaline

Re: Küsimus televiisori seinakinnituse kohta

Lugemata postitus Postitas TelekaOmanik »

Suur tänu vastuste eest. Võtsin soovitusi arvesse ja muretsesin pikemad kruvid ja panin ilma tüübliteta seina. Seisab nagu vanajumal :) ......

Nagu ma esimeses postituses ütlesin olen ma hästi ehituskauge inimene ja seepärast oli mulle väga meeldiv üllatus, et ma nii meeldivalt, lihtsalt ja odavalt need vajalikud kruvid sain. Pidin välja vahetama kruvid, millega kinnitus teleka külge läks, kuna kaasas olnud sobiva pikkusega kruvid olid liiga jämedad ja sobiva jämedusega kruvid liiga lühikesed. Käisin seal Võru tänava majas, mille peal on silt Kruvimaailm ja kus on selline pood nagu Kruvi Ja Polt. Kõik need seitse kruvi läksid mulle 50 senti maksma. Ma oma rumaluses arvasin, et ma tõenäoliselt pean mingi 3-5 eurot välja käima. Ja see, et lihtsalt lähed ja küsid ja sobivad on kohe olemas, oli ka meeldiv üllatus. Kuna mul võrdlusmoment puudub, siis ei oska hinnata, kui hea ja mugav või normaalne see on, aga minu poolt küll kiitus sellele poele. Niipalju kui ma Bauhofi olen sattunud (ja seda on vähe), siis seal pole ükski kogemus sellist positiivset emotsiooni tekitanud.

Aga jah, veelkord tänud postitajatele :) ............ ilusat suve :) .........................
Külaline
külaline

Re: Küsimus televiisori seinakinnituse kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas sellele osale miz teleka kylge käib olid kruvid telekaga kaasas v ostzid kuskilt?
ht99
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 19 Okt 2016, 15:07

Re: Küsimus televiisori seinakinnituse kohta

Lugemata postitus Postitas ht99 »

See pool mis telekakülge käib, selle kruvid on seinakinnituse komplektis.
Vasta