Probleem töömeeste leidmisega väikemaja seina korrastamisel

murelik
külaline

Probleem töömeeste leidmisega väikemaja seina korrastamisel

Lugemata postitus Postitas murelik »

Tere ja kena kevadet kõigile!

mure selline, et vanaemal on aiamaal nö väikemaja - tegelikult siis endine ajaleheputka(puust - nagu vanasti olid), talle on see heaks vihmavarjuks ja asjade panipaigaks ning vahest niisama puhkamiseks ideaalne majake. Talle meeldib see väga, kahjuks on see hakanud mädanema ja oleks tore, kui leiaks kellegi asjaliku töömehe, kes oleks nõus hädas aitama ning majakese korda tegema.
Kuna ise olen antud alal võhik, siis pöörudngi siisnete foorumlaste poole palvega, äkki leidub siin foorumis mõni inimene, kes teab või oskaks aidata.
Oleksin väga tänulik igasuguse info eest.
Majakese asukoht on Sakus (18 km Tallinnast)

Ette tänades,

Ragnar
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Mure täiesti arusaadav. Kahjuks tundub mulle, et sinu otsimised töömehe järgi jäävad tulutuks. Enamus ehitusmehed vist juba Soomes ja need kes ei ole lähevad mai alguses. Need kes siia jäävad küsivad sellist pappi, et odavam vist uus putka osta. Kurb aga tõsi. Ostsin endale ka raamatud ja uurin, puurin nüüd kuidas maja ehitada. Eks neid on tehtud ka nõuka aja lõpus, EV alguses, aga kõik erineb sellest kui öö ja päev. Õnneks saan oma põhitööd teha ükskõik kus maailma nurgas kus internet olemas. Sain ühe abitöölise. See saab 40 EEK/h ja lõuna söögi, aga ega ta midagi ei oska ka. Kui ütlen, võta ja tee nüüd segu siis teeb. Toob ja tassib põhiliselt. Ja jube aeglane, aga abi kulub ära. Õnneks ei joo.
Kui tahad firmat sellele objektile . . . Kõige parem on kui leiad tutvus ringkonnas kellegi, kes oleks abiks ja aitaks asja ära teha.
Kole pikk ja igav jutt tuli, aga paraku omadest kogemustest. Ja edu Sulle töömehe otsingutes.

Veel, et keegi ei taha objekti kus töö otsas kahe päevaga. Mul endal krunt ka 20 km Tallinnast ja keegi ei hakka sinna tulema kaheks päevaks. Või kui, siis ei jõua mina maksta. Kohapealsed mehed jälle kas soomes või joovad ja ei julge neid objektile lasta. Varastavad veel paljaks ka.
Ma ei ole ehitusspets...!
murelik
külaline

Lugemata postitus Postitas murelik »

Dolby kirjutas:Mure täiesti arusaadav. Kahjuks tundub mulle, et sinu otsimised töömehe järgi jäävad tulutuks. Enamus ehitusmehed vist juba Soomes ja need kes ei ole lähevad mai alguses. Need kes siia jäävad küsivad sellist pappi, et odavam vist uus putka osta. Kurb aga tõsi. Ostsin endale ka raamatud ja uurin, puurin nüüd kuidas maja ehitada. Eks neid on tehtud ka nõuka aja lõpus, EV alguses, aga kõik erineb sellest kui öö ja päev. Õnneks saan oma põhitööd teha ükskõik kus maailma nurgas kus internet olemas. Sain ühe abitöölise. See saab 40 EEK/h ja lõuna söögi, aga ega ta midagi ei oska ka. Kui ütlen, võta ja tee nüüd segu siis teeb. Toob ja tassib põhiliselt. Ja jube aeglane, aga abi kulub ära. Õnneks ei joo.
Kui tahad firmat sellele objektile . . . Kõige parem on kui leiad tutvus ringkonnas kellegi, kes oleks abiks ja aitaks asja ära teha.
Kole pikk ja igav jutt tuli, aga paraku omadest kogemustest. Ja edu Sulle töömehe otsingutes.

Veel, et keegi ei taha objekti kus töö otsas kahe päevaga. Mul endal krunt ka 20 km Tallinnast ja keegi ei hakka sinna tulema kaheks päevaks. Või kui, siis ei jõua mina maksta. Kohapealsed mehed jälle kas soomes või joovad ja ei julge neid objektile lasta. Varastavad veel paljaks ka.

tänan meeldiva ja asjaliku vastuse eest :)
Eks ma isegi hakkasin mõtlema, et kuidas kuidagi oma jõududega hakkama saada. Õnneks saab vist kuidagi omal käel ka asja tehtud - ei ole õnneks siiski päris maja ehitus. Sai ka uusi aiamajakesi uuritud - täitsa positiivne, isegi 10 tuhandega saab kokkupandava pisikese majakese kätte. Kuigi jah, plaanin ikka oma jõududega olemas oleva korda teha.
Veelkord suured tänud vaeva eest :)
Oli meeldiv.

Ragnar
Vasta