Anname rendile TTK 170 ECO õhukuivati

OroEesti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 06 Nov 2015, 19:13

Anname rendile TTK 170 ECO õhukuivati

Lugemata postitus Postitas OroEesti »

Oro Eesti OÜ annab rendile seadme TTK 170 ECO õhukuivati.


Trotec TTK 170 õhukuivatit on ideaalne kasutada ehitus kuivatamisel, veekahjustuste või muudel põhjustel tekkinud olukordades. Seade võib eraldada kuni 40 liitrit päevas. Nagu kõikidele tööstuslikkudele TTK toodetele on sisseehitatut töötundide loendur, mis registreerib täpse seadme kasutamise. Dual Counter Energiakasutuse loendurit on samuti võimalik lisada (valikuline), mis registreerib tema energiakasutust ja kulu.

Rendi hind: 9 Eurot päev

Rohkem infot helistage: +372 534 07670 või külastage http://www.ohukuivatid.ee kodulehte

Tehnilised andmed:

Tööruumala kuni 150 m2;
Töömaht - 50 L/päevas, alates 35C ja 80% õhuniiskust;
Töömaht - 46 L/päevas, alates 30C ja 80% õhuniiskust;
Töömaht - 23 L/päevas, alates 20C ja 70% õhuniiskust;
Juhtimine - mehaaniline;
Nominaalne õhuvool - 350 m3/tunnis;
Võimalus kasutada äravoolu ühendust - olemas;
Kollektori maht - 3,9 liitrit;
Taimer - puudub;
Lubatav töötemperatuur - +5 - +32 0C;
Elektritoide- 220-240V/50Hz;
Energiatarve - 1150 W;
Mõõtmed - 900 x 535 x 453 mm;
Netokaal - 31 kg.

http://www.ohukuivatid.ee/ohukuivatid/t ... ati-trotec
Pilt
kuivatiostja
külaline

Re: Anname rendile TTK 170 ECO õhukuivati

Lugemata postitus Postitas kuivatiostja »

Potentsiaalne klient, ära näe vaeva kodulehe külastamisega või e-maili saatmisega, vastust jäätegi ootama. Helistada ma ei viitsinud ja sain mujalt õhukuivati.
OroEesti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 06 Nov 2015, 19:13

Re: Anname rendile TTK 170 ECO õhukuivati

Lugemata postitus Postitas OroEesti »

kuivatiostja kirjutas:Potentsiaalne klient, ära näe vaeva kodulehe külastamisega või e-maili saatmisega, vastust jäätegi ootama. Helistada ma ei viitsinud ja sain mujalt õhukuivati.

Muidugi, kui ei eksi siis olete isik kes kirjutas mulle 30ndal Detsembril ja vastasin teile alles 4ndal jaanuaril. Meil on samuti pühad =). Ise kirjutasite et helistada ei viitsinud, kes selles siis süüdi on? (helistades käib asi kähku, küsimustele saab koheselt vastuseid)
kuivatiostja
külaline

Re: Anname rendile TTK 170 ECO õhukuivati

Lugemata postitus Postitas kuivatiostja »

Eksid. Pühade ajal ma päris kindlasti kedagi ei tülita või ja kui seda teen, siis ei oota kiiret vastust.

Minu kirjale paraku vastust ei tulnudKIII.

Miks ei helistanud - reeglina vastavad selliste uute ja vägevate firmade numbrilt vaanjad, kes hetkeolukorrast suurt ei jaga, pursivad eesti keelt vaevaliselt ja peavad kõike oma partnerilt või laost järgi uurima. Lisaks kahtlustasin, et peale suurt reklaamikampaaniat ühtegi vaba kolmest kuivatist kohe nagunii pole.

Tahtsin lihtsalt broneerida õhukuivati testimist enne ostu. Hea on, kui see on emailis kirjas, siis on mõlemal poolel asi korrektne. Ei lähe "meelest", ütleme nii.

Ma sain kuivati mujalt. Aga edu bisnessi ajamisel.
OroEesti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 06 Nov 2015, 19:13

Re: Anname rendile TTK 170 ECO õhukuivati

Lugemata postitus Postitas OroEesti »

kuivatiostja kirjutas:Eksid. Pühade ajal ma päris kindlasti kedagi ei tülita või ja kui seda teen, siis ei oota kiiret vastust.

Minu kirjale paraku vastust ei tulnudKIII.

Miks ei helistanud - reeglina vastavad selliste uute ja vägevate firmade numbrilt vaanjad, kes hetkeolukorrast suurt ei jaga, pursivad eesti keelt vaevaliselt ja peavad kõike oma partnerilt või laost järgi uurima. Lisaks kahtlustasin, et peale suurt reklaamikampaaniat ühtegi vaba kolmest kuivatist kohe nagunii pole.

Tahtsin lihtsalt broneerida õhukuivati testimist enne ostu. Hea on, kui see on emailis kirjas, siis on mõlemal poolel asi korrektne. Ei lähe "meelest", ütleme nii.

Ma sain kuivati mujalt. Aga edu bisnessi ajamisel.

Sellisel juhul ma vabandan, ei kujuta ette kuidas ma jätsin teie kirja vahele. Soovitan eelkõige helistada järgnevatel klientidel, selliselt ma saan ise kiiremini infot ja saan ülesse endale kirjutada meelde tuletused.
OroEesti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 06 Nov 2015, 19:13

Re: Anname rendile TTK 170 ECO õhukuivati

Lugemata postitus Postitas OroEesti »

OroEesti kirjutas:Oro Eesti OÜ annab rendile seadme TTK 170 ECO õhukuivati.


Trotec TTK 170 õhukuivatit on ideaalne kasutada ehitus kuivatamisel, veekahjustuste või muudel põhjustel tekkinud olukordades. Seade võib eraldada kuni 40 liitrit päevas. Nagu kõikidele tööstuslikkudele TTK toodetele on sisseehitatut töötundide loendur, mis registreerib täpse seadme kasutamise. Dual Counter Energiakasutuse loendurit on samuti võimalik lisada (valikuline), mis registreerib tema energiakasutust ja kulu.

Rendi hind: 7 Eurot päev

Rohkem infot helistage: +372 534 07670 või külastage http://www.ohukuivatid.ee kodulehte

Tehnilised andmed:

Tööruumala kuni 150 m2;
Töömaht - 50 L/päevas, alates 35C ja 80% õhuniiskust;
Töömaht - 46 L/päevas, alates 30C ja 80% õhuniiskust;
Töömaht - 23 L/päevas, alates 20C ja 70% õhuniiskust;
Juhtimine - mehaaniline;
Nominaalne õhuvool - 350 m3/tunnis;
Võimalus kasutada äravoolu ühendust - olemas;
Kollektori maht - 3,9 liitrit;
Taimer - puudub;
Lubatav töötemperatuur - +5 - +32 0C;
Elektritoide- 220-240V/50Hz;
Energiatarve - 1150 W;
Mõõtmed - 900 x 535 x 453 mm;
Netokaal - 31 kg.

http://www.ohukuivatid.ee/ohukuivatid/t ... ati-trotec
Pilt

Hinnad uuendatud http://www.ohukuivatid.ee/ohukuivatite-rentimine
Vasta