põrandakütte kollektor

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
asjatundmatu
külaline

põrandakütte kollektor

Lugemata postitus Postitas asjatundmatu »

Sain santehnika poest koos kollektoriga kaks 220V-st Tiemme ajamit. Mu küsimus võib olla väga loll, aga palun öelge mis need on, mille jaoks ja kuhu need kinnitada? Väga on vaja teada.
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

ajamid on tsirkulatsiooni jaoks
asjatundmatu
külaline

kollektor

Lugemata postitus Postitas asjatundmatu »

Aga kui mul on automaatne gaasikatel Viessmann "Vitopent 100" (turbo), kas siis oli mul vaja neid juurde osta. Katla sees on ju iseenesest tsirkulatsiooni pump olemas. Ja kui oli vaja palun kirjeldage, kuhu need kinnitatakse. Olen nimelt noor tütarlaps ja pole tõesti selliseid asju kunagi varem näinud.

Aitäh ka!
Külaline
külaline

Re: kollektor

Lugemata postitus Postitas Külaline »

asjatundmatu kirjutas:Aga kui mul on automaatne gaasikatel Viessmann "Vitopent 100" (turbo), kas siis oli mul vaja neid juurde osta. Katla sees on ju iseenesest tsirkulatsiooni pump olemas. Ja kui oli vaja palun kirjeldage, kuhu need kinnitatakse. Olen nimelt noor tütarlaps ja pole tõesti selliseid asju kunagi varem näinud.

Aitäh ka!
Kui sul on gaasikatel, on sul vaja põrandakütte jaoks ikkagi eraldi pumpa, mis ajab vee ringi põrandaküttes. Katla pump ei aja sul vett õigesti ringi.
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Eelkõneleja märkus ei ole õige. Põrandakütte saab lahendada ka vaid ühe tsentraalse pumba baasil, kuid asja aluseks on ikkagi õieti koostatud küttesüsteem. täpsemalt oskab õige vastuse anda spetsialist, teades kogu küttesüsteemi. Kuna su süsteemi kirjeldus on läbi ja lõhki poolik ning puudulik ei saa keegi sulle õiget nõua anda.
Vasta