Kaldpinna katmine maakividega

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Kaldpinna katmine maakividega

Lugemata postitus Postitas svenk »

... no küll on häid pakkumisi, läheks või ise, aga 9 aastat seal käidud ja nüüd jagaks infot huvilistele.
Kui huvitab ehitustööde teostamine firmale Soomes, helistage 58238188 või kirjutage sven@firmaportaal.com ,
vaadake https://firmaportaal.com/

Soomes, eriti Helsingis on ehitusbuum, Eesti firmad teretulnud!

Edu!

Sven Kullus
Viimati muutis svenk, 22 Mär 2019, 08:29, muudetud 1 kord kokku.
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

Iseenesest tõesti lausa 714 hanget üleval jah. https://www.hankintailmoitukset.fi/fi/n ... ed_end%5D=
Võrreldes eelmise aasta sama ajaga on küll ~30% vähem ehitusloa taotluseid sisse antud aga hetkel veel tööd jagub.
:hello:
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

Kurvastuseks kadedale ehituspenskarile ja rõõmuks mulle - kas mu teenus on ikka vajalik: sel kuul hüppeline huvi tõus - aastaparooli ostjaid 6 (4 Soome firmat, 2 Eesti firmat), kuuparooli ostjaid 9 (Eesti firmad) Tundub, et mu teenus ikka vajalik ja ostjaid lollideks sõimata ??? Infot saab kontrollida 10.märtsil kui kuuaruanne esitatud. ja endiselt "las koerad hauguvad, karavan läheb juba 10 aastat edasi" vaatamata ehituspenskari tigedusele !!!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Te mõlemad saite minu poolt heakskiidu selle eest, et püüab müüa midagi, mida saab tasuta ja teine püüab esimese kliente "taevast maa peale tuua". ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

Ehk Svenk seletad palun paari sõnaga miks on kasulik, eriti soome firmal, sulle raha maksta nägemaks kuulutusi mis on täitsa tasuta nähtaval?

PS. Kas oled ikka kindel et su lehega kõik korras on?
Safe Browsing  malware and phishing – Google Transparency Report.png
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Urmas »

svenk kirjutas: 21 Veebr 2019, 20:31 Kurvastuseks kadedale ehituspenskarile ja rõõmuks mulle - kas mu teenus on ikka vajalik: sel kuul hüppeline huvi tõus - aastaparooli ostjaid 6 (4 Soome firmat, 2 Eesti firmat), kuuparooli ostjaid 9 (Eesti firmad) Tundub, et mu teenus ikka vajalik ja ostjaid lollideks sõimata ??? Infot saab kontrollida 10.märtsil kui kuuaruanne esitatud. ja endiselt "las koerad hauguvad, karavan läheb juba 10 aastat edasi" vaatamata ehituspenskari tigedusele !!!
Ära hõiska enne õhtut! Sinu äri võib olla üsna piiripealne. Ei ole küll 1:1 juhtum alljärgneva tsitaadi ja artikliga, aga ikkagi?

«Seaduse kohaselt on töövahendus töö ja töötaja kokkuviimiseks vajaliku info vahendamine. Töö vahendamise eest ei tohi tööotsijalt raha küsida,»

Allikas https://majandus24.postimees.ee/6531210 ... 1494473310

Arvan, EV-s mul ei lubataks eriti pikalt tegutseda kui näiteks teeks portaali, kuhu sisestan näiteks kõik CV keskuse pakkumised ja hakkan raha küsima tasuta kopeeritud tasuta info vahenduse eest.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

Töövahendus on keelatud eraisikutelt raha küsides, ühelgi tööotsial pole võimalust mulle maksta - mul ei ole ühtegi sellist võimalust töölisele.
Ma ei varasta hankeid, ammune kokkulepe firmaga Edita Publishing Oy https://www.hankintailmoitukset.fi/fi/n ... phrase%5D= , pole seda ka kunagi varjanud. No eks proovige CV keskusega, mina nii nahhalne ei julge olla, tuleb ikka enne mõelda. Praegu käivad läbirääkimised Soome riigiga, et saaks portaali tasuta teha, aga see võtab aega ...
Ja mis te arvate - enamus parooli ostjaid on Soome eestlaste firmad, nad teavad väga hästi kust ma hankeid sisestan, aga miks nad siis ostavad? Mina tean, aga teie ?
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

Jah, portaal ei ole praegu korras - järjekordne häkkerite rünnak, aga leidsime uue IT firma kes lubas homme korda teha, kallis lõbu, aga ise hakkama ei saa tuleb maksta.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Urmas »

svenk kirjutas: 26 Veebr 2019, 20:19 Ja mis te arvate - enamus parooli ostjaid on Soome eestlaste firmad, nad teavad väga hästi kust ma hankeid sisestan, aga miks nad siis ostavad? Mina tean, aga teie ?
Ei tea, aga huvitav oleks küll teada nende põhjendusest mõtetule raha raiskamisele hangete andmete ostmiseks sinu käest, selmet neid mujalt tasuta lugeda? :scratch: Kas sa pakud vastutasuks mingit xxx-teenust? ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
4-14
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Mär 2018, 04:15
Asukoht: Tartu

Ebaturvaline

Lugemata postitus Postitas 4-14 »

Kõrvalmärkus. Ehitusfoorumi sisselogimisel on ka mitteturvalisuse hoiatus ees.
Võrru ahju hinnapakkumisi? Ette tänades viewtopic.php?f=35&t=66805
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

Portaal töötab momendil Exploreris ja nutitelefonides, häkkeritest jagu saadud. Lähiajal kõik OK
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

svenk kirjutas: 26 Veebr 2019, 20:19 Praegu käivad läbirääkimised Soome riigiga, et saaks portaali tasuta teha, aga see võtab aega ...
:lol: Humorist! Eks läbirääkimised võivad pikaks minna tõesti sest soomlastel võib olla raskuseid mõistmaks mida sa saavutada tahad. Asi ju on juba tasuta nähtaval aga sinu eesmärk on ...?
Kui juba asjaajamine käpas siis ära unusta ka eesti riigiga läbirääkimisi algatada nägemaks ka siinseid riigihankeid tasuta :cool:

PS. Miks siis ikka on kasulik soome firmal sulle maksta?
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

Ei ole ma humorist, pigem realist. Mainisin, et läbirääkimised käivad, seega on mul ka vastus !
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

svenk kirjutas: 03 Mär 2019, 11:52 Ei ole ma humorist, pigem realist. Mainisin, et läbirääkimised käivad, seega on mul ka vastus !
Et siis ... :scratch: Miks need soome firmad peaksid sulle raha andma?
svenk kirjutas: 26 Veebr 2019, 20:21 Jah, portaal ei ole praegu korras - järjekordne häkkerite rünnak, aga leidsime uue IT firma kes lubas homme korda teha, kallis lõbu, aga ise hakkama ei saa tuleb maksta.
Kas selline veebilehtede loomist ja muuhulgas ka turvapakette pakkuv firma nagu Deals OÜ on tuttav? https://webberry.eu/wordpressi-turvapakett/
Ja abi ei saa?
Ega see juhuslikult ei ole sama firma mis ka "Firmaportaal"i opereerib? 2008 AASTA KÄIVE "lausa" ~2000€. .... siis on paar "parooli" müüki tõesti kobe käibe tõus. :thumbsup:
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

https://firmaportaal.com/ jälle viirusevaba ja turvaline.

Ehituspenskari tekst segane, ilmselt pruukinud ... ei pea vajalikuks vastata.
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

Aastalepingud tunnitööna 2019-2021... Turku piirkonnas toru-, vent-,elektri-, katuse-, maalri-, plekitöödele vt.hanked nr. 6697-6701 siit: https://firmaportaal.com/
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

Info ehitushangetest Soomes, pikaajalised kogemused, küsi julgesti: https://firmaportaal.com/kontakt/


Aitäh ehituspenskar!
Meil temaga koostöö juba 8 aastat (kuigi varjab oma isikut), ikka-ja jälle saadab mulle infot kust häid hankepakkumisi lisada. Tihti on küll info segane, eks tarbib vägijooke, aga oma iva sealt ikka leiab. Oleks selliseid abistajaid rohkem ! Katsu piiri pidada, sest alko ei too kaasa midagi head. Katsu vanaduspõlv rahulikult veeta, sest kui vaadata su postituste ajalugu, siis sa ehitusest suurt midagi ei tea, oleks parem kui sel teemal räägivad asjatundjad - vt. sisesta "ehituspenskar"
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Miks see joogiteema koguaeg esile kerkib ?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Urmas »

dumbuser kirjutas: 14 Mär 2019, 18:42 Miks see joogiteema koguaeg esile kerkib ?
Eks näljane räägib söögist ja janune joogist. Svenkil on vist juba kerge alkoholism välja kujunenud. :scratch:
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

svenk kirjutas: 14 Mär 2019, 17:20 Aitäh ehituspenskar!
Võta heaks :hello: . Kuna on näha et oled siiralt tänulik et aitan sul meeles pidada kust kõik oma lehel olevad hanked oled kopeerinud siis luban edaspidi veelgi usinamalt seda teha.
Vasta