Vannitubade remont Helsingis

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Vannitubade remont Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

Soomes ehitusbuum, Eesti firmad oodatud, 54 hankepakkumist, vaadake siit: https://firmaportaal.com/

Edu!
Viimati muutis svenk, 15 Jaan 2019, 15:07, muudetud 1 kord kokku.
Külaline
külaline

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tasuta saab vaadata: www.hankintailmoitukset.fi
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas svenk »

Täna: 5 hankepakkumist vannitubade remondile Vantaas, vt. hanked nr. 6493-6497 siit: https://firmaportaal.com/

Edu!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehitushanked Soomes

Lugemata postitus Postitas Urmas »

svenk kirjutas: 15 Jaan 2019, 14:07 Täna: 5 hankepakkumist vannitubade remondile Vantaas, vt. hanked nr. 6493-6497 siit: https://firmaportaal.com/

Edu!
Svenk, ma saan aru, et saepuruhoidla elluviimiseks sa pead oma firmat reklaamima jnejne ..., aga ikkagi? Ka sa tõesti ei ole ole aru saanud, et targemad(soome keelt valdavad), oskavad ka ilma sinuta tööd leida? Ehituspenskari viited sinu postitustele! Kunagi osalesin ka ise Hange.ee tööpakkumistel, aga kahjuks on seal pakutavad tööd muutnud "riigihangeteks". Jah, ma saan aru sinu püüdlustest, aga ikkagi sinu "tööpakkumise" postutusi lugedes on tunne, et lollidelt tulebki raha ära võtta. Sa tegelikult ju ei garanteeri tööd. Ma ei saa siiani aru, miks peaks Soome ehitusturule, soome keelt mittevaldajal, olema tahtmine trügida sealsele ehitusturule?
Ei oska arvata, aga võib olla on sinu portaal kellegi jaoks isegi stardipakuks? :scratch:

Palun ära solvu, aga oma postitustega oled lihtsalt üks järjkordne äpitaja, aga kui sul on reaalsest tööd pakkuda olen ehk huviline.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Vannitubade remont Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

Loomulikult tahavad Soome minna ka needfirmad kes soome keelt veel ei valda, ka minul oli algul nii. Ei tasu neid seepärast alavääristada eks nad ole teile konkurendid, aga kogemus ütleb "iga algus on raske", aga keel saab ruttu selgeks.. Muidugi kasutavad nad minu abi, helistavad ja kirjutavad - mul seal ju 9 aastat töökogemust. Riigihanked ainult on jäänud sellepärast, et partner kodinremontit.fi lõpetas tegevuse ja aastaid tagasi ka remonttinetti.fi.
Rahu, ärge kartke konkurente, Soomes ehitusbuum - tööd jätkub kõigile.

Edu!
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Vannitubade remont Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

ja stardipakuks mu portaali tegevuse jooksul (alates 2009) on ta olnud loomulikult paljudele. Oleks portaal olemas olnud kui oma firmale seal tööd otsisime, aga ei olnud, õnneks leidsime ise ja sai tegutsetud laevaehituses Helsingis, Turus, Raumas. Kui juba suhted ja tutvused sisse saad, läheb asi lihtsalt, raskused vaid algul. Kõik hanked on reaalne töö. Ei garanteeri tööd, sest ma ei saa ju võõra firma eest hinnapakkumist teha, see ikka iga firma oma asi.hange.ee-ga mul mingit pistmist pole, "lollidelt raha äravõtmine" on äraleierdatud ja täiesti ajuvaba lause.
Ela ise ja lase ka teistel firmadel kes Soome tahavad elada!
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Vannitubade remont Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

... näiteks veel tänased tulemused: aastaparooli ost Soome ehitusfirmalt (eestlased), on töötanud seal aastaid. Algul helistasid paar korda, uurisid, olid loomulikult teadlikud kust Soome riigihankeid leida, aga meeldis portaali ülesehitus ja lihtsus. Lisaks huvitas neid Eesti ehitusfirmade andmebaas (emaild) Soomes, tahavad alltöövõttu pakkuda, neid kogunenud alates 2009 738 tk. Teine firma huvitus maalritööde hindadest Soomes (urakkahinnad) m2 jne., andsin oma andmebaasist maalritööde firmade andmed kes on olnud või on praegu meie kliendid. Informeerisin neid firmasid ja eks nad suhtlevad omavahel. Tegevust jätkub ja huvi on.
Teie "Ma ei saa siiani aru, miks peaks Soome ehitusturule, soome keelt mittevaldajal, olema tahtmine trügida sealsele ehitusturule? " - absurdne kadedus!!!
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Vannitubade remont Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

... ja jällegi kordub vana asi: diskulteerin ananüümse Urmasega (varem sama ehituspenskariga), kusjuures minu kohta täisinfo https://firmaportaal.com/kontakt/ ja https://firmaportaal.com/hanked-ja-info-soomes/ , ole julge ja avalda ka oma andmed, ära peida ennast eesnime taha.
Olen nagu tasuta infopank: firmad kel kavas Soome minna helistavad mulle, oskad ehk öelda veel mõnda kuhu nad helistama peaksid?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Vannitubade remont Helsingis

Lugemata postitus Postitas Urmas »

svenk kirjutas: 15 Jaan 2019, 21:14 Loomulikult tahavad Soome minna ka needfirmad kes soome keelt veel ei valda, ka minul oli algul nii. Ei tasu neid seepärast alavääristada eks nad ole teile konkurendid, aga kogemus ütleb "iga algus on raske", aga keel saab ruttu selgeks.. Muidugi kasutavad nad minu abi, helistavad ja kirjutavad - mul seal ju 9 aastat töökogemust. Riigihanked ainult on jäänud sellepärast, et partner kodinremontit.fi lõpetas tegevuse ja aastaid tagasi ka remonttinetti.fi.
Ma ei kadesta ega alaväärista, vaid foorumi kasutaja ehitupenskar annab teada tööotsijatele soodsamaid lahendusi kui sinu poolt raha eest pakutav ehk täpselt sama info, aga tasuta. Täpselt samamoodi kui sina otsisid oma saepurulahendusele "tasuta" variante siit foorumist. Oma probleemile tahtsid tasuta lahendust, aga postitad oma firma linke suvalisse teemasse!? Miks?
svenk kirjutas: 15 Jaan 2019, 21:22 Ei garanteeri tööd, sest ma ei saa ju võõra firma eest hinnapakkumist teha, see ikka iga firma oma asi.hange.ee-ga mul mingit pistmist pole, "lollidelt raha äravõtmine" on äraleierdatud ja täiesti ajuvaba lause.
Ela ise ja lase ka teistel firmadel kes Soome tahavad elada!
Täpselt samadel põhjustel, lollidelt raha äravõtmine, ma Hange.ee pikalt saatsingi! Lihtsalt sain targemaks! Enda arvates siiani olen võidus. Täpselt ei tea, aga vähemalt vahendustasu ma maksma ei pea.
svenk kirjutas: 15 Jaan 2019, 21:50 ... ja jällegi kordub vana asi: diskulteerin ananüümse Urmasega (varem sama ehituspenskariga), kusjuures minu kohta täisinfo https://firmaportaal.com/kontakt/ ja https://firmaportaal.com/hanked-ja-info-soomes/ , ole julge ja avalda ka oma andmed, ära peida ennast eesnime taha.
Tere hommikust, anna telefon ema kätte ja las tema helistab mu postituste all oleval numbril! Ja kui sina guugeldada ei oska, on see sinu probleem. ;)
svenk kirjutas: 15 Jaan 2019, 21:50 Olen nagu tasuta infopank: firmad kel kavas Soome minna helistavad mulle, oskad ehk öelda veel mõnda kuhu nad helistama peaksid?
Tasuta? :scratch: :grin: Siinse foorumi kasutaja ehituspenskar peale oled sa millepärast väga tige kui ta jagab sinu pakutavaid tasulisi linke tasuta. Miks? Äkki viskaks korra pilgu peeglisse?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta