Otsin autopesula äriplaani koostajat

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Ise.ehitan
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 12 Mär 2018, 09:58

Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Ise.ehitan »

Tere. :hello: q

Kas siin lehel leidub ehk spetsialiste kes oleks nõus äriplaani koostama, et saaks taodelda selle põhjal toetust?
Plaanis on paar autopesulat püsti visata(mündipesulad)
Palun Teil kirjutada e-posti aadressile: ise.ehitan@gmail.com

Kena päeva jätku!
tali
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas tali »

Vaata, kuldses börsis on tegijad kes äriplaani koostamis teenust pakuvad. :wave:
Külaline
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sellise asjaga ei saa toetust, sest puudub piisav turg. :wave:
Ise.ehitan
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 12 Mär 2018, 09:58

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Ise.ehitan »

No arvestades et kesk eestis praktiliselt puuduvad sellised asjad, siis ma usun et seal kandis oleks turgu nii et tapab.
Voltamper
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Voltamper »

Kui sa oled veendunud, et turgu on kõvasti, siis milleks üldse selle toetusega aega raisata?
Rendi pind, võta seadmed liisingusse ja lükka äri käima. Omafinantseering peab sul nii või teisiti olema, ka toetuse puhul.
range
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas range »

Miskipärast arvan, et teravamad pead on neid võimalusi juba kaalunud ja ärilistel kaalutlustel jätnud kesk eestisse laienemise plaanid ära.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ise.ehitan kirjutas: 24 Mär 2018, 00:27 No arvestades et kesk eestis praktiliselt puuduvad sellised asjad, siis ma usun et seal kandis oleks turgu nii et tapab.
Ei tahaks sinu optimismi jahutada, aga jääks natuke kahtlevale seisukohale sinu usus. Põhjendan ka oma seisu(iste)kohta.

Olles auto omanik+ elukaaslase auto ja elades samuti enam vähem Kesk-Eestis ning meie mõlemi auto läbisõit ei ole just kõige väiksem ja alati mittte mööda ideelselt pestud aslfaltteid, siis oleme loobunud välisest efektist. Auto on tarbeese! Jah, auto võiks olla puhas, aga piisab meil asfatteelt maha keerata ja sõita 5km mööda kruusateed maakoduni kui kogu mu eelnev autopesu(kodune, käsnaga, šampooniga, survepesuriga jnejne) on muutunud mõtetuks. Võin ju maal auto voolikust uuesti tolmust puhtaks lasta, aga 5km kruusateed tagasiteed nullib mu tegevuse. Ma parem lähen ägeda äikese või tugevama vihmaga suuremale teele(Tallinn-Pärmu maanteel 5km edasi-tagasi) ja saan auto puhtamaks kui mõne bensuka lubatud "topeltpesuga".
Ja kui leidubki eputrillasid kellel on tähtis, et auto peab kogu aeg läikima, siis need vaevalt võtavad kätte vooliku.
Kui mu mälu ei peta, siis oma vana autot(10 aastat aktiivses kasutuses(400 000km)) olen viinud automaatpesulasse 2x ja igal iga suvel 1-2x maja ees pesnud(on selline võimalus). Mida teeb tolmukiht autole? :scratch:
Mõtle nüüd veel selle peale, et Kesk-Eesti ei ole tiheasustatud ala ja enamusel on olemas võimalus kusagil autot pesta.
Kui oleksin EAS-i võimisiganes organisatsiooni rahajagaja, siis minu kindel vastus oleks- EI!

See oli lihtsalt minu arvamus, mis ei pruugi olla kookõlas sinu äriplaaniga ega plaanitud sinu äriplaani põhjalaskmiseks.
Veelkord, minu kommentaar polnud sinu idee maha tegemiseks, vaid püüda panna mõtlema ka suvalise anonüümse inimese, kes ma ka sinu jaoks olen, mõttemaailma vaatevinklist.

Edu!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
külaline1234
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas külaline1234 »

kuule URMAS kas sa reaalselt ka midagi muud teed kui siin sõna võtad? näitekd hea asi on füüsiline TÖÖ,teed päeva rasket tööd ja pole aega kommenteerida mida teised mõtlevad või teevad.Sinusuguseid latatarasid on nähtud küll ja küll...internetis kõvad jutupuhujad...päriselus...parajad äpud...iga jumala teemat sa kommenteerid....krt spetsialist....
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Urmas »

külaline1234 kirjutas: 25 Mär 2018, 09:57 kuule URMAS kas sa reaalselt ka midagi muud teed kui siin sõna võtad? ...
Ei ja milleks!? Minu mõttemaailma muutumiseks "eedeni aiaks" piisab täiesti VE foorumist. :amen:

Ja sinu arutluskäigud teemasse olid???
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
kalev47
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas kalev47 »

külaline1234,õigesti öeldud n.ö kommenteerijad võiks tõesti moka kinni panna.See Urmase nimeline ollus on rohkem mölamees kui tegija mees,üks mu tuttav tellis paar aastat siitkaudu ja härra suurema osa targutas kui tegi tööd,et Urmas poiss rohkem keskendu tööle kui teiste mustamisele,las poisid teevad kui jõudu ja tahtmist on,sina oma kriitikaga võid tõesti sinna musta aukku pugeda ja seal ironiseerida teisi....kõigepealt vaata peeglisse ja siis võta sõna
Külaline
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ei tasu selline jura ära. Tööstuslikud survepesurid maksad korralikult ja tavalised koduseks kasutamiseks mõeldud asjad ei peaks vastu. Survepesuri ja valgustuse elektrikulu, veekulu, svammid ja harjad jms abivahendid, seadmete hooldus/remont ja asjade välja vahetamine (ega neid asju ikka heaperemehelikult ei kasutata)... omale palka ka vaja saada ja lisaks palgale firmale kasumit ... müügiga alla 3000 eur kuus ei paista pointi olema. Kuna pesu sellistes kohtades maksab u. 3 eur, siis 1000 pesu kuus. :scratch:
Külaline
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 25 Mär 2018, 16:06 :scratch:
äriplaan aitab selle läbi arvutada , esmalt võib ka lihtsalt ideed testida ja kuskil kohal kasvõi ühe, kahe survekaga iniimestel autot pesta lasta ja vaadata kas inimesed käivad.

Tallinnas üsna palju pesulaid ja kliente jagub.
šeff
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas šeff »

Kui mingid firmad on olemas ja justkui tegelevad millegagi, ei tähenda see seda et need selle tegevusega ära elavad ja kasumit teenivad. Tihti on asjal rahapesu eesmärk hoopis, paberil näidatakse et suured summad sularaha tuli "klientidelt" sisse, tegelikult aga sel teel lihtsalt muudetakse see "must" raha seaduslikuks. Näiteks igast autode müügiga ja remondiga tegelevad firmad tihti, miks mitte ka autopesulad. :wave:
Külaline
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere! Mina soovin ärile tuult purjedesse. Urmase suguse mõtteviisiga inimene on arengu pidurdaja. Miks ei peaks laenu saama, majanduslikult on uus teenusepakkuja hea, suurem teenuste valik hakkab ka hindasi alla suruma :good: Ainult millest aru ei saa, et miks Ise.ehitan ei leia plaani koostajat. Kuidas nii saamatu saab olla juba äri alustades?
Külaline
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 26 Mär 2018, 09:28 Kuidas nii saamatu saab olla juba äri alustades?
Mismõttes saamatu :) kas seda õpetatakse meil koolis (põhi, kesk ja üli) ? Ei õpetata ja ülikooliski ainult eraldi majandusharus. See, et 99% eestlastest ei oska kirjutada "avaldust" ei tähenda veel , et nad kasutud on.
Külaline
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 26 Mär 2018, 09:28 Urmase suguse mõtteviisiga inimene on arengu pidurdaja. Miks ei peaks laenu saama[/color], majanduslikult on uus teenusepakkuja hea, suurem teenuste valik hakkab ka hindasi alla suruma
[/quote
Ise.ehitan kirjutas: 22 Mär 2018, 14:00 Kas siin lehel leidub ehk spetsialiste kes oleks nõus äriplaani koostama, et saaks taodelda selle põhjal toetust?
Külaline ei tee vist vahet laenul ja toetusel? Laenuga tegemine on tema ja panga vaheline tehing ning panga risk, aga toetus tuleb maksumaksjate rahakotist ja ehitada oma äri üles teiste rahakoti arvelt, on minu arvates ebaeetiline.

Urmas
range
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas range »

Urmase kallal mölisemine nüüd küll kena ei ole. Kui oma ideede osas kriitika valulävi on nii madal, siis ei peaks neid avalikult veebis presenteerima. Midagi halba kodanik kellelegi ei öelnud, vastupidiselt mõnele kodanikule.
Külaline
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kriitikat ei küsitud, otsiti äriplaani koostajat.
Kui koostaja lisab pesulale piirkonnas mõne muu potentsika teenuse, eks kritiseerigem.
Külaline
külaline

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 26 Mär 2018, 09:28...suurem teenuste valik hakkab ka hindasi alla suruma :good:

Ja madalama hinnaga muutub see tegevus kasumlikumaks? :scratch:
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Urmas rääkis täitsa tasuta, ilma igasugu kliendiuuringuta, milline on tõenäoline käitumine. Aga kuna see ei sobi unistusega siis ta on muidugi kohe loll.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Otsin autopesula äriplaani koostajat

Lugemata postitus Postitas Urmas »

dumbuser kirjutas: 26 Mär 2018, 20:16 Urmas rääkis täitsa tasuta, ilma igasugu kliendiuuringuta, milline on tõenäoline käitumine. Aga kuna see ei sobi unistusega siis ta on muidugi kohe loll.
Oh, dumbuser, ära muretse, mul on anonüümsete külaliskommentaatoritega suurepärane "koera ja kirbu" sümbioos ehk Urmas ilma anonüümsete külalisteta on nagu koer ilma kirpudeta. Elada võib, aga igav! Aga anonüümsed külalised ilma Urmaseta on nagu kirp ilma koerata. Elada võib, aga hammustada pole kedagi! :)

Tegelikult on see ütlemine pärit Maalehe rubriigist "Naeris", aga kohendasin veidi.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta