Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Marianne
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 16 Jaan 2018, 19:41

Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Marianne »

Tere,

Oleks vaja ühendada uues köögis kraanikauss ja nõudepesumasin. Palun pakkuda nende kahe masina ühendamise hind (koos vajalike juppidega) ning töö võiks toimuda esmaspäeva õhtul või teisipäeva õhtul (19 või 20.03).

Asukoht: Tallinna kesklinn

Pakkumised paluksin PS.

Marianne
Ise.ehitan
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 12 Mär 2018, 09:58

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Ise.ehitan »

Tere.
Pakun 50+ jupid
Huvi korral kirjutage mulle e-mailile
ise.ehitan@gmail.com
Külaline
külaline

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

49.- + jupid
Üllaris
külaline

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Üllaris »

Kui vaja ühendada väike nõudepesumasin pealevooluga kraanikausi alla ära, et kuidas ma tean või teada saan et kas mul oleks vaja surveregulaator sinna vahele panna või mitte, nõudepesu masinal survetase näitas järgmist: min 0,04 Mpa ja max 1Mpa. Ma ei tea mis need Mpa tähendavatki, et kuidas ma saan teada seda et kas mul on vaja surveregulaator vahele panna pealecoolule või mitte?
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6095
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Rõhk 1 MPa (MegaPaskal) = 10 bar (või atm). Sellest suurem rõhk ei ole ühisveevärgis kunagi, selle rõhuga katsetatakse torustikke, tavaline rõhk kindlasti vähem. Ja 0,04 MPa on jällegi nii väike rõhk, et siis ilmselt vesi vaevu niriseks kraanist.
Üllaris
külaline

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Üllaris »

Mul veemõõtja peal kirjas nii:
CD SD PLUS
TCM 142/10-4794
(kolmnurk) P63 MAP 16 U0D0 CL. 2
Q3 2.5m3/h HR80 VR40 T50
Ja siis on veel mingine osutiga näiduk kus seier on hetkel kahe peal (ennem kui vaatasin siis oli minuarust 3 peal) ja selle seieri all kohe kirjas siis x0, 0001

Et kas nende andmetega on midagi teha et kas ma peaksin siis ostma selle surveregulaatori või mitte?
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6095
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Üllaris kirjutas: 05 Okt 2018, 15:20mingine osutiga näiduk kus seier on hetkel kahe peal (ennem kui vaatasin siis oli minuarust 3 peal) ja selle seieri all kohe kirjas siis x0, 0001
Kui sa kraani lahti keerad ja veemõõtjat vaatad, siis keerleb see seier veel ringi ka, huvitav miks?
Kas sa veemõõtja näitu ikka oskad sealt mõõtja pealt lugeda ja teatada?
Üllaris
külaline

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Üllaris »

Veemõõtja näit on muidu 106, 741

Tegin vee lahti ja vaatasin seda osutiga näitajat, see on hästi vähekene ikka üle kahe, vb vaatasin siis algul valesti kui kolme endaarust nägin, kuskilt vett ei lase siis see sinine hamasratas ei tiirle ja see ei peagi tiirlema kui vett kuskilt ei lasta.
Aga kui vee lahti teen siis jah hakkab kõik siin jooksma ja tiirlema, hetkel tegin vee lahti ja nüpd seee osutiga näitaja on nelja peal
Külaline
külaline

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Üllaris kirjutas: 05 Okt 2018, 15:52 Aga kui vee lahti teen siis jah hakkab kõik siin jooksma ja tiirlema, hetkel tegin vee lahti ja nüpd seee osutiga näitaja on nelja peal
Ja kui sa nüüd uuesti vee lahti keerad ja see osuti läheb kuue peale, see tähendab, et veevärgi firma poolt on kõik korras ja normaalne surve olemas. Hakka ühendama!

Urmas
Üllaris
külaline

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Üllaris »

Aa okei, seda mul vaja oligi teada et kas see surve lihtsalt liiga tugev ei tohiks olla, aga kui ei ole siis ühendan selle homme ära ja eks siis näha oleks
Üllaris
külaline

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Üllaris »

Et jah, jooksev veenäotaja numbrid kui vesi jookseb, siis keerleb see kas sinine või punane hammasratas vastavalt veele, ja siis veel tiirlevatki need seieritega näitajad ka, et iseenesest see ei jää sinna kuue peale vaid tiirleb ka ringi, et nii siis peabki olema või on need mõõtjad katki?
Külaline
külaline

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Üllaris kirjutas: 05 Okt 2018, 19:30 Et jah, jooksev veenäotaja numbrid kui vesi jookseb, siis keerleb see kas sinine või punane hammasratas vastavalt veele, ja siis veel tiirlevatki need seieritega näitajad ka, et iseenesest see ei jää sinna kuue peale vaid tiirleb ka ringi, et nii siis peabki olema või on need mõõtjad katki?
Ah, unusta ära need seierid, nagu näha sa ei saanud aru lollist mölast. ;)

Urmas
valentind20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Mär 2019, 14:11

Re: Kraanikausi ja nõudepesumasina ühendamine

Lugemata postitus Postitas valentind20 »

Üllaris kirjutas: 05 Okt 2018, 13:00 Kui vaja ühendada väike nõudepesumasin pealevooluga kraanikausi alla ära, et kuidas ma tean või teada saan et kas mul oleks vaja surveregulaator sinna vahele panna või mitte, nõudepesu masinal survetase näitas järgmist: min 0,04 Mpa ja max 1Mpa. Ma ei tea mis need Mpa tähendavatki Garde Meubles Lyon, et kuidas ma saan teada seda et kas mul on vaja surveregulaator vahele panna pealecoolule või mitte?
Ma olen kindel, et te ei vaja tõesti regulaatorit, sest liinil on juba üks.
Vasta