Ehitusmeest ja muud

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
kalam
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Dets 2017, 21:19

Ehitusmeest ja muud

Lugemata postitus Postitas kalam »

Otsin ehitusmeest - põrandad, seinad, laed, muud on ka.
Eelistan paar sõna vahetada varem kirja teel, kirjutage oma hindadest jm, need on väga erinevad, hea oleks teada enne orienteeruvalt, muidu raiskame asjatult teineteise aega. Mõistan, et objekt tuleb enne lõplikku hinnapakkumist üle vaadata, aga hinnaklassi saab varem ka paika.
Viimati muutis kalam, 18 Okt 2020, 15:16, muudetud 3 korda kokku.
külaline1234
külaline

Re: Ehitusmeest ja muud

Lugemata postitus Postitas külaline1234 »

tee soovite prof ehitajat aga millegi pärast te ei leia,sama kuulutus oli ka juba pool aastat tagasi üleval.Saage kallid inimesed aru,et abitöölise palgaga head meest ei leia....kas ma eksin? ehitaja olgu ehitaja,elektrik olgu elektrik...aa teie soovite kõik ühes...tore kui on srlliseid inimesi...aga sellised inimesed on üldjuhul hõivatud ja kui ei olegi siis teiesuguste tööandjate juurde vaevalt tuleks...Mina teen kõikki selliseid töid aga minu tunnihind on 24+km ja arved 7 päeva tagant?Maksad?
Vasta