Pakun tööd palkmaja taastajale põltsamaal

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
-Rainer-
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 03 Dets 2013, 20:47

Pakun tööd palkmaja taastajale põltsamaal

Lugemata postitus Postitas -Rainer- » 08 Veebr 2018, 21:58

Tere
Plaanis kevade poole hakata vana palkmaja seinu soojustama. Otsin ettevõtet, kes saaks hakkama vundamendi töödega(esmapilgul midagi hullu ei tundu olevat, üks nurk vajaks pisut kohendamist), mädad palgid välja vahetada, roovitus paigaldada (hiljem 100mm tselluvillaga soojustada- sellele pakkumist ei soovi), tuuletõkke paigaldus ja uus laudis peale. Hetkel vana voodrilaud eemaldamata ja ei tea täpset ulatust, palju palke mäda on.

Oleks hea, kui pakkumises oleks eraldi väljatoodud koos summadega, et mis töid kuidas hinnastatakse a la vundamendi tööd tunnitöö alusel, palgivahetus jooksev meeter jne jne.
Tegemist 1910a ehitatud ühekordse talumajaga, põltsamaa külje all pajusi vallas. Seinapinda ca 100m2. Huvilised võiksid esialgu oma meili aadressi jätta, saadan pilte ja saab täpsemalt edasi arutada.

RainerKülaline
külaline

Re: Pakun tööd palkmaja taastajale põltsamaal

Lugemata postitus Postitas Külaline » 11 Veebr 2018, 20:38

estpartner@mail.ee infot paluks

Gela
külaline

Re: Pakun tööd palkmaja taastajale põltsamaal

Lugemata postitus Postitas Gela » 11 Veebr 2018, 21:41

Palun infot Gela.poltsamaa@gmail.com. Oleme Põltsamaa firma. Kas katuse hari on sirge või venis ka väljas? Kui on vooder peal, kas on ära ainult alt raja? Kas põrandad on ka vajunud? Nagu aru saan, tuleb pärast peale laudis: kas alumine palk on vaja vahetada või laduda alt fiboga?

Vasta