Maaler

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Abcd
külaline

Maaler

Lugemata postitus Postitas Abcd »

Hei.
Kui ma töötan pumbaga ja 3m kõrgusel 100m2 kipsist lagi... Kas ma saaksin selle teha sellise töö järguga, et ma ei pahtelda kruvi peasid vaid tõmban laeliibiga peale lintide panekut L-iga lauspahtel ja otsa omakorda sinna pind peale?
renxx
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 20 Okt 2011, 20:21
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Maaler

Lugemata postitus Postitas renxx »

Kardan, et kuivavad auku sedasi. Minul käsitsi tehes järjekord, lindid ja nupud vuugipahtliga > laiemalt vuugid LRfine + nupud >lauspahtel LRfine.
Külaline
külaline

Re: Maaler

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Abcd kirjutas: 09 Nov 2017, 20:30 Kas ma saaksin selle teha sellise töö järguga, et ma ei pahtelda kruvi peasid vaid tõmban laeliibiga peale lintide panekut L-iga lauspahtel ja otsa omakorda sinna pind peale?
Kui enne lauspahteldust ei ole kruvikohti 1x pahtliga täitnud, siis jäävad kohe kindlasti näha.

Urmas
Abcd
külaline

Re: Maaler

Lugemata postitus Postitas Abcd »

Ma ju pahteldama 2korda.. L ja viimistluspahtel. Ehk siis 2x laus pahtel
Abcd
külaline

Re: Maaler

Lugemata postitus Postitas Abcd »

Pahteldan**
Külaline
külaline

Re: Maaler

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Abcd kirjutas: 09 Nov 2017, 20:30 ... et ma ei pahtelda kruvi peasid vaid tõmban laeliibiga peale lintide panekut L-iga lauspahtel ja otsa omakorda sinna pind peale?
Abcd kirjutas: 10 Nov 2017, 06:07 Ma ju pahteldama 2korda.. L ja viimistluspahtel. Ehk siis 2x laus pahtel
pind=viimistluspahtel? Üldiselt võiks mõisteid kirjutada kõigile arusaadavas žargoonis.
Kui nii teed, siis ei tohiks probleeme tekkida.

Urmas
Külaline
külaline

Re: Maaler

Lugemata postitus Postitas Külaline »

:yahoo: L -iga kipsi kruve ja vuuke? Vaata palun pahtli tootja kodulehelt milline pahtel kuhu sobib!
Ei tahaks Sinu tööd ületegema hakata :hello:
Vasta